Şimdi Ara

Journey to the Savage Planet Türkçe Yama(Ana Oyun+Hot Garbage DLC) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
3
Favori
5.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu oyun steamda 101 tlden çıkmış epicde 50 tldi böyle saçmalık mı var ya neyse düşmesini bekleyeceğim artık teşekkürler çeviri için

• Truelegend kullanıcısına yanıt

Steam versiyonuna sahip olarak güzel bir sevinçle girdim siteye indirdim ve türkçe yama programı JTTSP.exe adlı bir dosya arıyodu aradım aradım bulamadım sonra nereye yüklemem gerektiğini gördüğümde ordaki dosyanın farklı bir isimde olduğunu gördüm o dosyanın ismini JTTSP yaptığımda türkçe yama bu dosyayı gördü yükledim suan oyuna girdim ve oyun türkçe olmuştu devamında sorun çıkarsa yazarım suanlık ben oyuna kaçıyorum :)

• Ufak bir sıkıntı var yamayı isim değiştirerek yüklediğim için oyuna girmeye calısırken steam JTTSP adlı dosyayı oyunun dosyası olarak görmeyip steamden oyunu açmıyor, ancak oyunun dosyalarına girip JTTSP dosyasına girerek oyuna girebiliyosunuz ama bu seferde steamde oyunu oynuyor gözükmüyorsunuz ( saat ve başarım hiç biri işlemiyor ) online mod kapanıyor yani arkadaslarınızla oynıcaksanız olmuyor galiba :( steam e güncellenmiş hali gerekli açıkçası. Aslında bu açığı kullanıp oyunu bitirip 2 saat geçmediği için iade edebilirsiniz steam politikasına göre ama ban yedirtir mi bilemiyorum günahı benden değil hiç bir sorumluluk almam söylimde baştan :D

• quote:

Orijinalden alıntı: kaciaow

Ufak bir sıkıntı var yamayı isim değiştirerek yüklediğim için oyuna girmeye calısırken steam JTTSP adlı dosyayı oyunun dosyası olarak görmeyip steamden oyunu açmıyor, ancak oyunun dosyalarına girip JTTSP dosyasına girerek oyuna girebiliyosunuz ama bu seferde steamde oyunu oynuyor gözükmüyorsunuz ( saat ve başarım hiç biri işlemiyor ) online mod kapanıyor yani arkadaslarınızla oynıcaksanız olmuyor galiba :( steam e güncellenmiş hali gerekli açıkçası. Aslında bu açığı kullanıp oyunu bitirip 2 saat geçmediği için iade edebilirsiniz steam politikasına göre ama ban yedirtir mi bilemiyorum günahı benden değil hiç bir sorumluluk almam söylimde baştan :D

Yamayı yukledikten sonra neden dosya ismini eski haline getirmiyorsun? Dosya isminin yamayla alakası yok o sadece dosyanın konumunu otomatik bulmak için. Buna ihtiyaç duymayan bir setup hazirlayabilirim aslında ama o zamanlar öyle yapmıştık. Bir de oyunu Steam dışından açsan bile Steam e yönlendirmesi gerekiyor yoksa açılmaz diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ilk olarak sen varya geniussun dostum veya ben fazla salağım bilmiyorum. ikinci olarak evet açılıyor oyun steamden açmıssın ama offline açmıssın olarak görüyor ama steam oyunu açtığını görmüyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: kaciaow

ilk olarak sen varya geniussun dostum veya ben fazla salağım bilmiyorum. ikinci olarak evet açılıyor oyun steamden açmıssın ama offline açmıssın olarak görüyor ama steam oyunu açtığını görmüyor :D

dostum olabilir belki aklına gelmemiştir :D neyse bu yama yapıldığında oyun sadece epic gameste vardı steam'de yoktu o yüzden böyle olmuş olabilir. diğer oyunların güncellemelerinden fırsat bulduğumda bununla da ilgilenirim :)

• eline sağlık

• Çok istediğim bir oyundu. Amazon prime dlc si ile beraber verdi bu ay. Çeviri için çok teşekkürler.

Merhaba hocam, öncelikle türkçe çeviri için teşekkürler, yama kurulum exesini gog sürümüne uyurlayabilir misiniz acaba? yada dosyaları paylaşabilirs miniz? Yama gog sürümüne kurulmuyor, oyunun exe dosyasının ismini değiştirdim gene olmadı.

• Gog sürümüne yamayı uyarlamak harika olurdu hocam Amazon prime aracılığı ile baya alan olacaktır.

• Manuel olarak dosyalar yayınlansa belkide düzelir olay.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Önümüzdeki 2-3 gün çok yoğunum. Öncelik verdiğim yamayı bile bitiremedim. Bununla uğraşacak zamanım yok. Ama müsait olunca dosyaları direkt olarak paylaşırım öyle kullanırsınız.

Bekliyoruz hocam.

• Bunu eğer GOG'a uyarlayabilirseniz harika olur. Teşekkür ederim!

• elinize sağlık amazondan aldım gog üzerinden oynanıyor exe ismi farklı ismi değiştirince kurulum bozuluyor el atarsanız çok seviniriz direk dosyaları paylaşırsanız copy paste yaparız.

• Yarın halledecem.

• https://s6.dosya.tc/server5/no1efx/JTTSP_Turkce_Dil_Dosyasi.rar.html

şunu paks klasörüne atıp dener misiniz çalışıyor mu diye?

attım olmadı orijinal dosyası 4 GB ismini aynı yapıp attım hata verdi açılırken.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.