Şimdi Ara

JİNEKOMASTİ MEME KÜÇÜLTME AMELİYATI OLACAĞIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 GÜN SONRA AMELİYATA GİRECEĞİM SORACAĞINIZ BİRŞEY VARSA BUYRUN SORUN. Ve olan arkadaslar ameliyat sonrası sigara içmek yasakmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nerede ve kaça ameliyat şimdiden geçmiş olsun ?
  • Ameliyatı oldum şu an hastaneden yazıyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: rocknpassion

Ameliyatı oldum şu an hastaneden yazıyorum :)

kaça oldun nerde oldun?
  • Ameliyat surecini yazarmisinin acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle anlatayim ben çok uyanıyodum hatta arayıp konuşamıyorsum bile abi deniz hamam vs gidemiyordum t short e hasret kalmıştım.

İşte bi gün yeter dedim gittim özel hastahaneye işte bi baktılar 4 gün sonrasına randevu aldım sabah çağırdılar test yaptılar (kan aldılar) sonra odaya çıkardılar ameliyat önlüğünü verdiler giydim (boxeri çıkarmadım ) neyse abi işte gelip biri kan alıyo biri soru soruyo. Biraz bekledikten sonrada sedye getirdiler ızan dediler sakinleştirici iğne cesaret iğnesiydi galiba onu yaptılar başım dönmeye basladı kafam güzel oldu yani ameliyat odasına götürdüler narkoz u verdiler gözümü açtığımda korse giydirilmiş yatakta yatıyordum şu an şiş o inecek dedi doktor 4 gün oldu herhangi bir ağrım hiç olmadı Gelişmeleri anlatacağım hatta fotoğraflarıda bulabilirsem atarım sormak iatediğiniz bişey varsa sorabilirsiniz ama yapabiliyorsanız yapın beklemenin bi anlamı yok geçmiyor çünkü

• ameliyattan sonrası nasıl oluyor? sargı falan var mı ya da ne kadar sürede eski durumuna dönüyorsun. bu yazıdakiler doğru mu acaba;http://www.guncelozturk.com/gogus-estetik-sanati/gogus-kucultme/
  • hangi hastane ne kadara oldun ıyılesme surecı kac ay ? bıraz bılgı verebılırmısn
  • bosgezeninciragi B kullanıcısına yanıt
    Şöyle söyliyim yaklaşık 3 hafta veya 4 haftada şekil almaya baslıyormuş korse takıyoruz diren filan takılmıyor agrı sızı yok 5 gün falan yattıktan sonra işinize bile dönebiliyorsunuz.

• PlusEx kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 5 günde işinize dönebiliyorsunuz şekil alması 1 ay Tam şekilide 2 ay sonra olur ben henüz 1.haftadayım bakalım ne olacak. :))

• Takip

• PlusEx kullanıcısına yanıt
    Evet ne kadar ve hangi ilde oldunuz ameliyatı

• İstanbul newest 5 bin tl. Özel hastahane

• Kadıköy haydarpaşa-2012 lipo oldum

Bedava

Edit: yukarıda bi arkadaş 2 ay demiş şekillenmesi için. Aktif spor yapan biri olarak söyleyebilirim min 2 senede şekillenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ennnes58 -- 23 Mayıs 2017; 15:43:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.