Şimdi Ara

Justice League (345. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.160
Cevap
60
Favori
313.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pukiman

Coco isimli animasyon ilk hafta sonunda Justice League 'nin toplam hasılatını egale etti.

Coco vizyona 22 kasımda girdi. Türkiye'de 19 ocakta girdi.

Coco 657 milyon dolar hasılat yaptı.
    JL 655 milyon dolar hasılat yaptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.J

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

quote:

Orijinalden alıntı: K.J

Bataklık.Bu film için söylenebilecek tek şey budur.

Sende böyle bataklıktan yazar gibi yazdığın pis yorumlarınla teğmen oldun bu konu sayesinde.

Senin gibi hayali rütbelerin peşinde değiliz arslanım.Hayırdır önceden bi yangının var sanırım benimle alakalı

15 yaşında çocuklarla laf yarışına girmiyorum ben
  • 2K kullanıcısına yanıt
    Zaten ilk haftasında 660 milyon yapan film olursa kırılmadık rekor bırakmaz herhalde. Tek tek bakmadım ama şimdiye kadar böyle bir filmi bırakın bu rakama yaklaşan olmadı sanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fate of örneğine bakarsak kırılmadık rekor bırakabilir gibi de duruyor gerçi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

http://forsnydercut.org/

okunulmalı!

Okudum ve inanılmaz komik geldi. Zack Snyder hayranının yarattığı bir site ve cidden dizaynı olsun, tasarımı olsun çok güzel. Fakat içi ve verdiği bilgiler bomboş. Örneğin Man of Steel, içinde Dünya'yı korumamız gerektiği yoksa yok olacağı mesajını taşıyormuş. Bunu da filmin başında olan Kripton'un yok olma sahnesi ile yapıyormuş. O zaman bu mesajı Transformers seriside taşıyor.

Bunu kanıtlamak için de filmden sahneler falan koymamış direk Blu-Ray ekstralarında olan videoları koymuş. Dünyanın en dandik filmini bulun ve Blu-Ray ekstralarına bakın her zaman oyuncular ve yönetmenlerin filmi, dünyanın en iyi filmi gibi övdüğünü, anlam yüklemeye çalıştığını görürsünüz.

Aynı zamanda sitede Zack Snyder ne kadar iyi biliyor çizgi romanları ve karakterleri çok iyi anlamış gibi videolar yazılar var. Ben açıkçası Superman'i sevmem ama Superman'i ben çeksem ve amacım kötü göstermek olsa bu kadar yapabilirdim. İlk filmde ergenliği, hayatta yerini bilememesi işleniyor ve gayet da mantıklı. Ama BvS'ye bakıyoruz insanlardan umudunu kesmiş, kurtarıyorum da ne oluyor modunda. Ee biz düzgün bir Superman göremedik ki iki filmdir. Zaten kurguyu oturtamadığı için filmin sonunda bir anda bakıyoruz herkes Superman'i seviyormuş, umudun simgesi olarak görüyormuş aslında. İnsanları kurtarıyor, yardım ediyor ama hiç bir zaman mutlu değil ve yaptığını doğruluğundan emin olan bir karakter de değildi.

Batman'i beğenmiştim zaten herkes gibi ama JL filmine geldik Batman tonton espri yapan amcaya dönüşmüş. BvS'de kurduğu her şeyi yıkmışlar. Superman öldü ona çok üzüldü ve değişti diyenleri görüyorum da. Bize sunduğu Batman zaten bizim en önemli çizgi roman konularını yaşamış bir Batman olarak gösterdi. Superman'in ölümü onun karakter gelişimine etki etmesi saçma. Anladığımız kadarıyla Robin işkence görüp ölmüş belki Red Hood olmuş. Daha neler yaşamış ama Superman ölünce bu kadar mı karakter değişimi olur.

Batman V Superman normal bir filmdi ben o kadar herkesin nefret ettiği kadar nefret etmedim fakat Ultimate Edition'ı izledik yine aynı filmdi öyle bir şey eklediği falan yoktu. Şimdi hayranları Justice League'in Ultimate Edition'ı çok iyidir diyor. İyi de bir yönetmen bir filmden bu kadar bitmiş sahne atıyorsa bu onun yeteneksizliğini gösteriyor zaten. Sana film 2.30 saat olacak dedilerse bu süreyi iyi kullanman lazım. 3.30 saat film çekip sonra ama kesilmemişi iyi demenin, iyi olsa bile pek bir anlamı yok. Watchmen'de de aynı şeyi yaptı bir Director's Cut var bir de daha uzunu Ultimate Cut var.
  • Ben Affleck'in MoS'u çekmeyi reddettiği güne lanet olsun Zack Snyder gibi bir çöpe maruz kaldık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZACK SNYDER

gelmiş geçmiş en iyi çizgiroman filmi yönetmeni..
  • Bvs'den güzel, Mos'un iki tık altı film olmuş bence.
    Superman'in sahnelerini çok sevdim.

10/7.1

Gal Gadot harika zaten. 😳 Varmı filmden fotoğraf veya video arşivi olan? Sadece Gadot'un.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 5 Şubat 2018; 3:46:41 >
  • Filmin nasıl battığını kısaca açıklamışlar

.

(
    )

• DC'nin filmlerinden Batman'i çıkardığınızda bildiğin 20 sene önceki dandik süoer kahraman filmlerinden bir farkı kalmıyor. Seride Batman'in solo filmi ancak iyi olur, diğer saçma sapan karakterlerin solo filminden kimse bir şey beklemesin. Wonder Woman'a 15 dk ancak dayanabilmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

DC'nin filmlerinden Batman'i çıkardığınızda bildiğin 20 sene önceki dandik süoer kahraman filmlerinden bir farkı kalmıyor. Seride Batman'in solo filmi ancak iyi olur, diğer saçma sapan karakterlerin solo filminden kimse bir şey beklemesin. Wonder Woman'a 15 dk ancak dayanabilmiştim.

Green Lantern nereye gitti ? . Hala TV lerde dönüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lastmandar

quote:

DC'nin filmlerinden Batman'i çıkardığınızda bildiğin 20 sene önceki dandik süoer kahraman filmlerinden bir farkı kalmıyor. Seride Batman'in solo filmi ancak iyi olur, diğer saçma sapan karakterlerin solo filminden kimse bir şey beklemesin. Wonder Woman'a 15 dk ancak dayanabilmiştim.

Karakter güçlendikçe veya dünya dışı güçler falan olayın içine girdikçe filmin çöp olma ihtimali artıyor bana göre, Wonder Woman'da olduğu gibi gerçi onda iyi olan bir şey yok gibiydi de neyse. Mesela Marvel'da da bu böyle, en iyi filmi the Winter Soldier en kötüsü ise muhtemelen Thor. Pek umutlu değilim GL filminden de, zaten pek de hazzettiğim bir karakter de değildir. Ancak Nolan gibi biri gelip Dram tarzında bir şeyler ortaya koyabilirse belki derim de WB'nin şu anki durumunda bu da pek mümkün değil. Aquaman'ın, WW'nin ana karakteri çöp zaten, Flash'ı belki Spiderman tarzı bir şey yapabilirler.
  • quote:

quote:

quote:

Karakter güçlendikçe veya dünya dışı güçler falan olayın içine girdikçe filmin çöp olma ihtimali artıyor bana göre, Wonder Woman'da olduğu gibi gerçi onda iyi olan bir şey yok gibiydi de neyse. Mesela Marvel'da da bu böyle, en iyi filmi the Winter Soldier en kötüsü ise muhtemelen Thor. Pek umutlu değilim GL filminden de, zaten pek de hazzettiğim bir karakter de değildir. Ancak Nolan gibi biri gelip Dram tarzında bir şeyler ortaya koyabilirse belki derim de WB'nin şu anki durumunda bu da pek mümkün değil. Aquaman'ın, WW'nin ana karakteri çöp zaten, Flash'ı belki Spiderman tarzı bir şey yapabilirler.

Yani sen Lanternlerden haz etmiyor olabilirsin tabi ancak o seri şu an baya ileri noktalara geldi çizgi romanlarda. Beyaz Lanternden Siyah Lanterne kadar genişledi şu anda. Ayrıca tüm çizgi roman evrenlerine baktığımızda Lanterneler, çok yenilikçi ve ilgi çekici ve başarılı karakterlerdir(ilk yazan veya çizen kişinin başarısını kastediyorum) . Yüzükleriyle oluşturdukları yapılar hep yüzüğü taşıyan kişilerin karakterlerinin bir yansımasıdır ona göre farklılık gösterir. Kısacası şu anda kadar bütün çizgi roman karakterleri hep birbirlerinden feyz alarak oluştu ama Lantern hikayesi gerçekten bir başka diyebilirim. O yüzden şahsen benim de ilgimi çekmezken, DC animated filmlerdeki Lanternleri izledikçe bende baya bir hayranlık uyandırdı.

DC nin 2011 de çıkardığı Green Lantern filmini beğenmedim tabi. Hiç çıkmamış olması daha kötü olurdu, ancak Ryan Reynolds bir Hal Jordan'dan çok kendi karakterini canlandırmış gibi olunca pek Hal Jordan gibi gelmedi bana. Alternatif bir Lantern olan Ryan Reynolds filmi gibi olmuş daha çok. Ayrıca Nolan ve filmlere dram katılması konusundaki fikrine katılıyorum. İlla bir Nolan olmasa da DC nin elindeki tek şey bu yani bir duygu yükü yükleyebilmek ve karaktere farklı açılar eklemek. Bundan sonra çok ince oynaması lazım Warner Bros'un. Mesela çok merak ediyorum önümüzde bir Shazam filmi var. Acaba tonu nasıl olacak filmin. Yani aşağı yukarı belli tonunun asıl olacağı sonuçta başrolünde bir çocuk oynuyor. Ayrıca kadroda birçok çocuk da var. Yine de bu işler hep yönetmene, ona mukabil müziklere, espiri düzeyine vs dayanıyor derken sonuçta filmin tonu ortaya çıkıyor. Nasıl ayarlayacaklar gerçekten merak ediyorum. Marvel bu işlerde gerçekten çok iyi. Belli ki nasıl bir film istediklerini filmi çekmeden önce çok daha iyi biliyorlar. Film tonajı ayarlama konusunda üstlerine yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastmandar -- 7 Şubat 2018; 22:20:53 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yani sen Lanternlerden haz etmiyor olabilirsin tabi ancak o seri şu an baya ileri noktalara geldi çizgi romanlarda. Beyaz Lanternden Siyah Lanterne kadar genişledi şu anda. Ayrıca tüm çizgi roman evrenlerine baktığımızda Lanterneler, çok yenilikçi ve ilgi çekici ve başarılı karakterlerdir(ilk yazan veya çizen kişinin başarısını kastediyorum) . Yüzükleriyle oluşturdukları yapılar hep yüzüğü taşıyan kişilerin karakterlerinin bir yansımasıdır ona göre farklılık gösterir. Kısacası şu anda kadar bütün çizgi roman karakterleri hep birbirlerinden feyz alarak oluştu ama Lantern hikayesi gerçekten bir başka diyebilirim. O yüzden şahsen benim de ilgimi çekmezken, DC animated filmlerdeki Lanternleri izledikçe bende baya bir hayranlık uyandırdı.

DC nin 2011 de çıkardığı Green Lantern filmini beğenmedim tabi. Hiç çıkmamış olması daha kötü olurdu, ancak Ryan Reynolds bir Hal Jordan'dan çok kendi karakterini canlandırmış gibi olunca pek Hal Jordan gibi gelmedi bana. Alternatif bir Lantern olan Ryan Reynolds filmi gibi olmuş daha çok. Ayrıca Nolan ve filmlere dram katılması konusundaki fikrine katılıyorum. İlla bir Nolan olmasa da DC nin elindeki tek şey bu yani bir duygu yükü yükleyebilmek ve karaktere farklı açılar eklemek. Bundan sonra çok ince oynaması lazım Warner Bros'un. Mesela çok merak ediyorum önümüzde bir Shazam filmi var. Acaba tonu nasıl olacak filmin. Yani aşağı yukarı belli tonunun asıl olacağı sonuçta başrolünde bir çocuk oynuyor. Ayrıca kadroda birçok çocuk da var. Yine de bu işler hep yönetmene, ona mukabil müziklere, espiri düzeyine vs dayanıyor derken sonuçta filmin tonu ortaya çıkıyor. Nasıl ayarlayacaklar gerçekten merak ediyorum. Marvel bu işlerde gerçekten çok iyi. Belli ki nasıl bir film istediklerini filmi çekmeden önce çok daha iyi biliyorlar. Film tonajı ayarlama konusunda üstlerine yok.

İyi de ben karaktere bir şey demiyorum ki, DC'nin her türlü batıracağını söylüyorum yalnızca. Bir iki seneye muhtemelen ya seriyi sıfırlayacaklar ya da kökten iptal edecekler gibi duruyor. Zaten genel evren kadrosuna bakıldığında da bir iki karakter dışında neredeyse hepsinin sırıttığını görüyoruz. En basit örnek 25 yaşındaki kızı canlandıran 45 yaşındaki Amy Adams ya da sarışın olan Aquaman'i canlandıran esmer kişi. Joker'e hiç girmiyorum zaten.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İyi de ben karaktere bir şey demiyorum ki, DC'nin her türlü batıracağını söylüyorum yalnızca. Bir iki seneye muhtemelen ya seriyi sıfırlayacaklar ya da kökten iptal edecekler gibi duruyor. Zaten genel evren kadrosuna bakıldığında da bir iki karakter dışında neredeyse hepsinin sırıttığını görüyoruz. En basit örnek 25 yaşındaki kızı canlandıran 45 yaşındaki Amy Adams ya da sarışın olan Aquaman'i canlandıran esmer kişi. Joker'e hiç girmiyorum zaten.

Bence de sıfırlayacaklar. Green Lantern Corps fillmiyle sıfırlayabilirler diye düşünüyorum. O zamandan sonra da Amy Adams hala Lois olmayacaktır heralde.

• Geç de olsa izledim. Ne yalan söyleyeyim beğendim ben, çok da kötü olmamış. Soundtrackler, 1-2 kötü cıvık sahne ve Cavill'ın bıyığı hariç o kadar da kötü değil bence.
  • Ulan black suittttttttttttttt

• Allah senin belanı versin WBBBBBBBBBB
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    Sen ne diyosun. Ne güzel sahneler varmış. Tam beklenen superman sahneleri . . .
  • 
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.