Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2723. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
63.414
Cevap
385
Favori
3.380.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27212722272327242725
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ya hiz limitini arttiracakaklar yada kaldiracaklar baska yolu yok bu sekilde kullanilmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Daire içine kadar telekom fiber hat hazırda varken, türksata geçmeyi tavsiye eder misiniz.

24mbps telekom internet 100 lira vermek yerine, 105 liraya türksat int.+tv düşünüyorum.

binada kutu yok. yeni abone olanlar memnun mu acaba kablonetten

• 162.158.250.139

162.158.250.140

• KABLONET [ANA KONU]

BTK Şikayetim.var ve online işlemlerden oluşturduğum şikayetlerime böyle mesaj atmışlar. Çağrı merkezini arıyorum önümüzdeki dönemde çıkacak kampanyalar ne diye haberimiz yok diyorlar. Gelde sinirlenme

• quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Ya hiz limitini arttiracakaklar yada kaldiracaklar baska yolu yok bu sekilde kullanilmaz.

Ben baya darladım adamları. Bana atıkları mesaj başlarına dert oldu. instigramda her yükledikleri resmin altına mesaj yazıyorum. Özel mesajda atıyorum. Adamlar cevap veremiyor. 5dk yazıyor yazıyordu. Adamlarla bunlarla uğraşcagımıza istediklerini verelim demesini bekliyorum. BTK yazınca telefonuma felan dönüş oldu ama sonuca varamadık.

• taşınma dolayısıyla kablo net ve tele dünya bağlatıcam,halihazırda kablonet abonesiyiz bu ayın 17'sinde taahhüt bitiyor, abonelik eşimin üzerine. taşınana kadar bağlantımız kopsun istemiyoruz bu yüzden taşınacağımız evde kendi üzerime yeni abonelik açıcam.acaba kısa sürede olsa eski cbw700 modemi kullanmam mümkün olabilir mi yoksa illa docsis 3.0 modem mi olması gerekiyor.

• gewa G kullanıcısına yanıt
    Teknik olarak docsis 2.0 ise kullanılır performans kısmen göreceli düşük olur ancak Türksat bazen olmuyor fln diyip sıkıntı çıkartıyor, geçici fln diye bastırıp halledersiniz diye umuyorum, ayrıca aynı bölge sınırları içinde olacaksanız mevcut modemi yanınızda götürüp hat çekili isede ihitiyaca göre iki adres arasında taşıyarak kullanabilirsiniz...
  • Dostlar merhaba,

Bu Mevcut müşterilere özel yüz güldüren de 2 yıllık taahhüt 80.99 TL fiyatın için de modem ve kutu ücreti yok değil mi ? Benim kendi modem ve kutum var bana ait.

Ekstra cihaza gerek yok. 80.99 direk cihazlar hariç fiyatı sanırım ? Bunu internet sitesinden direk satın alacağım mecbur.

Bu akşam bir cep telefonu aradı alenen yalan söyledi hiç bölmedim konuşmasını sonra yalanlarını tek tek söyledim tabi efendim böyle efendim deyip kapadı :) Kablonet den aradığını belirtti ama özel numarayıdı. Zaten nereden ararsa arasın yalan söylüyordu..

• quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Dostlar merhaba,

Bu Mevcut müşterilere özel yüz güldüren de 2 yıllık taahhüt 80.99 TL fiyatın için de modem ve kutu ücreti yok değil mi ? Benim kendi modem ve kutum var bana ait.

Ekstra cihaza gerek yok. 80.99 direk cihazlar hariç fiyatı sanırım ? Bunu internet sitesinden direk satın alacağım mecbur.

Bu akşam bir cep telefonu aradı alenen yalan söyledi hiç bölmedim konuşmasını sonra yalanlarını tek tek söyledim tabi efendim böyle efendim deyip kapadı :) Kablonet den aradığını belirtti ama özel numarayıdı. Zaten nereden ararsa arasın yalan söylüyordu..

532 111 01 li numara mı? Arayan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayaz77

532 111 01 li numara mı? Arayan

Alıntıları Göster

Bu numara Kablonetin çözüm ortağı imiş. Taahhüt yenilemek için arıyorlar. Uzatmayı düşünenler varsa mümkünse bu numaradan arayanlar kanalıyla yapmayın derim çözüm ortağı olsa bile.

Taahütümün bitmesine 1 hafta kaldı, aradıklarında ben bilgi vermedim. Umarım ayın 15 gibi yeni kampanyaları açıklarlar, yoksa akıllı sınırsız gibi bir saçmalığa da taahhüt verip uzatmayı düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: MC.CYBER_

vodafone fiber altyapısı iyi kablosu iyi değil. Oda kesin kablonetten kaynaklanıyor. Düşünsene vodafone adına arıyor. Kablonet öneriyor. Bunu yapan firma vodafone her türlü pisliği yapar. Şikayetlere bakarsakta adsl ve bazı kablonet kulllananları. Yinede iyi memnun olanlar var. Öpe öpe akıllı sınırsıza geçersem her akıllı sınırsız saatlerinde kafalarını ütüleyeceğim. Bizi mecbur bıraktıkları için...

Alıntıları Göster

FİBER'i SÜPERONLİNE, KABLONET ve kendi altyapısından veriyor. Kendi altyapısını kullananlar bir ihtimal memnun olabilir. Diğer türlü yine taşeron hizmet. Direkt SÜPERONLİNE almak daha mantıklı düşünen kişiler için. Boşa sinir harbi yaşamaya gerek yok. Bakalım birkaç gün daha geçsin yolumuzu çizeriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolfighter -- 11 Aralık 2020; 20:51:0 >

• Ayaz77 kullanıcısına yanıt

Merhaba

evet bu numaraydı ?

• Bugün yaklaşık 12 yıllık aboneliğimi sona erdirdim. Şu anda TT VDSL kullanıyorum. Latency (ping) çok daha iyi.

• cormen kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun darısı başımıza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holden_ -- 11 Aralık 2020; 21:25:46 >
  • kear K kullanıcısına yanıt

Müşteri hizmetlerini arayınca onlar işlem yapmıyor geri bu numaradan dönüyorlar. Yani bu numaradan onay verebilirsiniz.

• Kendimce detaylı olarak araştırdım, sordum. Hatta burada da yazdım ve son karar olark "Kablonet Devam Kampanyası" en mantıklı görünen çözüm oluyor benim için.

100 MBIT Akıllı Sınırsız + Modem kiralamaya toplam 87 TL ödeyerek 24 ay taahhüt vereceğim.

• SnypeR kullanıcısına yanıt

Altın sinema paketi yokmu?

• marmara68 kullanıcısına yanıt

Mevcut paketimde TV olmadığı için devam kampanyası ile de alamıyormuşum.

Olsa bile ihtiyacım olmadığı için zaten almayacaktım, boşuna kutu kiralamam gerekecekti onun için.

• Guzelmis

• Aynı hız daha avantajlı bir fiyata gelmiyor ama anladığım kadarıyla ?

• 
Sayfa: önceki 27212722272327242725
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.