Şimdi Ara

Joshua Simpson

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Manisa'yla sözleşmesini feshetmiş ligimizi tanıyan bir oyuncu play off için de alternatif olur futbol bu yarın ne olacağı belli olmaz.

• Katılıyorum.

alınırsa iyi olur.

Yedekte bulunsun.

Zararı olmaz.
  • Simpson şu an Gs'de as oynar bence.
  • Geçen sene 12 gol 6 asiste ulaşmış.
  • Ne gerek var. Stoper falan olsa neyse de
  • http://www.youtube.com/watch?v=bH96Nq2oJp8 eski takımındaki performansı
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Ne gerek var. Stoper falan olsa neyse de

Playofflara giriyoruz takımımızda sonradan girip skoru değiştirebilicek tek bir oyuncu yok , adam hem sol kanatta hemde forvette oynayabiliyor baroş veya elmanderin yedeği olur gayette iyi olur..
  • Oyun stiliyle abartılacak bir yönü olmasada çok hoşuma giden bir oyuncu. Alınırsa ilk 11de rahatlıkla oynayacağını düşünüyorum.
  • Yedek olarak çok iyi olur.
  • simpson manisa TSL ye yeniden çıktığı sezondan beridir takip ediyorum muazzam yetenekleri olmasada takım oyuncusu ailecek beğenerek izliyoruz kısacası şl kadrosunda as olamaz tabiki ama sağlam yedeğimiz olur rieradan iyidir en azından forvette oynayabiliyo
  • Bu takımın seviyesindedir, değildir o konulara girmiyorum. Takımda 2-3 adam dışında yedek yok, o yüzden kulübeye transfer olarak alınmasından yanayım. 6 aylık bir sözleşme ile alırsın, iyi oynarsa sözleşmesini uzatırsın. Sezon sonu da Baros ve Riera gider, gideceğini düşünüyorum, totalde 6 yabancın olur. Kalan 2 de Şampiyonlar Ligi'ne gidersek o seviyedeki oyuncular için kullanılır.
  • Riera dan takıma daha katkıda bulunacağını düşünüyorum ben.Alınırsa fena olmaz yani =)
  • bencede alınması mantıklı olur bi nevi bjk de holosko nasıl görev yapıyorsa simpson da öyle görev yapar . Türkiye ligi ayarında bir oyuncu bence ne eksik ne fazla elde bulundurmakta fayda var baroş sakatlanırsa elmander ya da (inş olmaz) sercana mı kalcak koskoca takım bence terimde bunu düşünüyordur o yüzden golcü istiyor. bence mantıklı olur gelmesi simpsonun zaten bonservisi elinde yıllık 1 milyon euroya ok der.
  • Kaçırılmıcak bir fırsat aslında düşünürsek..Adamın bonservisi elinde,ligi tanıyan ve yetenekli bir oyuncu,gol yollarındada çok etkili olan biri,umarım Galatasaray Simpson'ı düşünür =)
  • kanadanın yetiştirdiği en büyük yetenek :D cidden hiç ünlü kanadalı futbolcu var mı ?
  • Yetenekli ve ligi tanıyan bir oyuncu. Alınırsa niye alındı demem.
  • Geçmiş senelerdeki Mile Jedinak ile ligimizde çok az değer verilen oyunculardan birisi. Bence bu adam Kewell'ın genç hali gibi. Golcü bir kanat-forvet tipinde.
  • bencede alınırsa başarılı transfer olur.Riera dan iyi oynar !
  • Bu adamı Kewell'a benzetiyorum biraz.
  • Ballack ve Gourcuff'un karışımı gibi tip olarak
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.