Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: askeritepe Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
51.334
Cevap
287
Favori
2.663.444
Tıklama
Popüler Konular listesinde 98. Sırada  bugün en iyi #22
Giriş
    377 Mesaj
    Arkadaşlar cumartesi sabah 9dan beri internetim yok. 5-6 kez arıza kaydı bıraktım. Her seferinde hava koşulları nedeniyle kapatıyorlar kaydı. Cidden sıkıldım ve aşırı sinirliyim. Ne yapmamı önerirsiniz?
    |
    |

Konu ile ilgili olarak Destek Hattımız ile görüşürseniz arkadaşlarımız sorunun çözümü için yardımcı olacaklardır.
    Netmaster Destek Hattı (216 - 366 66 96 / [email protected]) hergün 08:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Saygılarımızla,
    |
    |
    Akbell kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    www.netmaster.com.tr
  • Çavuş
    45 Mesaj
    50 Mbps'e kadar : 4 Mbps'e kadar 250 GB 89,99 TL / Ay

şu baya iyiymiş en kötü 3. ayda ttnet bitsin direk buna geçerim şuan 2 aylık taahütüm var elim kolum bağlı
    |
    |
    |
    Bob Paisley kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    196 Mesaj

Cok tesekkur ederim hocam.
    |
    |
    5shdw0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

resmi site uydunet.net 'tir internette bazı bayi siteleri var oralarda güncel bilgiler olmayabilir.
    |
    |
    Pacey57 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Resmi sitewww.turksatkablo.com.tr 'dir. Sadece bu sitedeki kampanyaları dikkate alınız.

Zaten uydunet.net'e girmeye çalıştığınızda dawww.turksatkablo.com.tr 'ye yönlendiriyor.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Pacey57 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2228 Mesaj

uydunet.net eski siteydi.
    Şu andaki siteleri:www.turksatkablo.com.tr

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    apespecter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9088 Mesaj
    zamanında alın alın diye çok dedik ama laf dinleyen olmadı ki ! :)

kabe vinç kazası,kabe örtüsü yırtıldı, c-19 virüsü ve çekirge sürüsü, ve daha sonra ; 5nm altında üretilen işlemcilerin oluşturacağı quantum tunneling sinyalini izleyen Ye'cüc ve Me'cüc kavimleri
  • Yarbay
    10303 Mesaj

neyi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SEO-Uzmanı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Öglen 12 1 gibi tanimlaniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    [email protected] kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ankara'ya geldim ve ISS ararken Göknet'i buldum forumdan, bulmaz olaydım. 3 ayı geçkin süredir kullanıyorum, anne babamdan çok onlarla konuşur oldum. Sürekli sorun, sürekli bir sıkıntı. Sıkıntı olmadığı zaman da hızım 10 mbit dolaylarında, 16 destekliyor dedikleri hattım meğerse desteklemiyormuş bağladıktan sonra fark etti arkadaşlar. Parasızlıktan değil ama faturayı ödeyesim gelmedi, elim gitmedi yani enpara fatura ödeme kısmına. Dün internetim kesilmiş ödemedim diye. Var aslında internet de her sayfayı açtığımda ödeme sayfasına yönlendiriyor. Hiç açtırmadan direk iptal ettireceğim, varsın 3-5 gün internetsiz kalayım o derece lanet ettirdiler.

Neyse bu iç dökmeyi yapmam lazımdı sanırım. Kablonet'e geçeyim diye düşünüyorum, Ankara'da kullanan arkadaşıma sordum 4 senedir modem sorunları dışında çok nadir sıkıntı yaşadım dedi. Ama ekşideki yorumlar ciddi anlamda gözümü korkuttu çünkü son yorumlara baktım ve hepsi üst üste kötü yorumlar, hatta yerin dibine sokacak şekilde.
    Bir hafta kesintisiz hizmet almak imkansız veya yeri geliyor 3 gün boyunca internet kesiliyor ve hava şartlarından dolayı düzeltmiyorlar gibi şikayetler çok fazla.

50 Mbps’e kadar 150 GB Ekosınırsız İnternet + KabloTV Üst Paket + Analog KabloTV + Vizioon Sinema Paketi = 70 TL
    Cihaz ücretleri ile birlikte 73 TL ödeyeceğim. İlk 3 ay ücretsiz ve taahhüt 27 ay. Fena durmuyor.
    Tamam Göknet'e 43 TL ödüyordum ama aylık 30 TL için akıl sağlığımı riske atamam.
    Sadece ekşide denk geldiğim yoğun şikayetler ama buna karşın hiç olumlu yorum olmaması kafa karıştırdı, denize düşüp yılana sarılma durumu olmasın.
    Az değil bir de 27 ay taahhüt yani, çoook uzun bir süre.

Not: Bu arada televizyon seyretmiyorum, evimde televizyon dahi yok biraz da o yüzden ilk taşındığımda kablonet almamıştım. Şimdi de öyle paket aradım ama bulamadım, MH ile görüştüm zaten zorunlu imiş TV yayını da almak. Bana üst paket, sinema lazım değil sadece 50mbit / 150 veya daha fazla AKK ' li dertsiz internet lazım ama mecbur paket alacağım sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belanir -- 12 Ocak 2017; 13:4:17 >

• Çavuş
    87 Mesaj
    Bu ay kotasını çabuk dolduran var mı? 150 gb kotalı 50 mbit hızında 3 Ay Bizden var.
    Ayda ortalama 100 gb, günde ortalama 2-4 gb. harcıyoruz.

Bu ay normalden farklı bir şey yapmadığımız halde
    5 ocakta 74 gb, 6 ocakta 31 gb, 8 ocakta 20 gb, üç günde toplam 125 gb. kota ölçümü yaptılar
    ve daha ayın başında 3 mbit'e düşürdüler. Koca ay böyle geçer mi?

Virüs, bot vs. olabilir dediler. Tarattım, çıkmadı. Anlık ağ kullanımı yüzdesine bakıyorum, normal.
    Modeme bağlanan yabancı bilgisayar yok. Oyun, film vs. indirmedik. Her zamanki gibi Youtube falan izleniyor.

Müşteri temsilcisiyle görüştüm. İncelenir, bir hata varsa iki hafta içinde sonuçlanır diyor. E zaten bütün ayı yavaş internet'le geçirmiş olacağız? Sonuçlansa ne yazar o saatten sonra?
  • Binbaşı
    1670 Mesaj
    Şu anda 8 d/s kanal üzerinde bağlantı kurabilen var mı? Yurtdışıdnan modem getireceğim ama 16 kanal bağlantı kuran model aldığıma değer mi?
    |
    |

Selamlar,

Benzer bir şekilde TTNet'ten Kablonet'e geçiş yaptım.

Ankara'da Çayyolu (Çankaya) taraflarında oturuyorum. Bu bölgedeki teknik ekip ve hat gerçekten kaliteli, şu ana kadar sadece bir kez sıkıntı yaşadım, o da ilk bağlandığı gün. Cuma günü başvurdum, Cumartesi gelip bağladılar, işlem tamamlandı fakat; 50 Mbps/250GB almama rağmen 20 Mbps'yi geçemiyordum. 126'yı aradım, 1 saat içinde teknik ekip geldi ve düzeltti. O gün bu gündür hiç sıkıntı yaşamadım, 1 yıldır kullanıyorum.

Kesinlikle öneririm.
    |
    |
    Belanir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

pc de otomatik güncelleştirmeleri kapa çok yiyor kotadan
    Açmasan dahi senin üzerinden başkalarıda güncelliyor windows onda
    Böyle bir durum varmış ben bu işi geçen ay yaptım bayağı fark etti

Windows ayarları + güncelleştirme ve güvenlik + gelişmiş seçenekler + güncelleştirmelerin nasıl teslim
    Edileceğini seç bölümüne gelerek birden çok yerden güncelleştirmeler bölümünü kapalı durumuna getirin

Bu işlemi yapın mutlaka pc nizde farkı göreceksiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    [email protected] kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
üniversite
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.