Şimdi Ara

Juiced 2: Hot Import Nights (2007) [ANA KONU] (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
0
Favori
50.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: junior41

undercover buna 1000 çeker

undercover anca cacık yer arkdaşım şu oyunun geçişlerdeki sorunu hallolsun senin o bahsettigin undercover anca çöp olur çöpppp
  • Kontroller dışında kaliteli oyun.

Fren diskleri kızarıyor. Güzel detaylar var.

• quote:

Orjinalden alıntı: *Furious*

Kontroller dışında kaliteli oyun.

Fren diskleri kızarıyor. Güzel detaylar var.

arkadaş sen oynadın galiba oyunu bu geçişlerdeki uzun zaman sendede oluyormuydu yoksa bana özelmi oldu bu olay??
  • geçişler bende uzun değildi fakat ses açıkken ilerleyen yarışlarda kasma yapıyodu ses kapalıyken sorun yoktu
  • bende geçişlerde çok bekletiyor diye sildim yoksa oyun güzel tekrar denerim bakalım ne olacak
  • Oyun zaten berbatki ben onun yerine başka oyunlar oynarım
  • arkadaşım benim demek istediğim undercover ondan daha iyidir demek istemiştim
  • Oyun güzel ya , hakkını yemeyin , arcade kontrollü bir oyuna göre fena değil. Çokda iyi değil kötüde sayılmaz yani.
  • 1. oyunun kontrolleri berbarttı inş. düzeltmişlerdir yoksa pek zevk vermez (2 sağ 2 sol yapınca duvarı öpüyordu arabalar )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executor Arhentir -- 18 Ağustos 2009; 17:31:41 >
  • oyunun sslerine aldanmayın. kesinlikle rezalet bir oyun. arabalar oyuncak gibi + seslendirme 0 üzerinden 0
  • arkadaşlar sizden bir ricam var benim juiced 2 çalıştramıyorum oyunu full versiyon olarak indirdim. crak lemesinide yaptım. ancak oyuna giriş esnasında HIN.exe hatası alıyorum bunun çözümü sizde varmı. yada bunun ekran kartıyla alakası varmıdır. ekran kartım 256 MB ati raedon 9550 series. bana kalsa olacağını sanmıyorum bu ekran kartıyla oynamadığım oyun yoktu. çünkü.. crysis, tomb raider-underworld, NFS prostreet,
    fifa2010, crsis 2 bunları oynadıysa rahat rahat neen bunuda oynamacağınıda düşünüyorum. hatayla ilgi bilginiz yada bir çözümü varsa yardımcı olursanız. size çok teşekkür ederim arkadaşlar..
  • bu oyun hiçbir direksiyonu desteklemiyor diye okudum yaptığım araştırmalardan sonra klavye kontrolü ise rezalet şu anda silmeye çalışıyorum, kaldı ki yüklemesi, çalıştırması oynaması gibi silmesi de eziyet olan bir oyun.. üzgünüm :)
  • Yahu konuyu diriltiyorum, affola ama oyundaki dekaller inanılmaz kalitesiz. Araç modellemeleri filan müthiş, yarışmasam bile sırf zevkine modifiye yapıyorum ama iş dekal koymaya geldimi orda bütün şevkim kaçıyor. Var mı bir patch filan bilen?
  • Tam hort yapacaktım
  • Arkadaslar Juice Games firmasi batti mi ne oldu? pc de oynayabilecegim bunun gibi bol modifiyeli bir oyun bulabilir miyim acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2008'de Moskova'dayken satın almıştım. 1-2 yarış oynayıp bir daha elimi sürmemiştim. Bugün evi kurcalarken çıktı karşıma yükledim oynamaya çalıştım, evet oynamaya çalıştım!
  • başlık ve mesaj yenilendi
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.