Şimdi Ara

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
7.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • “Telefonun Akılcısı” sloganı ile KAAN N1 modelini tanımlayan Başarı Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Kayhan Biber, gerçekleştirdiği basın açıklamasında “üstün kalitede, yüksek performans ve hıza sahip, tasarım şıklığı ve ileri teknolojik donanımı ile 7’den 70’e her kesimden tüketicinin sahip olmak isteyeceği 4.5G’yi destekleyen bir ürün” tasarladıklarını ve onu “erişilebilir fiyat ile tüketiciyle buluşturduklarını” söyledi. Başarı’nın uzun yıllara dayanan geçmişinde güçlü ilişkilerden oluşan bayi ağı, satış sonrası hizmet tecrübesi ve yaygın teknik servis ağı bulunuyor. Kayhan Biber açıklamasında, “Başarı olarak güçlü, itibarlı çatı markası altında, global standartlarda ileri teknoloji kullanılarak donatılmış üstün kalitede prestijli ürünler tasarlamaya ve üretmeye devam edeceklerini, bir sonraki hedeflerinin ise üretimi Türkiye’ye taşıyarak ülke ekonomisinde ayrı bir değer yaratmayı amaçlamak” olduğunu belirtti.

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★

Kayhan Biber sözlerini şu şekilde sürdürdü: “KAAN N1 “akılcı” tercihler ile tasarlanmış ve donatılmış bir akıllı telefon. Tamamı metal, şık tasarımı ve zarif gövdesini 5.5 inch boyutunda güçlü Dragontrail Glass, 2.5D yuvarlatılmış, 1920 x 1080 çözünürlükte Full HD IPS ekran tamamlıyor. Arka kısımda yer alan 0,3 saniyede ekranı aktif hale getiren parmak izi tanıma sensörü çok kullanışlı ve güvenli. 4.5G uyumlu, CAT6, 8 çekirdek 2.0 GHz ve 64 Bit işlemci 3GB RAM ile desteklenmiş. 32 GB dahili, 128 GB’a kadar artırılabilir hafıza desteği veriyor. 8 MP geniş açı ön kamera, 13 MP çift flaşlı arka kamerası ile çok iyi fotoğraflar ve videolar çekmek mümkün. 3000 mAh güçlü bataryası kullanıcıların yüzünü güldürecek. Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ile tüketicilere yenilikler sunuyor sunacak

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★

TEKNIK ÖZELLIKLER
     ★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★

ÖN INCELEME VIDEOSU

https://www.youtube.com/watch?v=e7VZs7Zh5I8

FIYAT : 1099

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebenebenbebene -- 17 Ağustos 2016; 14:53:54 >

• Fiyatı 899 TL olsaydı daha iyi olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sektore yeni giriyorsun isim zaten bi tuhaf turkce o kadar kelime varken. On siparise ozel indirimli ver fiyati telefonu satip alir denerim. Ama 1099 a onu alana kadar 1200 e 2 el note 4 alirim..

• bu fiyata gm 5 plus var. Hatta bundan ucuz ve çift hatlı. Üstelik arkasında google var ve gmnin kronik sorunlarının büyük ölçüde aşıldığı bir model olmuş.

Eğer 7yi hızlıca verir, teknik servis anlamında müşteri memnuniyetin ön planda tutarsa vestel veya casperı geçebilir.

ama fiyatı 200 lira fazla. Tüketiciye uyguna vereceksin ki bir farklılığın olsun. ona bakılırsa tt175, casper e1 var parmak izi okuyucusu olan. Parmak izi okuyucusu bir fark değil.

İşlemci orta seviye, kamera sensörü büyük gibi görünüyor ama erdi beyin incelemesine bakmak lazım. Kutudan ekstra ne çıkıyor acaba? Casper kılıf ve ekran koruyucu veriyor mesela
  • İlk sayfadan yerimizi alalım.
  • Bilinmeyen ve sektöre yeni giren markasın ve bu fiyat segmentinde zibil gibi rakibin var... Bu fiyatla piyasaya çıkan "Kaan" marka telefonu kim niye alsın?

Ayrıca niye Kaan? Direkt olarak bir ad yerine yerli üretime işaret edebilecek çok daha farklı bir isim olabilirdi, bu şekilde biraz komik gibi olmuş. İsmin doğru yazılışı da "Kağan" şeklinde diye biliyorum.

• Haggard1963 kullanıcısına yanıt
    Cocugunun adi kaan olanlar alabilir, mesela ben :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün ZTE kopyası... Ön kamera kesin interpolasyon var.. Hızlı şarj yok...

• Batarya 5.5 inç büyüklüğünde bir telefona göre zayıf ve 1000 tl pahalı.

• ilk alacak kişi kim olacak 1099 tl ye çok merak ettim cidden
  • Sosyal medyada hemen hemen her sitede haberi yapıldı webtekno gibi

Sonra tasarıma ve fiyata ve donanım özelliklerine baktım taş çatlasa çindeki son kullanıcı fiyatı 200 usdyi (toptan alımı saymıyorum bile) geçmeyecek donanıma sahip

üstüne %100 fark koyup satıyorsun hadi getirdin servis verdin nakliye işçi ücretleri vergi derken baya masraf yaptın insaf be kardeşim

Direk çinden alamıyoruz diye yasaklı diye imei kaydı var diye , devlet ve bu tip markalar ( gm ) vatandaşa çok iyi yerleştiriyorsunuz (Zammı)

Ha bu fiyata iyi denebilecek adetlerde satış yaparlarsa tebrik etmekten başka birşey diyemem herkes hak ettiğini yaşar herkes mutlu mesut demekki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön yargılı davranmamak gerekir ilk modeline rağmen gayet güzel yeterki bir fabrika olsun geliştirilmeye çalışılsın toplamada olsa belki ilerde kendileri birşeyler katarlar acaba fabrikası felan nerdedir hiç bir bilgi yok

• KAAN ne la.tarim makinasi ismi gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben parayı bulup kendi adımı markalaştırmadan önce benim yerime yapmışlar sağolsunlar. Android kullanmasam da adından dolayı bir tane alıp saklayacağım.

Üreticiye notum: Pahalı. Anca benim gibi megalomanlar alır 😄

• Kimse kusura bakmasın ama tüketiciyi düdüklemeye yöneluk bir girişimi daha hep birlukte izliyoruz.

Tabi pasta buyuk olunca (2016 da tr de 14 milyon adet cep telefonu satılacağı tahmin ediliyor.2015 te satış rakamı 13 milyon) cep telefonu operatörlerinden tutunda teknoloji ürünü satan mağza zincirlerine kadar bir çok firma telefon işine giriyor. Fakat ne hikmetse bir rekabet söz konusu olacağına fiyatlar hep yukarılarda seyrediyor.

Olay şudur arkadaşlar: Çinli bir firmayla anlaş,üzerine kendi markanı bastır ve etliye sütlüye karışmadan telefon başına en az % 100 kârı cebe indir. Keşke imkanım olsada bende bu işe girsem.

Çinde son kullanıci fiyatı 150 toptan fyatı 100 dolar bu konfigrasyondaki bir teli 1099 tl fiyatla ve saçma sapan bir isimle satışa çıkarmak beni güldürmekten öteye geçemedi.

• Dediklerin büyük haksızlık İncelemesini izle

• Herkese selamlar,

KAAN adının bu şirket için önemli bir durumu var aslında...

Lansmanda adaşım olan telefon için ön inceleme yaptım ve cihaz elime geçtikten sonra da kutu açılışı gerçekleştirdim.. Bu linklerden izleyebilirsiniz :)

https://www.youtube.com/watch?v=e7VZs7Zh5I8

https://www.youtube.com/watch?v=Fz9-BSaxun4

• Bakalım ileride amiral gemilerinle rekabet edebilecek modeller üretebilecek mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 20MBP98 -- 22 Ağustos 2016; 23:28:18 >
  • madem yerli, yabancı ülke telefonlarındaki fiyat politikası neden uygulanmıyor?

çin de, japonya da bir çok yabancı ülkede 100 dolara max 200 dolara bu ozellıklerdekı telefonlara ulaşabiliyorlar.

ama biz yerli telefonumuza 1100 tl vererek ulaşıyoruz.

bence en fazla 599 olmalıydıki bu telefon, ciddi satış rakamlarına ulaşıp pazarda yerini alabilsin.

ülkemdeki şu tatlı su kurnazlarından nefret ediyorum.
  • Beyler aynı paraya TR garantisi olan ve 0 olan bu özelliklerde başka bir cihaz önerirmisiniz ? sanki 3000+ satılan cihazların maliyeti değeri o .
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.