Şimdi Ara

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
7.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.cepteknolojisi.com/genel/kaan-n1-ozellikleri-ve-fiyati/22.html

GM 5 Plus fiyatı 1.000₺ nin altına düştü. Sizce hangisi tercih edilmeli?
  • tek artisi parmak izi bide ekrani daha dayanakli sen karar ver.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mert1905x kullanıcısına yanıt
    Hocam lenovo k5 note çıktı yeni 999 tl fiyat var. Özellikler fena değil. Kaandan maandan iyidir en azından

• Morenno M kullanıcısına yanıt
    oda 180 dolarlık telefon aynılar bunlar özellik iyi güzelde aldın satarken çok zor elden cıkarması çünkü bunlar 1 yılda 3 tane daha üstüne cıkartıyorlar eğer alacak kişi satmayı düşünmüyorsa uzun süre ona göre almalı.
  • mert1905x kullanıcısına yanıt
    Öyle ama lenovo en azından marka olduğu için ikinci elde şansın var. Kaan bomba gibi elde patlar

• Alalı 4 gün oldu 10 numara telefon bence hiç bi eksisi yok oyun için almıştım iyiki almışım ama ilerde ne olur belli olmaz bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erik986 -- 9 Eylül 2016; 12:48:01 >
  • Türk malı ama Türkiye'de üretilmiyor. :D Ayrıca çok pahalı.
  • Arkadaşlar merhaba,

Ürünün çıktığı hafta satın aldım kullanmaktayım. Bundan önceki telefonuma göre kat ve kat başarılı. Ben fiyatına takılmadan aldım çokta pahalı olduğunu düşünmüyorum(unutmayın burada ÖTV falandı filandı var bu kadar fiyata takılmayın).

Bana göre artısı eksisi aşağıda yazdım;

+ Ekran parlaklığı gayet iyi güneşte okuma zorluğu çekmiyorsunuz,
    + Bataryasına diyecek yok gün boyunca kullanıp yatarken Şarja takarken genelde %40 kadar kalmış oluyor,
    + Hoparlörünü beğendim sesi pürüzsüz ve güzel çıkıyor,
    + Bildirim ışığı bence güzel olmuş,
    + Tasarımı gayet güzel,
    + Parmak okuyucu güzel hemen okuyor, - ancak bazen bir kaç kere dokundurmak zorunda kalabiliyorum,
    + Kamerası gayet iyi,
    + İşlemcisi ve Grafik işlemcisine diyecek yok gayet etkililer,
    - Tuş takımı telefonu salladığında sallanıyor tıkır tıkır ses geliyor (ses tuşları ve kapama tuşu),

Yanında gelenler:
    + Adaptör iyi (2.0 amper),
    + Kulaklık fena değil sesi iyi,
    - ancak o kulakcıkların memesi çok küçük geldi benim kulağım küçük birde büyük olanlar daha çok sıkıntı yaşar gibi,
    + Şeffaf bir kılıf geliyor gayet makul ve iyi,
    - Ekran için gelen ekran koruyucu zımbırtı kötü ekrana sığmıyor yada ben beceremedim bilmiyorum ve cam olsaydı bu gayet etkileyici olurdu,

ön kamera

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★

hdr

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★

normal

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★

yakınlaştırılmış

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★

• GM5 plus ile arasında kalınabilecek telefonlardan. Ancak parmak izi okuyucu gerçekten de büyük bir artı.

Tasarım ve Kamera performansa V7 lite'ın aynısı diyebilirim.

Yerli malı olması da ayrıca gurur verici.
  • ioskyrieios İ kullanıcısına yanıt
    Gerçekten yerli malı mı?

Çinde yaptırıp üzerine kaan yazın gönderin demiyorlar mı yani!..?

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:!!BladE!!:.

Arkadaşlar merhaba,

Ürünün çıktığı hafta satın aldım kullanmaktayım. Bundan önceki telefonuma göre kat ve kat başarılı. Ben fiyatına takılmadan aldım çokta pahalı olduğunu düşünmüyorum(unutmayın burada ÖTV falandı filandı var bu kadar fiyata takılmayın).

Bana göre artısı eksisi aşağıda yazdım;

+ Ekran parlaklığı gayet iyi güneşte okuma zorluğu çekmiyorsunuz,
    + Bataryasına diyecek yok gün boyunca kullanıp yatarken Şarja takarken genelde %40 kadar kalmış oluyor,
    + Hoparlörünü beğendim sesi pürüzsüz ve güzel çıkıyor,
    + Bildirim ışığı bence güzel olmuş,
    + Tasarımı gayet güzel,
    + Parmak okuyucu güzel hemen okuyor, - ancak bazen bir kaç kere dokundurmak zorunda kalabiliyorum,
    + Kamerası gayet iyi,
    + İşlemcisi ve Grafik işlemcisine diyecek yok gayet etkililer,
    - Tuş takımı telefonu salladığında sallanıyor tıkır tıkır ses geliyor (ses tuşları ve kapama tuşu),

Yanında gelenler:
    + Adaptör iyi (2.0 amper),
    + Kulaklık fena değil sesi iyi,
    - ancak o kulakcıkların memesi çok küçük geldi benim kulağım küçük birde büyük olanlar daha çok sıkıntı yaşar gibi,
    + Şeffaf bir kılıf geliyor gayet makul ve iyi,
    - Ekran için gelen ekran koruyucu zımbırtı kötü ekrana sığmıyor yada ben beceremedim bilmiyorum ve cam olsaydı bu gayet etkileyici olurdu,

ön kamera

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★

hdr

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★

normal

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★

yakınlaştırılmış

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★

Hocam ciddi misin ya? Bu kamera çöp oğlu çöp. Ayrıca yerli malı olduğunu söyleyenler olmuş, telefon tabi ki yerli malı değil, Çin üretimi.

• Acaba neden Kaan. KAyhAN Biber olabilirmi.
  • Wolder Wiam 65 diye bi telefon bu. Yurtdışından getirip üstüne marka basıp satıyorlar işte.

★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★
     ★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★
     ★★★ KAAN N1 ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 27 Eylül 2016; 3:37:41 >

• bearpear kullanıcısına yanıt
    kamera gayet yeterli ve yakından çekmiş bi noktaya odaklı kamera, kamearadan ne bekliyorsun ki diğer marka telefonların kamerası bundan çok farkli çekmezdi aynı yeri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kngkgn -- 27 Eylül 2016; 9:51:21 >
  • Bu telefonun fiyatı ne kadar?

• quote:

Orijinalden alıntı: altı ok

Bu telefonun fiyatı ne kadar?

1100
  • bu telefonu ilk gördüğümde yeni bir yerli markaya göre idare eder şekilde 1000 liralık telefon fena değil dedim ama sonra yine bir hayal kırıklığı oldu megersem telefon çinden hazır gelen yerliliği lafta kalan bir telefonmuş

Mobiistar PRIME X MAX

Edit : yav arkadaşım bu millete ayıp değil mi çinden oradan buradan telefonu alıyorsun arkadaki yazıyı silip kendi amblemini koyuyorsun sonra sanki yerli üretim gibi satıyorsun bunun neresi yerli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-812378C58 -- 29 Eylül 2016; 21:37:29 >
  • bu telefon android 7.0 alır mı?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.