Şimdi Ara

Joker 150/50 hopi yanıyor!!!!! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
0
Favori
10.999
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tam olarak nasıl oluyor. şimdi 170 tl lik sepet oluşturuyoruz 20 tl anneler kulubünden düşüyor. 150 tl lik sipariş sonucu 50 hopi kazanıp bunuda 150 tl lik siparişte 2 katı hopi olarak mı kullanıyoruz bişey anlamadım bu işten
  • quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

quote:

Orijinalden alıntı: hkinali52

hocam 150 ye 50 puan diye bir şey çıakacak onu seçmeniz gerekiyor
    bazı ürünlerde geçerli olmuyor olmayınca sizinki gibi ekran cıkıyor
    su sekilde olması gerekli
    Joker 150/50 hopi yanıyor!!!!!

bende tek secenek vardi ve de otomatik seciliydi..kampanya kullanmak istemiyorum diye..
    Iptal olayi da yok..sanirm yollandiktan sonra iptal edebiliyorum.

Bende de aynı şekilde, "sepetinize uygun kampanyalar" ve "diğer kampanyalar (150/50)" var ama o diğer kampanyalar seçilemiyor. Prima'dan dolayı olsa gerek.

Kendi mesajımı güncelleyeyim. İçinde sleepy ıslak mendil varken 50 paracık kampanyası aktif değildi, ıslak mendili çıkartıp sleepy bez ekledim yine olmadı, prima ve molfix bez ile aktif oldu. Öyle denenebilir.
    Bez stoku 600'ün altına düşmüştü, iyi oldu

Bende de 140 TL lik Prima Vardı. 32 TL lik Lazımlık Ekledik. Babyjame. Hopi Aktik Olmadı. Bebek Bezini 1 Koli Daha Artırınca Bebek Bezi Tek Başına 150 i Aştığından Hopi Kampanyası Aktif Duruma Geçti. Ama Bu Kadar Bebek Bezi Fazla :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: rakipsiz89

tam olarak nasıl oluyor. şimdi 170 tl lik sepet oluşturuyoruz 20 tl anneler kulubünden düşüyor. 150 tl lik sipariş sonucu 50 hopi kazanıp bunuda 150 tl lik siparişte 2 katı hopi olarak mı kullanıyoruz bişey anlamadım bu işten

Kazandığınız Hopiyi Başka Yerde de Kullanabilirsiniz. Jokerde Kullanırkan Avantajı 2 Kat Olması Olacak. Avantajix ve Banka Puanlarını da Unutmayın.
  • Nasıl dandik bir siteyse.. Tüm alışverişlerde hopi kampanyası var demiş ama belli ürünleri geçerli sayıyor. O kadar uğraşıp sepet yapıyosun sonra bozuyosun... Nuvo ile yarım saattir ödeme yapmaya çalışıyorum. SMS geliyo provizyon almadı hatası veriyor. Gece gece 1 saatimi yedi sonuç sıfır.

Komboya katacak kredi kartı kampanyası bulamadığım için kaldı... Paraf yok, vakıfın ki de her 100 den sonra dediği için katılmadım.
  • 30 TL Tamamlamak İçin Sleepy Bez Ekledim Yine Hopi Olmadı. Ürün Bulmakta Mesele
  • Yangın söndürüldü.... hayırlı olsun....
  • Prima ve Molfix Alarak Çek Kullanıp Hopiyi Avantajixle Kazandık. Hayırlı Olsun. Gece Gece İyi İdman Oldu:)
  • hopali08 kullanıcısına yanıt
    Genel olarak prima ve molfix birlikte alan çok oldu, fiyatı ayarlamak için 2 farklı bez alıyorsunuz ama bez değişimi sorun olmaz mı? yada memnun olduğunuz bez varken neden 2. bezi alıyorsunuz? Onun yerine farklı ürün de eklenebilir.
  • Ben bu siteden hiç alışveriş yapmadım. 150/20 nasıl oluyor? Yardım lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suatin kullanıcısına yanıt
    Önce siteye üye olun, sonrahttps://www.joker.com.tr/anneler-kulubu/etkinlikler buradan anneler kulübüne üye olun. Çek hesabınıza otomatik tanımlanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Önce siteye üye olun, sonrahttps://www.joker.com.tr/anneler-kulubu/etkinlikler buradan anneler kulübüne üye olun. Çek hesabınıza otomatik tanımlanacak.

Teşekkür ederim. Hallettim.

Benim hopide 15 paracık varmış. Sepeti 210 lira yaptım. 20 anneler kulübünden düştü 15 lirada hopiden düştü. 175 lirayı hopi ile ödersem 50 paracık kazanabilir miyim?

Birisi paracık kullanırsan hopi kazanamazsın demişti.

• suatin kullanıcısına yanıt
    Hopi harcamanız sonrası ödediğiniz tutar 150 TL'nin üstü olacağı için kazanırsınız.
  • Hocam Allah razı olsun bilgilendirdiğiniz için çok işime yaradı bu kampanya. 50 lira hopi aldım 20 lirada anneler kulübü indirimi oldu 6 paket mama aldım. Şimdi kazandığım 50 lira hopiyi tekrar 150 lira üzeri mama alışverişi yapıp 100 lira olarak kullanacağım.

• ula bı benım kartımı kabul etmıyor....
  • Prima mama ve ıslsk mendil ile katıldım. 150 üstünde vakıf worldün 10 tl puanı vardı. Onunla süper oldu,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joker 150/50 hopi yanıyor!!!!!

İŞLEM TAMAM 😊
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Genel olarak prima ve molfix birlikte alan çok oldu, fiyatı ayarlamak için 2 farklı bez alıyorsunuz ama bez değişimi sorun olmaz mı? yada memnun olduğunuz bez varken neden 2. bezi alıyorsunuz? Onun yerine farklı ürün de eklenebilir.

Genel Olarak Prima Kullanıyoruz. Bittiğinde Acil Durumlarda Kargo Gelene Kadar Molfix Kullandığımız Oldu. Sorun Olmadı. Başka Şey Çok Aradım Sitede ama Alacak Bir Şey de Çıkmadı. Herşeyi Almışız Galiba

• Eksik urun gonderiyorlar.Benim dilim yandi beyler.Aman dikkat edin.

• Anneler klübü ne oluyor?

• hocam konyu açtığın için teşekkür ederim.

bende mama aldım hopi geldi + avantajix + 20 kupon = yaklaşık %40 indirim

ne yazak ki worldcard puan genel kampanyası olmuyor arkadaşlar bilginize.

anneler klübüne üye olduktan sonra hesabım sayfasından kuponların hediye çeki görüntüleyebilirsiniz. farklı üyelik oluşturup tekrar bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. benim gibi tel. numarası felan vermek istemezseniz.

150/50 tl hopi kazanmak için hopi paracık kampanya butonun aktif olması gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.