Şimdi Ara

Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
720
Cevap
26
Favori
38.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun süreli kayıtlarda bir süre sonra videonun kaydedilmediğine rastladınız mı hiç? 2 kere başıma geldi, bilgisayara takıp baktığımda en son kaydedilen video dosyası corrupt olmuştu ve açılmıyordu ve daha sonra hiç bir kayıt yapmamıştı. Böyle durum olduğunda kamera hiç bir şeye tepki vermiyor, fotoğraf çekmeye ya da şerit takip sistemine. Ne ile ilgili bir sorun olabilir? Hafıza kartını değiştirmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantomddl

Uzun süreli kayıtlarda bir süre sonra videonun kaydedilmediğine rastladınız mı hiç? 2 kere başıma geldi, bilgisayara takıp baktığımda en son kaydedilen video dosyası corrupt olmuştu ve açılmıyordu ve daha sonra hiç bir kayıt yapmamıştı. Böyle durum olduğunda kamera hiç bir şeye tepki vermiyor, fotoğraf çekmeye ya da şerit takip sistemine. Ne ile ilgili bir sorun olabilir? Hafıza kartını değiştirmeyi düşünüyorum.

Çok uzun süre hatta 3 gün aralıksız test kayıtlarında bile asla böyle birşy yapmadı. Hafıza kartınızı değiştirin.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Hemen hemen butun videolari izledim olgu bey.Kafam iyice karisti.aracim fiat palio.baktim araca sizin gibi kablolari sokusturacagim yer goremedim acikcasi sizin arac bu acidan super.beceriksizlikte var tabii biraz.gelelim kameralara.kararsiz kaldigimi soylemeliyim yaz tatiline cikmadanda almak istiyorum.wifi olsun benim icin onemli gps onemli.park modu olmasada olur.kullanadigim zaman aracim garajda duruyor.on planda olanlar su kameralar.Az dome 4 k.mı? junsun mu? Yoksa smarno mu.aracimdaki tablete görüntüyü es zamanli aktarmak istiyorum.bunu hepsi yapiyor saniryorum.smarnonun arka kamerasini geri gorus olarak kullanabilirmiyim.siz montaj yaparken izledim ayna smarnonun ekranini kapatiyor.benim aracta kucuk palio. sizce montaj ettikten sonra ekranini gorebilirmiyim smarnonun.smarno alirsam elektrikci destegi sart bana arka kamera icin .Az dome cekimler muthis ve kameranin baglanti aparati cok fonksiyonel gunes altinda birakmamak icin.ancak pilli olmasi beni tedirgin etti.pili ben degistiremem.az dome pille ne kadar sure calisabilir merak ettim.birde pil bitse bile kontaktan enerjiyi alinca kamera cazlismazmi navigasyonum su an oyle calisiyor cunku.smarnoyu ve junsun ogle sicaklarinda cikarip takmasi sorun olurmu güneş altinda birakmamak acisindan.mini 800 serisinin en iyisi hangisidir.mini serisi de kucuk oldugu icin şık kamera gizlemesi kolay.hangisini alalim tercih konusunda yardim edin lutfen.

Sizin incelemeri seyrettikten sonra baska kamera incelemeleri pek basit geldi.cogu masa basi incelemeleri.kimse araca takilisini ve trafikte seyir videoları eklemiyor.bu acidan mutesekkiriz size. Bir cok kamerayi incelemis biri olarak sizden musait oldugunuzda acil olarak bir satin alma rehberi bekliyoruz.benim gibi acemilerin karar vermesi acisindan terimleri ile birlikte ozelliklerini acikladiginiz bir rehber.tekrar Teşekkürler. Yazdığım yazi biraz anlam bütünlüğünü kaybetmiş:)kusura bakmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostu@mynet.com

Hemen hemen butun videolari izledim olgu bey.Kafam iyice karisti.aracim fiat palio.baktim araca sizin gibi kablolari sokusturacagim yer goremedim acikcasi sizin arac bu acidan super.beceriksizlikte var tabii biraz.gelelim kameralara.kararsiz kaldigimi soylemeliyim yaz tatiline cikmadanda almak istiyorum.wifi olsun benim icin onemli gps onemli.park modu olmasada olur.kullanadigim zaman aracim garajda duruyor.on planda olanlar su kameralar.Az dome 4 k.mı? junsun mu? Yoksa smarno mu.aracimdaki tablete görüntüyü es zamanli aktarmak istiyorum.bunu hepsi yapiyor saniryorum.smarnonun arka kamerasini geri gorus olarak kullanabilirmiyim.siz montaj yaparken izledim ayna smarnonun ekranini kapatiyor.benim aracta kucuk palio. sizce montaj ettikten sonra ekranini gorebilirmiyim smarnonun.smarno alirsam elektrikci destegi sart bana arka kamera icin .Az dome cekimler muthis ve kameranin baglanti aparati cok fonksiyonel gunes altinda birakmamak icin.ancak pilli olmasi beni tedirgin etti.pili ben degistiremem.az dome pille ne kadar sure calisabilir merak ettim.birde pil bitse bile kontaktan enerjiyi alinca kamera cazlismazmi navigasyonum su an oyle calisiyor cunku.smarnoyu ve junsun ogle sicaklarinda cikarip takmasi sorun olurmu güneş altinda birakmamak acisindan.mini 800 serisinin en iyisi hangisidir.mini serisi de kucuk oldugu icin şık kamera gizlemesi kolay.hangisini alalim tercih konusunda yardim edin lutfen.

Sizin incelemeri seyrettikten sonra baska kamera incelemeleri pek basit geldi.cogu masa basi incelemeleri.kimse araca takilisini ve trafikte seyir videoları eklemiyor.bu acidan mutesekkiriz size. Bir cok kamerayi incelemis biri olarak sizden musait oldugunuzda acil olarak bir satin alma rehberi bekliyoruz.benim gibi acemilerin karar vermesi acisindan terimleri ile birlikte ozelliklerini acikladiginiz bir rehber.tekrar Teşekkürler. Yazdığım yazi biraz anlam bütünlüğünü kaybetmiş:)kusura bakmayin

Smarnoo ekranı 3" ve geri görüş açısından işinize yarayacaktır, Ayna altına değil daha ortaya takarsanız görüntüyü keyifle izlersiniz. Sıcakta sök tak yapma ihtiyacınız yok. Kabloyu bulduğunuz üst üst taraftan yada aracın tabanından geçirip ilerlersiniz çok basit akşama size özel video çekeyim. kendiniz yaparsınız emin olun.

Görünüşe göre smarnoo size göre. Şu kablo gizleme için keyifli bir video çekeyim soru işaretleriniz gitsin :)

Aşağıdaki videoaları dikkatli izleyin, satın alma konusunda yardımcı olacaktır :

Site Açılmıyorsa :https://youtu.be/cAG-Jxz93Dg

Gearbest Nasıl Alışveriş yapılır : https://youtu.be/mBnCe1Xfqks

Gene olmazsa, facebook üzerinden bana msj atın elimden geldiğince yardımcı olayım.

• Eyvallah hocam.cok tesekkur ederim.Allah herseyi gonlunuze gore versin inşallah

• Az önce sipariş verdim. Satışı yapan sitenin kendi indirimi var ilgilenen arkadaşlar var ise... 73 $
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: keus35

teşekkür ederim. oldukça ayrıntılı imiş bu kadarını beklemiyordum :)
    son olarak bilgisayarda kullandığımız program neydi?

Kutusundan cd çıkıodu

ya kutusundan çıkmadı cd ya da ben bir yere attım bulamıyorum :(
    programın adı nedir netten indirebilir miyiz?
    bir şey daha soracağım videolarda saati ayarlayamıyorum. mobildeki programdan telefon saati
    ile eşitleme seçeneğini seçtiğim halde yanlış saat gösteriyor?
    (junsun kamera)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keus35 -- 23 Haziran 2017; 18:8:38 >
  • Hocam Junsun ve Smarnoo S1 arasında kararsız kaldım ama Junsun'u daha çok beğeniyorum siz hangisini tavsiye edersiniz ?

Bir de şuanda Junsun için herhangi bir indirim kodu var mıdır ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPECIALIZED

Hocam Junsun ve Smarnoo S1 arasında kararsız kaldım ama Junsun'u daha çok beğeniyorum siz hangisini tavsiye edersiniz ?

Bir de şuanda Junsun için herhangi bir indirim kodu var mıdır ?

Junsun videosu yani Youtube açıklaması altında kod olacaktı.

Junsun tercih edebilirsniz.

• quote:

quote:

quote:

Kutusundan cd çıkıodu

bir şey daha soracağım videolarda saati ayarlayamıyorum. mobildeki programdan telefon saati
    (junsun kamera)

+1 pc programını upload edebilecek varmı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Arwen Undomiel

quote:

quote:

quote:

Kutusundan cd çıkıodu

(junsun kamera)

+1 pc programını upload edebilecek varmı acaba?

https://www.dropbox.com/s/2eq7u5xn8tbfc9u/Junsun%20GPS%20Takip%20Cardv%20Player.rar?dl=1

Buyrun

Cok sagolun hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Junsun Ambarella A12 WIFI Araba DVR Kamera Dashcam ADAS LDWS Süper FHD 1296 P Video Kaydedici GPS Kablosuz Uzaktan Anlık kamera

http://s.aliexpress.com/FzUvYjQj

(from AliExpress Android)

Şuana kadar aliexpress den en yüksek 30$ lık ürün almıştım sorunsuz gelmişti şuan riske girip 81$ dan aldım bakalım kendi rekorumu kurabilecekmiyim :))

Daha önce 1 kez A118C ve 1 kez de A118c-b40c modeli kamera satın alıp sonradan satmıştım ( bir sebepte yok :) 2_3 gün önce yeniden baktım konuya junsun h030 modelinin tasarımı fena şekilde hoşuma gitti olgu erhan hocamın paylaşımlarından inceleyerek karar kıldım ve uzun zamandır sürekli aliexpress den ürün aldığım için aliexpress yetkili satıcısı ile görüşüp ( fiyatını 30$ dan yazacaklar ) ürünü sipariş verdim gps + kumanda + hafıza kartı istemedim 81.54 $ dan satın aldım. paylaşımların için teşekkürler olgu erhan hocam inş cihazı uzuuuun vadede kullanırım :) gelince resim eklerim tekrardan ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehliask -- 14 Temmuz 2017; 18:13:1 >

• İos 9.3 te bu yazılımı bir türlü çalıştıramadım. O kadar güncelleme geldi hala bağlanamıyorum telefondan kameraya.
    Androidde sıkıntı yok düzgün çalışıyor. İphone dan sorunsuz bağlanabilen varmı acaba gurupta?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mna

İos 9.3 te bu yazılımı bir türlü çalıştıramadım. O kadar güncelleme geldi hala bağlanamıyorum telefondan kameraya.
    Androidde sıkıntı yok düzgün çalışıyor. İphone dan sorunsuz bağlanabilen varmı acaba gurupta?

Resimlerde güncelleme dosyası var ( Youtube Junsun incleme videosu yorumlarında )

Resimler yardımcı olabilir.

https://youtu.be/tzWHk83Mphs

Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 15 Temmuz 2017; 17:25:23 >

• mna M kullanıcısına yanıt
    Ios 10.1 deyim Iphone 7 sıkıntısız bağlanmakta.

• Olgu bey sizin tavsiyenizle kameramı 25 haziranda sipariş ettim. şu an Türkiyede. sanırım salı günü teslim alırım. merak etiğim maximum 32Gb yazmasına rağmen 64Gb kart takmamızın bir sakıncası olur mu? Denediğinizi biliyorum ama hani bozuk dosya yada benzeri problemlere sebep olma ihtimalini yükseltir mi dersiniz? Ayrıca samsung 64gb turuncu olan evo yada kırmızı olan evo plus arasında kaldım. fark eder mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi placeboy -- 16 Temmuz 2017; 23:11:40 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mna

İos 9.3 te bu yazılımı bir türlü çalıştıramadım. O kadar güncelleme geldi hala bağlanamıyorum telefondan kameraya.

Resimlerde güncelleme dosyası var ( Youtube Junsun incleme videosu yorumlarında )

Resimler yardımcı olabilir.

https://youtu.be/tzWHk83Mphs

Merhabalar

Tavsiyeniz üzerine bende Junsun H030 kullanıyorum ve şimdilik gayette memnunum

Bu bahsettiğiniz yeni bir yazılım mı acaba?

Değişenler nelerdir ve güncelleme yapmamızı önerir misiniz?

Teşekkür ederim ilginize

yanıt için teşekkürler bi deneyim bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.