Şimdi Ara

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
7.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu telefona root yapmayı başaran varmı çok ugraştım ama olmadı yapabilen varsa bi yardımcı olabilirmi ??
  • ANA Konu'ya girip bilgi almaya çalışırken sayfa sonu geldi, sırf eleştri dolu, anladık, başka markayı TR yapımı diye itelemişler birisi de çıkıp inceleme yaptım şurası şöyle burası böyle desin ya, klasik BİM başlığı gibi herkes yapıştırmış ÇÖP diye

@.:!!BladE!!:. hocam sizi tenzih ederim.

Marka ve fiyat konusuna takılmadan doğru düzgün bir eleştiri yada yorum okuyamayacak mıyız?
  • Bütün incelemeler bildiğiniz REKLAM kullanıcıların kendi yaptığı inceleme ve yorum kesinlikle yok.Bende almak istiyorum hatta 3 tane alacağım Anne,Baba ve kendim için fakat güvenemiyorum.
  • Cihazı bir kaç gün önce aldım,

@.:!!BladE!!:. kardeşimin ve KAAN müşteri yönlendiricisinin katkısı oldu,

Şimdilik memnunum tabi ki benim çok üst perdeden beklenti ve triplerim olmadığı için de bu konuda rahatım :)

şimdilik tek derdim kırılmaz cam bulmak sanırım zor olacak .

Bu arada Kaan Müşteri Şeysiyle yazıştığımda 7.0 geleceğini söyledi ilave olarak belirteyim.
  • Çöp falan demişsiniz de arkadaşlar, fiyatı biraz pahalı olabilir ama telefonun vaadettiklerinden yapamadığı hiçbir şeyi yok ki, servis desteği, performansı vs. ile hiçbir sorunu yok telefonun; ayrıca nasıl root yapabileceğimiz ya da ekranın dpi değerini değiştirebileceğimizi bilen var mı?
  • veeeeeeeeeeeeee Android 7.0 kaan n1 e gelir !!!!!

• Eveett Android 7 yi almışlar kervanına katıldı, gelecek dediler geldi helal diyorum değişen neler var henüz inceleyemedim ama @blghn21 var mı smartlock dışında gözüne çarpan bişey??
  • Türk firmalarinin guncellemesi vermesi sevindirici
    Zamzung örnek alsın biraz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün turkcell'e sordum.Şaşırmışlar peşin fiyatına 1350 tl.Faturaya ek taksitle 1700 tl dediler.Bu fiyata satılacağını düşünüyorlar.
  • Fiyat çok saçma olmuş bence 699 TL olmalıydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1300 mü :))

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Bütün incelemeler bildiğiniz REKLAM kullanıcıların kendi yaptığı inceleme ve yorum kesinlikle yok.Bende almak istiyorum hatta 3 tane alacağım Anne,Baba ve kendim için fakat güvenemiyorum.

Ben bır tane kaan ile baş edemiyorum sen 3 tane mi alacaksın :))

• geçen birinde gördüm de boya kalmamış nerdeyse her yeri soyulmuştu.
  • Arkadaşlar ben alalı 6 ay oldu gta max payne vs hepsi yüklü ben hala bi sıkıntısını göremedim ilk günki gibi tertemiz soyulma falan yok.
  • Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. Gayette memnunum ben.

• çöp diyenler siz gidin sırf üstünde sony ayzıyor samsung ayzıyor diye bi telefona 2500 tl para verin ben 650 tl ye kaan n1 alayım
    aynı özellikleri kullanayım aptal değilim sırf marka logosu için 1000 tl fazladan para vermem
  • Tarihin tozlu raflarında kayboldu Kaan telefon markası

• Beyler ne oldu dediğim gibi para ile videolar çektirdiler sonunda patladı :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.