Şimdi Ara

Justice League (343. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.159
Cevap
60
Favori
313.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    ahuhauha yeminlen yazarken benim de bu aklıma gelmişti
  • JusticeLeague kullanıcısına yanıt
  • Cgi çöplüğü izle geç tarzı bir film olmuş.Yoklukta gideri var ama sadece o kadar.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bumbada1 -- 11 Ocak 2018; 22:7:11 >
  • http://m.ign.com/articles/2018/01/12/warner-bros-ceo-says-dc-films-cant-try-to-copy-disney

Bu haber doğruysa akillandilar diyebilir miyiz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu WB cidden akıllanmaz.

Marvel'ın ilk filmleri çok mu iyidi ?

Hayır

Ama Marvel niye bu kadar başarılı oldu ?

Adım adım gittiler solo filmlerle karakterleri tanıttılar sonra topladılar hepsini üstüne 2. filmlerle iyice karakterleri benimsettiler sonra bir daha topladılar.

Solo filmlerle şu işe girişseler hem kâr ederlerdi hemde ileride JL'ye harika temeller atarlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Kevin Tsujihara: "Warner Bros'un her zaman yaptığı şeyi yapması lazım; iş dünyasındaki en büyük ve en zengin içeriği üretmek. Bizi başarılı kılan unsur bu. Disney'in yaptıklarını yapamayız. Onların yaptıkları onlar için faydalı ama biz bu değiliz."

Boş konuşmuş bu işin Disney ile alakası yok. Her karakter için solo film çekmek iyi bir yöntem ama asıl nokta solo film değil. Asıl nokta karakterin altını doldurmak. Marvel karakterleri tek tek tanıttı bu yüzden güzel işleyecek zamanı oldu. DC dizileri de aynı şekilde karakterlerini teker teker tanıttığı için -her ne kadar kalitesiz olsa da- tuttu. Bir anda çok karakteri tanıtmak her zaman zarardır. Sense8 izleyen var mı burada bilmiyorum ama ben ilk izlediğimde ilk bölümde bırakmıştım çünkü bağımsız 8 ana karakter ve bunların yan karakterleri 1 bölümde tanıtıldı. 1-2 sene sonra tekrar şans verdiğimde sonradan karakterlerin işlendiğini gördüm. BvS film olduğundan böyle bir şansı olmadı çünkü filmlere para veriyorsun ve devamı yıllar sonra geliyor bu yüzden hata yapma lüksün yok. Dizide vasat başlasan bile 3-4 bölüme toplama ihtimalin var. DC kötü başlangıç yaptı şimdi hatasını fark edip buna göre hareket etmeli ama nerede

• Film rezaletti hatta Batman sahneleri berbattı, Bvs deki sahneler ne kadar iyiyse bunda o kadar kötüydü.
  • Flash'ın hayvan mezarlığı dediği kısımda bir tek ben mi güldüm kimse bahsetmemiş
  • Solo film takıntısı'nı anlamadım ben, Bence bu film sağlam bir yönetmen ile çekilseydi çok çok daha iyi olurdu, BvS'deki oyunculuklar bile yoktu bu filmde sanki hemen yapalım çıkaralım demişler.
  • Disney'in filmleri artık sinematik bir çöplük haline gelmeye başladı. Her film birbirinin kopyası. Özellikle Last Jedi'dan sonra bundan iyice emin oldum. Adam doğru konuşmuş.
  • Şöyle bir dergi çıkmış.https://userscloud.com/2afq3v2eiupx

Justice League

3 tane JS kodu içeriyormuş virustotal dedi. sanırım video falan var fakat yinede siz önceden, PDF programınızda (benimki Adobe Acrobat) javascript'i kapatın ve security tab'ında protected view'ı all files ve diğer gelişmiş güvenliklerle sandbox'ı aktif edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 13 Ocak 2018; 18:13:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Üzülerek güldüm, bazı yerlerde kahkaha attım cidden.
    Malesef bu film bu eleştirilerin hepsini hakediyor. Fazlasıyla. Bir DC sever olarak bu film... Filimdir.

• O yönetmen değişikliği hiç olmayacaktı.

Ve tek filmleri çok daha önce çıkartacaklardı...
  • Filmi tekrar izlerken farkettim. Batman'in bahsettiği "big guns" kesinlikle Lois değil. Muhtemelen Lanternlı bir sahne çekilecekti/silindi. Çünkü Alfred takımınız var bunlar gerçekten büyük silahlar diyor. Lois'i getirmenin ne gibi bir riski plabilir ki? Çoğul eki kullanması da cabası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok fazla ne olmuş ne bitmiş bakmıyorum ama anladığım kadarı ile güzelim filmi el birliği ile mahvetmişler.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MART 13 SIKIN DİŞİNİZİ

Justice League
  • snyder cut değilse ne anlamı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Filmi tekrar izlerken farkettim. Batman'in bahsettiği "big guns" kesinlikle Lois değil. Muhtemelen Lanternlı bir sahne çekilecekti/silindi. Çünkü Alfred takımınız var bunlar gerçekten büyük silahlar diyor. Lois'i getirmenin ne gibi bir riski plabilir ki? Çoğul eki kullanması da cabası.

Big guns

Justice League

• 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.