Şimdi Ara

K'nex KNEX yaratıcılığın dibine vurun.. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
9
Favori
36.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Babam almıştı hatırlıyorum çokta pahalıydı.
    Küçükken Ninja Kaplumbağalar oyuncaklarım için çizgi filmdeki gibi yanları açılan araba yapmıştım.
    Sonra kaybettim ne oldu ne bitti bilmiyorum.
  • Görsel olarak lego ile boy ölçüşemez.
  • merhaba k'nex setlerini türkiyede bulamıyorsanız yada fiyatları uçuk geliyorsa yurtdışından getirtebilirsiniz gelmesi birkaç hafta sürüyor ama kargo dahil türkiyeden daha ucuz ve çeştlilik süper.tavsiye edebileceğim siteler bunlar:

http://www.knexusergroup.org.uk/acatalog/knex-user-group.html

www.knex.com/

• Arkadaşlar hatırlarsınız 90'lı yılların ortalarında gazeteler knex verirdi, yapacağım bir proje için lazım oldular. forumda elinde topluca olan , satmak veya "benim işime yaramıyor başkasına yarasın düşüncesiyle " vermek isteyen varsa pm atarsaniz sevinirim
  • arkadaşlar K'nex arayan varsa elimde parçalar var. motor da var, satabilirim
  • konuyu unutmuştum bile geçen gelen ufaklıklarla birlikte yapmıştık yaptım daha doğrusu

K'nex  KNEX yaratıcılığın dibine vurun..
  • arkadaşlar k'nex arayan varsa elimde parçalar var, motor da var, satabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XR9

Geçenlerde evin bi köşesinde buldum. Hemen bi kule yaptım ama paslanmışız. Pek estetik olmadı

yeniyüzyıl:) direk çocukluğuma gittim şu an

• Amazon'dan 20. yıl özel 700 parça klasik seti aldım. Heyecanlandım bir anda. Kargosuyla 50 dolar ödedim. Haziran ayında gelecekmiş. Beklemedeyim, gelince güncelleyeceğim.

http://www.amazon.com/KNEX-Classics-Model-Building-Set/dp/B007RYE2V0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1369145559&sr=8-1&keywords=k%27nex+classics

• quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Amazon'dan 20. yıl özel 700 parça klasik seti aldım. Heyecanlandım bir anda. Kargosuyla 50 dolar ödedim. Haziran ayında gelecekmiş. Beklemedeyim, gelince güncelleyeceğim.

http://www.amazon.com/KNEX-Classics-Model-Building-Set/dp/B007RYE2V0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1369145559&sr=8-1&keywords=k%27nex+classics

Amazondan sadece kitap,CD vs gelmiyor mu bi manga almak için kullandim eğer geliyosa figür vs almak için iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hüznü Şenlendiririm

quote:

Amazon'dan 20. yıl özel 700 parça klasik seti aldım. Heyecanlandım bir anda. Kargosuyla 50 dolar ödedim. Haziran ayında gelecekmiş. Beklemedeyim, gelince güncelleyeceğim.

Amazondan sadece kitap,CD vs gelmiyor mu bi manga almak için kullandim eğer geliyosa figür vs almak için iyi olur

Valla hocam ben de gelmiyor diye biliyordum. ABD adresli bir kindle hesabım vardı amazon sitesinde, malum kindle kullanmak için bu hesabı açmak gerekiyordu. Onunla almayı denedim. Türkiye adresi ekleyerek kullandım ve sipariş onaylandı. Önceden reddediyordu amazon. Kindle hesabımla ilgili olabilir veya amazon artık ülkemize gönderim yapıyor.

• quote:

ben de iki tane k'nex set aldım amazon.com dan, bir haftada geldi. sonrasında bu setten sipariş verdim ama gelmedi

• Paket hazırlanıyor diyor, bakalım akibeti ne olacak?

• Lego çocuk işidir dedin kalbimi kırdın al sana örnekler

• Şahsen lego ile k'nex karşılaştırmasını gereksiz buluyorum. Farklı yapıda parçalara sahip yapılandırma setleri. Ben k'nex için motorlu vs. parçaları da sevmiyorum, standart parçalarla bir şeyler üretebilmek arzusundayım.

Paketim yola çıkmış durumda

May 25, 2013 09:54:34 AM Carlstadt NJ US Arrival Scan
    May 24, 2013 08:04:27 PM Hebron KY US Departure Scan
    May 23, 2013 07:49:56 PM Hebron KY US Arrival Scan
    May 22, 2013 10:11:04 PM Carlstadt NJ US Additional information is required to process through customs. Please contact carrier to ensure timely delivery (TC KİMLİK NUMARASI GİRMEM GEREKTİ BU NOKTADA)
    May 22, 2013 07:09:14 PM Lewisberry PA US Shipment has left seller facility and is in transit to carrier
  • Set dün elime ulaştı arkadaşlar. Sipariş itibariyle 12 günde elime geçti, Çin sitelerinin 2 katı kadar hızlı oldu diyebilirim.

Ürüne gelirsek parça sayısı 700 beklentisinin altında gibi geliyor çünkü kutunun yarısını bile doldurmuyor. Ama çok kaliteli ve sağlam olduklarını poşeti açmadığım halde hemen anlayabildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SeCelen

Lego çocuk işidir dedin kalbimi kırdın al sana örnekler

Legonun standart parçaları ile knexin standart parçalarını karşılaştır. O setlerde legonun normal parçaları dışında bir sürü aksesuar var, o noktadan sonra yap boz bile denilemez...

Knex Budur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 9 Haziran 2013; 23:22:27 >

• Bu setten ben de almak isterim ama yurt dışı alışveriş işinden pek anlamıyorum. Alabilen biri bize de alsa iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Bu setten ben de almak isterim ama yurt dışı alışveriş işinden pek anlamıyorum. Alabilen biri bize de alsa iyi olurdu.

Eğer bir kredi kartınız varsa hiç çekinmeden alabilirsiniz. Önce paypal hesabı açıyorsunuz. Sonra amazon sitesine üye oluyorsunuz. (Benimle aynı ürünü aldığınızı varsaydım) Ve siparişi geçiyorsunuz. 12 günde elime geçti, gayet hızlılar. Güvenilirlikleri zaten en üst düzeyde, bu konuda amazon sitesini araştırabilirsiniz.

Sizin için neden sipariş geçemeyiz? Çünkü yurt dışı alışveriş hakkı her kişi için yılda 5 adetle sınırlı ve amazon.com tüm siparişlerde bu 5 hakkı hatırlatarak tc kimlik numarası istiyor. Benim hakkım dörde düştü bile

• Peki gümrük olayı nasıl oluyor. Gümrükte kalma veya gelmeme gibi bir durum oluyor mu? Paypal hesabım filan var ama bu hediye yazdırıyorlar filan bişeyler oluyor. Benim dil de konuşacak kadar yok malesef. Ama direk üye olup sipariş verebilirim eğer sorun olmuyorsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 10 Haziran 2013; 11:53:28 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.