Şimdi Ara

K'nex KNEX yaratıcılığın dibine vurun.. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
9
Favori
36.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kesbi

Peki gümrük olayı nasıl oluyor. Gümrükte kalma veya gelmeme gibi bir durum oluyor mu? Paypal hesabım filan var ama bu hediye yazdırıyorlar filan bişeyler oluyor. Benim dil de konuşacak kadar yok malesef. Ama direk üye olup sipariş verebilirim eğer sorun olmuyorsa.

Gümrükte 75 euro'nun üzeri takılıyor. Ayrıca gümrükte takılacak ürünler bellidir. K'nex kesinlikle o tarz bir ürün değil. Kargo dahil 75 euro altında kalırsanız ve amazon gibi bir siteden alırsanız hiç bir şeyden korkmanıza gerek kalmaz. Pahalı alım yaparsanız takılabilir.
  • Cevabınız için teşekkür ederim. Yarın bir uğraşayım inşallah. Aklımda bir mekanizma var ve çalışacak mı diye merak ediyorum yıllardır. Gravity motor diyorlar sanırım ama daha çalışan bir versiyon görmedim.

Kullananlar dönen bir mekanizmada nasıl bu parçalar söyleyebilir mi. Yani kolayca sürtünmeden sıkışmadan dönebiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 10 Haziran 2013; 13:01:19 >
  • quote:

Cevabınız için teşekkür ederim. Yarın bir uğraşayım inşallah. Aklımda bir mekanizma var ve çalışacak mı diye merak ediyorum yıllardır. Gravity motor diyorlar sanırım ama daha çalışan bir versiyon görmedim.

Kullananlar dönen bir mekanizmada nasıl bu parçalar söyleyebilir mi. Yani kolayca sürtünmeden sıkışmadan dönebiliyor mu?

yapabildinizmi motoru?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: besir99

quote:

Cevabınız için teşekkür ederim. Yarın bir uğraşayım inşallah. Aklımda bir mekanizma var ve çalışacak mı diye merak ediyorum yıllardır. Gravity motor diyorlar sanırım ama daha çalışan bir versiyon görmedim.

yapabildinizmi motoru?

Malesef ürünü alamadım. Daha doğrusu maddi oalrak bi sürü şey çıktı alacak para kalmadı. Yıllardır aklımda sürekli tasarlıyorum ama hiç deneme imkanım olamdı. Bikaç değişik alternatif var aklımda ama inşallah biraz elim rahatlarsa kendim bi şekilde prototip denemelerine başlayacağım. En fazla yapamam belki ama denemeden bilemem ve ya çalışırsa.

• ben biraz uğraştım..
    sekizgen yaptim ama çalışmadı-calistiramadim :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetcs -- 29 Haziran 2013; 23:30:52 >
  • Çocukluğumdan kalma parçalarım var fazla olmasa da. Fırsatıını bulunca resmini koyacağım.
    Elimdeki parçalarla bir şeyler yapmak istiyorum. Herhangi bir katalog var mı acaba? Hazırlardan yapmayı düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm arkadaşlar...
    Rusyadan gelen set im..çok parçalı değil..daha da almayı düşünüyorum.
    Motorlu araba yapabildim.fazla vaktim yoktu.biraz dandik oldu gerçi.))
    Daha düzgününü yapınca ve diğer yaptıklarımı eklerim foto/video...;)

K'nex  KNEX yaratıcılığın dibine vurun.. K'nex  KNEX yaratıcılığın dibine vurun..

• Önceki sayfada aldığım setten bahsetmiştim. Kargosuyla 42 dolara aldım yanılmıyorsam. Poşetinden hiç açılmadı, isteyen olursa kargo sizden 90 TL'den veririm.

http://www.amazon.com/KNEX-Classics-Model-Building-Set/dp/B007RYE2V0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1369145559&sr=8-1&keywords=k%27nex+classics

K'nex  KNEX yaratıcılığın dibine vurun..

• quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Önceki sayfada aldığım setten bahsetmiştim. Kargosuyla 42 dolara aldım yanılmıyorsam. Poşetinden hiç açılmadı, isteyen olursa kargo sizden 90 TL'den veririm.

http://www.amazon.com/KNEX-Classics-Model-Building-Set/dp/B007RYE2V0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1369145559&sr=8-1&keywords=k%27nex+classics

Istanbul da iseniz k'nex leri alabilirim hocam

• Zonguldak'tayım.
  • satmak isteyen olursa pm lütfen.
  • arkadaşlar elimde Knex-Bulldozer 450 parçalık set var ilgilenenler için link veriyorum.

www.sanalpazar.com/Knex-Bulldozer-450-Parca-Hayal-Et-Ve-Yap__isp13086585
  • http://www.knex.com/model-instructions/?pc=1 BURADAN PEKÇOK MODELİN YAPIM ŞEMASINI BULABİLİRSİNİZ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

32,99 dolara inmiş.700 parça.

Items
    $27.85 Estimated shipping & handling
    $60.84 Total before tax
    $0.00 Estimated tax to be collected
    $60.84

Kargoyla 120 lirayı geçiyor. Burada 2 ay önce sıfırını 90 liraya satmıştım, çünkü kargo dahil 95-100 liraya almıştım. Fiyat artmış.

• Mesjaım bulunsun. Uğraş arıyordum kendime. Değerlendirebilirim.
  • http://www.knexturkiye.com/

Burası hakkında bilgisi olan var mı? Firmayı tanıyan bilen, İstanbulda oturup da yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa buradan alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Behlül

http://www.knexturkiye.com/

Burası hakkında bilgisi olan var mı? Firmayı tanıyan bilen, İstanbulda oturup da yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa buradan alınabilir.

evet ben alışveriş yaptım faal durumdalar.
  • Allahim kreste donme dolap yapmistim bunla adini ogrendim alacagim kesin kesin kesin cok ozledim lan. (yas 17 )

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖncüTürk

Allahim kreste donme dolap yapmistim bunla adini ogrendim alacagim kesin kesin kesin cok ozledim lan. (yas 17 )

ne vinçler yapmıştım . big foot denilen araçlar yaptım. en son yalvar yakar aldırdığım büyün bir set ile yarım yamalak yürüyen bir robot yapmıştım. şimdi lego technic ile zamanımı öldürüyorum. ikisi yaratıcılık bakımından güzel oyuncaklar. yaşım oldu eşşek kadar :) ( dayımın tabiri ile çocuğum olsa askere giderdi ) ama hala kopamıyorum şunlardan. son olarak lego mindstorms a merak sardım ama illa yurt dışına gidip almak lazım onlarıda.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.