Onbaşı
31 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 74 (Bu ay: 0)
Gönderileri

125 TL'ye varan NakitPuan hediye!

2-31 Mart tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız her 150 TL üzeri alışverişe 15, toplamda 125 TL'ye varan NakitPuan

Kampanyaya katılmak için

BAHAR yaz, 4477'ye gönder

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

2 - 31 Mart tarihleri arasında


Kampanya DetaylarıMüşterilerin 2-31 Mart 2021 tarihleri arasında HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde, tek seferde yapacakları 150 TL üzeri tek veya taksitli alışverişleri kampanya kapsamındadır. Müşterinin kampanyaya katılması için BAHAR yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 7 Nisan tarihinde yüklenecek ve geri alınmyacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla, işyerilerinden yaptığı harcamalar için 5 kez (50 TL), internet veya mobil uygulamalar üzerinden yapacağı işlemlerinden 5 kez (75 TL) NakitPuan kazanabilir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan için 125 TL ile sınırlıdır Kazanılan NakitPuan’lar TatilPuan olarak kullanılamayacaktır. Kullanılması halinde TatilPuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuan, ön ödemeli kartlara yapılan yüklemeler ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir. HSBC Premier müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz. Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında, dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

Size özel diye gelmiş kampanya arkadaslar konuyu açmadaki amacım kampanya mail olarak gönderilmiş tanıtım olarak mail kutuma düşmüş bi mailleri kontrol etmekte fayda var. Değişik bi banka bu qnb puan kampanya katlımı cins. (Sms gelmedi yada mobil uygulamada kampanya görünmüyor.)
Size özel CardFinans Nakit ile 31 Ocak'a kadar her 125 TL ve üzeri internet harcamanıza 10 TL, toplamda 50 TL'ye varan ParaPuan hediye! Kazandığınız ParaPuan’larınızı 28 Şubat'a kadar kullanabilirsiniz.

  • CardFinans Nakit bireysel banka kartınız ile 7-31 Ocak 2021 tarihleri arasında farklı günlerde ya da aynı gün farklı işyerlerinin internet sitelerinden tek seferde yapılacak her 125 TL ve üzeri internet alışverişlerinize 10 TL, toplamda 50 TL’ye varan ParaPuan verilecektir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan puanlar harcama yapılan CardFinans Nakit karta en geç 5 Şubat 2021 tarihine kadar yansıtılacaktır.
  • Yüklenen puanlar 28 Şubat 2021 tarihine kadar kullanılabilecek olup, kullanılmayan puanlar 1 Mart 2021 tarihinde geri alınacaktır.

150 TL’ye varan NakitPuan hediye! HSBC Kredi Kartınızla 1-31 Aralık tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız harcamalarda HSBC Advantage kredi kartınızı kullanın siz de kazanın.


Kampanyaya katılmak için

FIRSAT yaz, 4477'ye gönder


Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 31 Aralık tarihleri arasında


"Müşterilerin 1-31 Aralık 2021 tarihleri arasında HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde, tek seferde yapacakları 150 TL üzeri tek veya taksitli alışverişleri kampanya kapsamındadır. Müşterinin kampanyaya katılması için FIRSAT yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 10 Ocak 2021 tarihinde yüklenecektir. Kullanılmayan kısım 10 Şubat 2021 tarihinde silinecektir. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla, işyerilerinden yaptığı harcamalar için 6 kez (60 TL), internet veya mobil uygulamalar üzerinden yapacağı işlemlerinden 6 kez (90 TL) NakitPuan kazanabilir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan için 150 TL ile sınırlıdır Kazanılan NakitPuan’lar TatilPuan olarak kullanılamayacaktır. Kullanılması halinde TatilPuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuan, ön ödemeli kartlara yapılan yüklemeler ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir. HSBC Premier müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz. Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında, dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir."

HESABIMA GELMEMİŞ DİYE ÜZÜLEN ARKADAŞLAR TEKRAR KONTROL EDİN HESAPLARINIZI !!!

DAHA ÖNCE KONTROL EDİPTE GELMEYEN HESABIMA YENİ KUPON YÜKLENMİŞ !!! YENİDEN HESAPLARA YÜKLEME YAPILMIŞ, Bİ DAHA DENEYİN ŞANSINIZI

BUGUN

300- 100 - 100 - 50 efsane CUMA kuponu tanımlanmış.29 KASIM ve birçok üründe geçerli


trendyol hesaplarınızı kontrol edin

NOT: ÇEK SATIŞI YAPMIYORUM,Böyle hesabıda kullanmayan olmaz diye düşünüyorum PM ATMAYIN LÜTFEN .. TEŞEKKÜRLER

Sıcak fırsata konu açmayalım mı ? Bundan daha iyi sıcak fırsat olmaz diye düşünüyorum ama nedense sıcak fırsat konu dışına atılıyor yetkili tarafından.Yeniden açtım bilginize arkadaşlar
HESABIMA GELMEMİŞ DİYE ÜZÜLEN ARKADAŞLAR TEKRAR KONTROL EDİN HESAPLARINIZI !!!

DAHA ÖNCE KONTROL EDİPTE GELMEYEN HESABIMA YENİ KUPON YÜKLENMİŞ !!! YENİDEN HESAPLARA YÜKLEME YAPILMIŞ, Bİ DAHA DENEYİN ŞANSINIZI

BUGUN

300- 100 - 100 - 50 efsane CUMA kuponu tanımlanmış.29 KASIM ve birçok üründe geçerli


trendyol hesaplarınızı kontrol edin

NOT: ÇEK SATIŞI YAPMIYORUM,Böyle hesabıda kullanmayan olmaz diye düşünüyorum PM ATMAYIN LÜTFEN .. TEŞEKKÜRLER
HSBC Temmuz ayında da boş geçmedi.

Şu sayfayı hazırlayan gene yanlış hazırlamış herzamanki gibi içerik anasayfaya KAZAN açıklamaya kısmınada FIRSAT yazarak 4477 e gönder demiş

kayıtlı cep numarandan 4477 KAZAN yazarak gönderdim katılım mesajı geldi.(8 ağustos yüklenecek-23 Ağustos silinecektir.)


80 TL'ye Varan NakitPuan Hediye!

10-31 Temmuz tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde tek çekim olarak yapacağınız dördüncü 100 TL ve üzeri alışverişinize 40, üçüncü 100 TL ve üzeri taksitli alışverişinize 40, toplamda 80 TL

Kampanyaya katılmak için
KAZAN yaz, 4477'ye gönder

Kampanya Detayları :


10-31 Temmuz tarihleri arasında, HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde, tek seferde yapacakları 100 TL üzeri tek veya taksitli alışverişleri kampanya kapsamındadır. Müşterinin kampanyaya katılması için FIRSAT yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması, farklı günlerde ve tek seferde 100 TL üzeri (4 tek çekim, 3 taksitli) alışveriş yapması gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 8 Ağustos tarihinde yüklenecektir. Kullanılmayan kısım 23 Ağustos tarihinde silinecektir. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla tek çekim işlemlerinden 40, taksitli işlemlerinden 40 TL NakitPuan kazanabilir. Alınan ürünün iade yapılması durumunda NakitPuanlar geri alınacak, eğer kullanılmışsa kredi kartına borç yansıtılacaktır. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan tek ve taksitli ödemeleri toplamı için 80 TL ile sınırlıdır. Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyalarıyla birleştirilemez. HSBC Premier müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz.
8-30 Nisan tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde tek çekim olarak yapacağınız 4’üncü 100 TL ve üzeri alışverişinize 40, 4’üncü taksitli alışverişinize 80, toplamda 120 TL NakitPuan hediye!


Kampanyaya katılmak için
KAZAN yaz, 4477'ye gönder.
Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri
8 - 30 Nisan tarihleri arasında

Kampanya Detayları;

Müşterilerin 8-30 Nisan tarihleri arasında, HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde, tek seferde yapacakları 100 TL üzeri tek veya taksitli alışverişleri kampanya kapsamındadır. Müşterinin kampanyaya katılması için KAZAN yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 100 TL ve üzeri (4 tek çekim, 4 taksitli) alışveriş yapması gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 10 Mayıs tarihinde yüklenecektir. Kullanılmayan kısım 20 Mayıs tarihinde silinecektir. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla tek çekim işlemlerinden 40, taksitli işlemlerinden 80 TL NakitPuan kazanabilir. Alınan ürünün iade yapılması durumunda NakitPuanlar geri alınacak, eğer kullanılmışsa kredi kartına borç yansıtılacaktır. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan tek ve taksitli ödemeleri toplamı için 120 TL ile sınırlıdır.
HSBC Bu ayda boş geçmedi

Advantage sitesine kampanyalar hep geç yansıtılyor ve yanlış bilgi giriliyor, Kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp 4477 gönderiniz. Advantage sitesi yanlış bilgi mevcut. Ben sayfayı hazırlayan kişi ile ilgili şikayette bulundum sizde bulunun lütfen.


Müşterilerin Şubat ayı boyunca, HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişleri kampanya kapsamındadır. Müşterinin kampanyaya katılması için KAZAN yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve farklı günlerde, tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 15 Mart tarihinde yüklenecektir. Kullanılmayan kısım 1 Nisan tarihinde silinecektir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan 100 TL ile sınırlıdır. Bu kampanya başka NakitPuan kampanyalarıyla birleştirilemez. Ön ödemeli kartlara yapılan ödemeler dahil değildir. HSBC Premier müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz.
CINEMAXIMUM STOK GELMİŞTİR.(150 puan)

https://www.coca-colakirmizikasa.com/ProductDetail.aspx?Product=624

Coca-Cola Kutup Ayısı (100 puan)
https://www.coca-colaki...ctDetail.aspx?Product=2

Coca-Cola Not Defteri-12x16,5 cm (300 puan)
https://www.coca-colaki...Detail.aspx?Product=625

Coca-Cola Kırmızı Kupa (200 puan)
https://www.coca-colaki...Detail.aspx?Product=468


Coca-Cola Eurocup Futbol Topu (250 puan) (26.02.2014)

https://www.coca-colakirmizikasa.com/ProductDetail.aspx?Product=634
Hakkında
Konum: Antalya
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Mesaj Sayısı: 19
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 680
İkinci El Bölümü Mesajları: 215
Konularının görüntülenme sayısı: 82.526 (Bu ay: 35)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 141 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.