Şimdi Ara

Jvc Kamera pc ye kayıt program/kalite yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Jvc gr-d70as modelinde bir kamera var.Mini dv kaset içindeki kaydı pc ye aktarmak için imagemixer kullandım fakat mpg olarak 320x160 çözünürlükte kayıt yapıyor ve kalite çok kötü :S Dv kablom yok usbden bağladım.yüksek kalitede pc ye görüntüyü nasıl aktarabilirim, bildiğiniz kullandığınız bir program var mı? Movie maker ile denedim hata veriyor.Yardımcı olursanız sevinirim braderin düğünü kayıtlı bir an önce halletmem gerekiyor :\

• Merhaba

Benimde JVC GR-D70 model dv kameram var. Yazınızı yeni gördüm. Bende pc ye görüntü aktarmak istiyorum . siz basarabildinizmi . Bende usb kabloyla bagladım. ama yeni donanım bulundu diyor . Driver varmı sizde. Yardımcı olursanız sevinirim Saygılar...
  • Ulead video studio 9 ideal ve kolay. Usb yeterli kalite vermiyor. fireware kartı almalısınız.
    http://forum.donanimhaber.com/m_37569920/tm.htm
  • saolasın artryk,

bakalım bi kart alıp deniyecegim. görüntü kalitesi iyi olsun istiyorum. bu friware karetlarının arasında fark varmı. görüntü kalistesinin iyi olması icin farklı bi özellik filan gerkmiyor degilmi?

birde kameradaki çıkış resimdeki ikinci görüntüdeki gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetera -- 17 Şubat 2010; 23:35:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.