Şimdi Ara

Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
720
Cevap
26
Favori
38.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar. Matego XP1 ile bu cihazın arasında kaldım. Bu kamera biraz tombul gözüküyor ama gps olması güzel. Diğeri daha minik ve 12$ daha ucuz. Ne yapsam bilemedim.
  • skyline334 kullanıcısına yanıt
    Hocam, bence aracınıza ikinci kamera olarak almayacaksanız; alacağınız ilk kamerada GPS mutlaka olmalı. Hız ve koordinat tutma özelliği sayesinde nerede, ne zaman olduğunuz hep kayıt altında tutulup, başınıza gelecek haksız bir suçlama sonucunda elinizde delil bulundurma güzelliğine sahip olacaksınız.

Eğer sadece Olgu beyin forumda paylaşmış olduğu kameralar üzerinden bir değerlendirme yapıyorsanız (ki ben de öyle yapıyorum :D); bence Smarnoo S1 ile Junsun H030 arasında kalmalısınız. Benim gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

Hocam, bence aracınıza ikinci kamera olarak almayacaksanız; alacağınız ilk kamerada GPS mutlaka olmalı. Hız ve koordinat tutma özelliği sayesinde nerede, ne zaman olduğunuz hep kayıt altında tutulup, başınıza gelecek haksız bir suçlama sonucunda elinizde delil bulundurma güzelliğine sahip olacaksınız.

Eğer sadece Olgu beyin forumda paylaşmış olduğu kameralar üzerinden bir değerlendirme yapıyorsanız (ki ben de öyle yapıyorum :D); bence Smarnoo S1 ile Junsun H030 arasında kalmalısınız. Benim gibi.

Junsun candır

• Merhaba Arkadaşlar bende junsun TOP A12 modelini aldım şimdilik kullanıyorum sıkıntı yok görüntü kalitesi güzel youtube yükleyince kalite düşüyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=sFnLnptIAmA gündüz çekimi
    https://www.youtube.com/watch?v=jWHRzrhdt_k gece çekimiJunsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wonderboy1359 -- 26 Temmuz 2017; 17:43:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: wonderboy1359

Merhaba Arkadaşlar bende junsun TOP A12 modelini aldım şimdilik kullanıyorum sıkıntı yok görüntü kalitesi güzel youtube yükleyince kalite düşüyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=sFnLnptIAmA gündüz çekimi
    https://www.youtube.com/watch?v=jWHRzrhdt_k gece çekimiJunsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi

Evet ama sanırım pilli değilmi bu model ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar gearbest ten bir türlü alışveriş yapamadım. 4 farklı kredi kartı ve bankamatik kartı denedim. Buna ek olarak sanal kart oluşturdum. Kart bilgilerini ve kart türünü doğru seçmeme rağmen 3d secure bölümüne şifre girdikten sonra "payment failed, please try again" şeklinde hata veriyor. Bu sorunu nasıl aşabilirim. Yardımcı olur musunuz.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sert3333

Arkadaşlar gearbest ten bir türlü alışveriş yapamadım. 4 farklı kredi kartı ve bankamatik kartı denedim. Buna ek olarak sanal kart oluşturdum. Kart bilgilerini ve kart türünü doğru seçmeme rağmen 3d secure bölümüne şifre girdikten sonra "payment failed, please try again" şeklinde hata veriyor. Bu sorunu nasıl aşabilirim. Yardımcı olur musunuz.

Teşekkürler.

EnPara kart ile deneyin.

• sert3333 kullanıcısına yanıt
    3D güvenlik ile sitede alışveriş yapılmıyor galiba, forumda aynı durumu yaşayan olmuştu.
  • Teşekür ederim :) deneyeceğim.

• siteden iki gun once worldcard sanal kart ile bir kamera daha aldim. 3D ilebende sorun cikmadi .

aynı kartla 3-4 alışveriş yapmış olabilirsiniz geçici süreliğine site üzerinden engelleniyor kart. başka bir kartla deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

aynı kartla 3-4 alışveriş yapmış olabilirsiniz geçici süreliğine site üzerinden engelleniyor kart. başka bir kartla deneyin.

Hocam tekrar denedim olmadı. Enpara.com dan kredi kartı istedim bekliyorum.

• kamera bugün elime geçti 1080p de HDR özelliği olduğunu farkettim çoğu kişi bundan bahsetmemiş bence faydalı bir özellik ancak watermark denilen video üzerine yazı yazma mevzusu biraz özensiz km/h falan yazmıyor yada görünmesini istediklerinizi seçemiyorsunuz ve ios uygulaması güncel değil android uygulamasıda idare eder devşirme gibi ancak diğer özellikleri ve malzeme kalitesi gayet iyi bazı kişilere oyuncak gibi görünüyor olabilir ancak hiçte öyle değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gameeline -- 28 Temmuz 2017; 19:45:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engerek1

Ben Junsun H030 marka kameramı satıyorum, kutusu, parçaları hepsi duruyor.
    GPS ve SnapShot özelliklisini yani en üst paketini aldım :)
    285 TL, Tıkır tıkır çalışıyor hiçbir sorun yok.

kamera satılıkmı hala?
  • junsun kamera mp4 olarak kayıt yapıyor. önerdiğiniz bir video düzenleme programı var mı ?
  • Bu kamera dealextreme sitesinde takipli kargoyla 201 tl görünüyor.yıllar önce bu siteden birkaç şey almıştım acaba buradan almakta sıkıntı varmıdır?

http://www.dx.com/s/Junsun+H030?cateId=0&cateName=All%20Categories
  • quote:

Orijinalden alıntı: keus35

junsun kamera mp4 olarak kayıt yapıyor. önerdiğiniz bir video düzenleme programı var mı ?

Ben adobe premier ile yapıyorum.
  • viofo a119c mi bu mu kararsız kaldım:)

viofo a118c var bende, 3 senedir kulanıyorum çok memnunum. a118c' yi arka cama takıp öne yeni almayı düşünüyorum.

bu arada a118c ile çektiğim kayıtlardan kanalım bile oldu sayılır:)
    https://www.youtube.com/channel/trafiktenkayitlar
  • Arkadaşlar enpara kartım geldi ve siparişimi geçebildim. Teşekkür ederim ilginiz için.

Ek olarak hafıza kartı alacağım sanırım cihaz en fazla 32gb destekliyor. Sınıf olarak hangi kartı almalıyım?
    Merhaba

Samsung un 64gb kartını sorunsuz kullanıyorum.

Evo serisi ama kırmızı mı yoksa turuncu mu emin değilim. Pahalı olandı ama

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.