Şimdi Ara

Josefin gunahı topalla oynamak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ilk mac belki tmm puan kaybettik . yalnız su josefi appiah tarzı oynatın lütfen topalsız, bunlar aralarında kimin ileri cıkıp geride kalacagına karar dahi veremiyorlar . benim tercihim josefin daha serbest oynamasından yana bence topal artık Fb orta sahasını baltalıyor . ve bugun bakıyorum hic bir esprisi kalmamıs ne estetik ne esneklik tmm on liberoda, onceden biraz daha esnekti oduna dönmüş josefe kızmayın bu adam yuzunden sırıtamıyor adam .

• Hocam allah aşkına yapmayın josef le topal aynısın laciverti iki armaya vuruyor bağırıyor diye göklere çıkarıyorsunuz onun yaşındayken topal 50 kat daha faydalıydı
  • Bu maç sonrası ne alaka ?

josef bu maç genel itibarıyla kötüydü hatta 2. golü onun yüzünden yedik. Topal bu maç çok iyiydi özellikle gol öncesi ismaile attığı ara pası harikaydı.

Josef-topal 1 tanesi oynasa olur ama tutupda diğer oyuncu ozan olunca yine bişey değişmiyo. Salihin kafa gidik, ekici sakat, eljif sazöleşmesi yok, oğuz kağanı oynatmak yürek ister...

dolayısıyla yine josef-topala kaldık
  • Kim oynamalı, adamın elinde konsantrasyonunu maça veren iki tane adam var zaten. Ozan mı oynasın?
  • josef-ozan
    josef-ekici
    josef-nösadasddeweqweqder
    josef-herkes

olabilir ama josef-topal olmuyor. topal kazmanın önden gideni olduğu halde bi okadarda özgüvenli

topal skor tutmak için son 15 dk falan oynamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: St.Rendroy

Kim oynamalı, adamın elinde konsantrasyonunu maça veren iki tane adam var zaten. Ozan mı oynasın?

Oğuz-Topal-Alper

Oğuz-Topal-Valbuena

Topal-Alper-Valbuena

Topal-İsla-Alper

Topal-Isla-Valbuena

Veya

Isla-Souza oynatıp 4-4-2 deneyebilirdi. Kalede hazırlık maçlarının hepsinde gol yiyen, Avrupa'da oynadığı iki maçta da kalesine gelen ilk topta gol yiyen Volkan'ı oynatmasına girmiyorum bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matrixde ki Zenci Adam

Hocam allah aşkına yapmayın josef le topal aynısın laciverti iki armaya vuruyor bağırıyor diye göklere çıkarıyorsunuz onun yaşındayken topal 50 kat daha faydalıydı

topal 50 kat faydalıyken tek oynuyodu o yüzden
  • biri gol attiriyor biri gol yediriyor. gol yediren ovulup attiran kotuleniyor. sonra niye volkan oynadi kameni hakediyordu diyorlar. once kendiniz hakedene hakkini verin

• Josef i imkan olsa tekme tokat kovalamak lazim bu kulupten...

Yana geriye yana geriye...İleri attigi hicbir top yerini bulmaz. Macta varmi yokmu belli degil..Defolsun gitsin kabiliyetsiz kazma herif

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

Orijinalden alıntı: St.Rendroy

Kim oynamalı, adamın elinde konsantrasyonunu maça veren iki tane adam var zaten. Ozan mı oynasın?

Oğuz-Topal-Alper

Oğuz-Topal-Valbuena

Topal-Alper-Valbuena

Topal-İsla-Alper

Topal-Isla-Valbuena

Veya

Isla-Souza oynatıp 4-4-2 deneyebilirdi. Kalede hazırlık maçlarının hepsinde gol yiyen, Avrupa'da oynadığı iki maçta da kalesine gelen ilk topta gol yiyen Volkan'ı oynatmasına girmiyorum bile.

Yama bunların hepsi işte gerçek mevkileri değil. Oğuz oynayabilirdi ona bir şey demiyorum. Volkan'a da bir şey demiyorum bence de hatalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St.Rendroy -- 13 Ağustos 2017; 14:1:14 >
  • Bence asıl Topal' ın günahı Josef le beraber oynması. Topal' ın ilk golde ki pasını josef kariyeri boyunca atmamıştır. Ama halen ne özelliği varsa josef de josef. Sanırım bizim taraftara yaranmak için isminin Topal De souza falan olması gerek.
  • Souza bildiğin çöp olduğu halde onu övenler var hala. Souza geldiğinden beri ne zaman arka arkaya iyi maç çıkardı? Ama ben topalinkini söylerim size.

• Topalin gunahida Souza ile oynamak yumurta tavuk 2 lemi bu bana kalsa 2 sinide oynatmam

• Josefin gunahı topalla oynamak.
  • Yazık.Sırf 8 milyon euro verildi ve Brezilyalı diye bir tane oyuncuyu ısrarla savunmaya çalışan kitle var.Kötü oynarken bile kötü oynadı diyemiyorlar.

Topal geçen maç 1 2 tercihi dışında iyiydi.Josef ise maçın kötüleri arasındaydı.

Gökhanın Canerin kıymetini bilmediniz şimdi içten içe Beşiktaş'ta görüyorsunuz keşke olsalardı diye.Keşke Topal da Gs'ye ya da Bjk'ye gitseydi de kıymetini anlasaydınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Josefin gunahı topalla oynamak.

Hocam hangi program bu?

• Smile of Joker kullanıcısına yanıt
    http://www.squawka.com/comparison-matrix

• Troll Nick kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyor. O dönem Fenerbahçe 4-1-2-3 oynuyordu. Tek ön liberoda Mehmet Topal vardı.
  • Bu Josef seviciler taraftarımızın en ilginç bölümünü oluşturuyor.
  • Ben Josef sevici felan değilim ama bize atletik adam lazım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.