Şimdi Ara

KABİN BASS IM DELİNDİ :) KICKERR COM 38'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pikniğe giderken mangalı arkaya koydum ve ani dönüşlerde devrilmiş ve bası deldi . ama sesinde değişme bozukluk falan hiç bi sıkıntı yok . anlamadım basss vurun dışındakı değilmi ?
    bassın anasını aglattık hala nasıl vuruyo mıllet kendını balkona atıyo o cıkan ses ney dıye :)

KABİN BASS IM  DELİNDİ :) KICKERR COM 38'

• Geçmiş olsun hocam kötü olmus ama Allahtan bir sıkıntı yokmus
  • saolun sıkıntı yok yıne ses gelıyo fakat neden ses gıtmedı onu anlıyamadım sonucta patladı sayılır
  • acikcasi bende merak ettim hocam :)
  • O yırtılan yer tozluk denilen bobin aralığına pislik kaçmaması için konulan biraz da gösteriş sağlayan kapak. Orayı kapatır yada kapattırırsanız iyi olur. Zamanla gerek kabinin çalışmasındaki ileri geri dolaşan hava gerek se bagajdaki başka pislikler özellikle de manyetik alandan dolayı içeriye girince yapışıp kalacak metal partiküller basın zırıldamasına ve bozulmasına kadar gidebilir.
    En kötü ihtimalle oraya uygun tipte bir sünger koyarsanız o da tozdan korur. Örneğin elektronik malzeme yada bilgisayar parçalarının sarıldığı esnek az yoğun olan siyah renkli antistatik süngerler hem hafiftir hemde hoparlörün ses karakteristiğini bozmadan koruma sağlyabilir. Bunun dışında kalın plastik bir malzemeyi yapıştırırsanız hem malzeme hem de yapıştırıcının ağırlığı hoparlör kağıdının ağırlığını değiştireceğinden belki seste hissedilir bir karakteristik değişmeye yol açabilir.

Düzenleme : Sünger yerine süger yazmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sozuak -- 23 Eylül 2011; 12:48:37 >

• fılm cekseke olur ozaman ?
  • ince olursa zırıldama yapar, içeriden gelecek hava basıncı da zayıf malzemeyi patlatabilir.
  • mesajım bulunsun
  • geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sozuak

ince olursa zırıldama yapar, içeriden gelecek hava basıncı da zayıf malzemeyi patlatabilir.

ozaman yapıcak bışey yok sızın dedğiniz mazemeden bulmam gerekıyor.nerde bulabılırım pekı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iibrrahiim

quote:

Orijinalden alıntı: Sozuak

ince olursa zırıldama yapar, içeriden gelecek hava basıncı da zayıf malzemeyi patlatabilir.

ozaman yapıcak bışey yok sızın dedğiniz mazemeden bulmam gerekıyor.nerde bulabılırım pekı ?

Bilgisayar parçaları satan mahalle aralarındaki küçük işyerleri ile internet kafelere sorun.
  • aynen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.