Şimdi Ara

Joker 150/50 hopi yeniden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.191
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Su indirimli urunler dahil olmayunca hic bir sicakligi kalmiyor.

• 2 sorum var.

1. p&g 100 liraya 25 lira hopi ile birleşir mi?
    2. bebek bezi indirimli ürün müdür?
  • Kişiye özel mi acaba, ilk defa kullanacağım böyle bir kampanya bulamadım. SAdece P&G'ye 20 paracık var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

2 sorum var.

1. p&g 100 liraya 25 lira hopi ile birleşir mi?
    2. bebek bezi indirimli ürün müdür?

1- birleşmez
    2- her bez farklı olabilir, ürünün fiyatının üstünü çizip başka fiyat yazmışlarsa o indirimli üründür
  • serghat kullanıcısına yanıt
    150 ₺ sepet yapın hopinizi ekleyin ilgili kısıma 150/50 kampanyası çıkması lazım..onu seçerseniz hemen 50 paracık geliyor hopiye.Anneler kulübüne üye olursanız 20 ₺ çekle güzel kombo olur

170/70

• 150/50 KAMPANYASI ORAN İYİ AMA İNDİRİMSİZ ÜRÜN OLUNCA ANLAMI OLMUYOR PEK,BEN BEZ İÇİN PRİMA 5 NUMARA,126 ADET 68,99 OLANDAN 2 ADET ALIP,20 TL ANNLER KLUBÜ,100/25 HOPİ KULLANARAK TANESİ YAKLAŞIK 38 KURUŞA MAL ETTİM.
  • Ben geçenlerde yararlanmıştım bu kampanyadan..10 paket bez almıştım sleepy fiyatı 17,89 du.. şimdi fiyatı 19,89 a çekip birde indirim yazmışlar kampanyaya dahil olmasın diye

Piyasadan 2 ₺ fazlaya sat sonra indirimde diyip kampanyaya dahil etme.Sazan.avi arıyorlar galiba

• Joker 150/50 hopi yeniden

arkadaşlar ekteki resimde sepetim görünüyor.
    ancak alım yapmadan size sormak istedim.
    şimdi buradan nasıl ilerleyeceğim. 50/150 çıkmıyor. 25/100 işaretlenebiliyor.
    ayrıca anneler kulübünden nasıl puan kazanabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

Joker 150/50 hopi yeniden

arkadaşlar ekteki resimde sepetim görünüyor.
    ancak alım yapmadan size sormak istedim.
    şimdi buradan nasıl ilerleyeceğim. 50/150 çıkmıyor. 25/100 işaretlenebiliyor.
    ayrıca anneler kulübünden nasıl puan kazanabilirim.

Bu benimde başıma geldi. bir türlü 50/150 seçemiyordum. sonra nasıl oldu bilmiyorum farklı bir ürün ilave ettim aktif oldu. nasıl bir mantıkla çalışıyor anlamadım. sizde deneme yapın.

• koc000 kullanıcısına yanıt
    bir arkadaş ürünün fiyatının üzeri çizilip başka rakam yazılmışsa indirimlidir diyor ancak benim sepetteki bezde herhangi bir indirim yok. ben de anlayamadım durumu. bez harici bir ürünü sepete ekleyince çıkıyor.
  • Yahu arkadaşlar her telle 1 hesaba mi izin veriyor yeni üyelik açmanıza izin veriyor mu ,? Birden fazla hesaba yani

• Cep no neden zorunlu?

• joker bu işi beceremiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.