Şimdi Ara

k790i turkce dil desteği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar yurt dısından gelme k790i cep telefonuma turkce dili nasıl yuklerim.ayrıntılı bi şekilde anlatırsanız sevinirim...bu arada baska bi topic altında böle bi baslık gömedigimden dolayı acmak zorunda kaldım eger varsa anlatan bi yer kusura bakmayın

• yardım edecek kimse yokmu arkadaslar
  • arkadas girdim baktım o linkteki konularda maalesef böle bi konu yok ama ben yinede orayada yazdım belki bi cevap veren olur diye.inşallah olur sagolasın ilgine
  • arkadaslar hiç yardımcı olacak kimse yokmu hergun girip bakıyorum bi cevap umuduyla ilginize şimdiden tesekkurler
  • Telefonun üzerindeki sürümü nedir bu bilinmeden olmaz...
  • SonyEricsson'un sitesinden yani yazılımı indirip yüklemelisin. Uğraşmak istemiyorsan götür bir telefoncuya yapsın.
  • sitesinden yazılımı indirip yukledim zaten o sitedeki program ile sadece yazılım guncelleniyor öle yazmıslar siteye.ama dil değişmiyor hala ingilizce maalesef.
  • musti kardes telefon surumunu nası öğrencem?
  • ayarlar>>güncelleme servisi(menüdeki 4. sıra)>>yazılım sürümü(menüdeki 2. sıra)

kendin boşa uğraşma. çoğu telefoncu yapıyo o işi. yada büyük bi şehirdeysen genpanın yada kvk nın servisine git ücret karşılığı yaparlar mutlaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZEITGEIST -- 31 Ocak 2007; 17:30:43 >
  • versiyon cxc1250477 r1gb001061129
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackangell

versiyon cxc1250477 r1gb001061129

ÖNCELİKLE ANLATACAKLARIM %100 OLUR DEĞİL YANİ DENEMEDİM O YÜZDEN SORUMLULUK KABUL ETMEM.

www.topsony.com sitesine üye olarak başlayabiliriz.

sitenin sol alt köşesinde ispanyolca ing. seceneği var ing yaparsan belki daha rahat anlayabilirsin.

bu siteye üye olduktan sonra download - Firmware - k790 - R1GB001 Red (cid 51) - fs - K790_R1GB001_FS_C_ASIA_RED51.rar dosyasını indir.

download - Firmware - k790 - R1GB001 Red (cid 51) - main - K790_R1GB001_MAIN_GENERIC_RED49.rar

download - software - PhoneXS++V12.rar dosyasının indir.

• quote:

Orjinalden alıntı: mallorn

ayarlar>>güncelleme servisi(menüdeki 4. sıra)>>yazılım sürümü(menüdeki 2. sıra)

kendin boşa uğraşma. çoğu telefoncu yapıyo o işi. yada büyük bi şehirdeysen genpanın yada kvk nın servisine git ücret karşılığı yaparlar mutlaka.

aslında sana katılıyorum.

blackangell

hiç uğraşma ve risk alma ama yinede denemek istiyorum diyorsan phonexs++ programı ile fs ve main dosyalarını atmayı dene daha direk language dosyaları yok bu telin... olsaydı daha kolay olabilirdi

saat 18:00 ben işten çıkmak zorundayım o yüzden yarın bunların nasıl atelefona yükleneceğini anlatacağım...
  • sagolasın diyeyim bi denerim baktım olmuyo dısarda yaptıracaz o zaman.languach dosyası olmadıgı için zor olacak gibi dediğin gibi belkide dısarda yaptırırız uygun bi ücrete
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.