Şimdi Ara

Joker 20 TL Yüklemiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.565
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevgili Xxxx xxxx, joker.com.tr de harcayabileceginiz kosulsuz 20 TL PUANI hediyemiz olarak hesabiniza yukledik!
    Joker.com.tr?de bebeginizin ve sizin tum ihtiyaclarini karsilayacak orijinal ve uygun fiyatli urunler tek bir tik ile kapinizda.
    Unutmayin, SON GUN 31 Temmuz!
    Ileti almak istemiyorsaniz RET JOKER yazip 3347'ye gonderebilirsiniz. 08502001414 Mersis: 0103001564700018 Araci Hizmet Saglayici Figensoft. B043

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• banada sms geldi hesabıma baktığımda 20 puanım var idi uygun ürün baktım sepete ekledim tam puanımı kullanacaktım puan silinmiş
  • cihanda kullanıcısına yanıt
    Bana da aynısı oldu.20 puan gözüküyodu.sonra baktım silinmiş.joker bi türlü sitesini düzeltemedi.hopi kampanyasında da site hatası yüzünden alışveriş yapamamıştım.

• Bana da geldi biraz önce SMS ama puan falan görünmüyor üyelik girişi yapınca

• bana da sms geldi, puan görünmüyor. olta attılar galiba.
  • Banada mesaj geldi. 0 puan gözüküyor... çok yakışıksız çok çirkin bir hit yöntemi...

• banada mesaj geldi fakat gelen giden yok
  • 20 TL üyelik indirimi verdiler zaten. Güzel bir hopi bekliyorum bir türlü gelmiyor

• kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    100/25 hopi var şu an PG ürünlerinde

Edit: https://forum.donanimhaber.com/joker-150-50-hopi-yeniden--127721534#127721534

Banada 20 ₺ çek geldi fakat görünmuyordu..MH yi aradım joker puan olarak kullan varmış sepette ordan oluyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 17 Temmuz 2017; 13:28:46 >
  • Bana geldi kullandım bile en son ödeme ekranında joker puanı kullan diye bir şey var oradan kullandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: çekyat

quote:

Orijinalden alıntı: ManuaL

Bana geldi kullandım bile en son ödeme ekranında joker puanı kullan diye bir şey var oradan kullandım

Peki hediye çekini görebiliyor muyuz profilde ? Ben göremedim de

Hesabım>puan bilgilerim var orada görünüyor
  • herkese verilmedi mi puan? şartlar nedir acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.