Şimdi Ara

Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
721
Cevap
26
Favori
38.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: placeboy

Olgu bey sizin tavsiyenizle kameramı 25 haziranda sipariş ettim. şu an Türkiyede. sanırım salı günü teslim alırım. merak etiğim maximum 32Gb yazmasına rağmen 64Gb kart takmamızın bir sakıncası olur mu? Denediğinizi biliyorum ama hani bozuk dosya yada benzeri problemlere sebep olma ihtimalini yükseltir mi dersiniz? Ayrıca samsung 64gb turuncu olan evo yada kırmızı olan evo plus arasında kaldım. fark eder mi?

Turuncu olanı tercih edin, 64 gb kart ile uzun uzun denedim sıkıntı yaratmadı

Gelince kutu / kargo resimlerini ve kısa bir kutu açılım videosu isteriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• buminhan7 kullanıcısına yanıt
    Yazılım yeni değil aynısı, güncellemeyin problem yoksa

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. gelsin yeterki resim işi kolay
  • Galiba önümüzdeki ay ben de bu kamerayı alacağım. Var mıdır "kardeşim bunu alma şunu al" dediğiniz bir kamera?

Aradığım olmazsa olmaz özellik tabiki kaliteli bir çekim ve GPS. Wifi olmasa da olur ama olursa da tadından yenmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

Galiba önümüzdeki ay ben de bu kamerayı alacağım. Var mıdır "kardeşim bunu alma şunu al" dediğiniz bir kamera?

Aradığım olmazsa olmaz özellik tabiki kaliteli bir çekim ve GPS. Wifi olmasa da olur ama olursa da tadından yenmez.

Benim gönlümde 1 numarada bu model var. Aynı derecede sevdiğim cihaz Matego Xp1

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Fiyat nedeniyle bende de Matego Xp1 yatıyor gönlümde. Ancak GPS özelliği mevcut değil. Haricen de takılamıyor. Aslında wifi ile telefona bağlandığında, telefondaki GPS sinyalini kullansa on numara olurdu. Ama sanırım bunu düşünmemişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: Engerek1

Ben Junsun H030 marka kameramı satıyorum, kutusu, parçaları hepsi duruyor.
    GPS ve SnapShot özelliklisini yani en üst paketini aldım :)
    285 TL, Tıkır tıkır çalışıyor hiçbir sorun yok.

Caaanım kamera satılırmı yaw hemde bu kadar uygun fiyata

Kamerayı satıyorum dedim ama hala kimse bakmadı :) İndirim de bitti gearbest'te. Sahibinden.com'a baktım millet 300'e A118C satıyor. Şu kamera alınmaz mı arkadaş ya :)
  • sipariş verirken vergi yüzünden 30 euro yazmalarını mesaj atmasak dahi düşük fiyatlar yazıyorlar yazıyordu bir kaç konuda. Bu junsun için de geçerli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nejdeath

sipariş verirken vergi yüzünden 30 euro yazmalarını mesaj atmasak dahi düşük fiyatlar yazıyorlar yazıyordu bir kaç konuda. Bu junsun için de geçerli mi?

Doğrudur, msj atmayın düşük yazıyorlar. Herşey için geçerli.

• kameram geldi ve olgu beyin videolarını izleyerek hızlı biçimde kurulumunu yaptım. kumanda başta eşleşmedi fakat videodaki direktiflerle onu da hallettim. en çok korktuğum kameranın kablolarını fitillerin altından görünmeyecek biçimde geçirme işi sadece 10 dakika sürdü.aracım honda jazz. montajı konusunda yardımcı olabilirim. yeterince video olduğu için konuya video atıp kalabalık yapmak istemiyorum. birkaç foto da ben atayım :)Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör WifiJunsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör WifiJunsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör WifiJunsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi

• placeboy kullanıcısına yanıt
    hangi kargoyla geldi?
  • NL Netherlands ils 23 gunde geldi.

• placeboy kullanıcısına yanıt
    güzel montaj yapmışsınız.
  • acayip basitmis montaji. sigortayla falan ugrasmadim. once ust cam fitili, sagdaki perdenin icinden, torpidonun icinden fazlaligi torpidoda birakarak direk cakmak girisine kadar yerlestirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: placeboy

kameram geldi ve olgu beyin videolarını izleyerek hızlı biçimde kurulumunu yaptım. kumanda başta eşleşmedi fakat videodaki direktiflerle onu da hallettim. en çok korktuğum kameranın kablolarını fitillerin altından görünmeyecek biçimde geçirme işi sadece 10 dakika sürdü.aracım honda jazz. montajı konusunda yardımcı olabilirim. yeterince video olduğu için konuya video atıp kalabalık yapmak istemiyorum. birkaç foto da ben atayım :)Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör WifiJunsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör WifiJunsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör WifiJunsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi

Allah kaza bela vermesin inş, nasıl malzeme kalitesi dediğim kadar var değilmi

• kesinlikle oyle resimdekinden daha guzel ve canli duruyor.

• Hocam emeğinize sağlık. Ürünü almak istiyorum. İndirim kodunu bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sert3333

Hocam emeğinize sağlık. Ürünü almak istiyorum. İndirim kodunu bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz.

Tabi, Youtube video açıklama kısmında link ve indirim kodu mevcut.

Ayrıca youtube videomun altındaki link ile eklerseniz sepete çok sevinirim. Referanslı linkim oluyor

https://youtu.be/tzWHk83Mphs

Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi

• Erhan hocam merhaba, öncelikle emekleriniz için çok teşekkür ederim. Neredeyse tüm dvr kamera incelemelerinizi izledim. Smarnoo s1 ve Junsun H030 arasında kalmıştım.En sonunda Junsun H030' u bugün itibari ile sipariş etmiş bulunmaktayım. Nacize fikrim, keşke aracın anlık hızını telefona indirdiğimiz videolarda görebiliyor olsaydık daha iyi olacağı yönünde, onun dışında cihazı çok beğendim.
  • bebeto_e83 kullanıcısına yanıt
    Junsun da en sağdaki rakamlar hızı gösteriyor.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.