Şimdi Ara

Jetta 1.9 TDI Yakıt Tüketimi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
2
Favori
75.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sehır dısı uzun yolculuklarda az yakabılır ancak sehır ıcınde somurur gıbıme gelıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet belki, peki net bilgisi olan bir arkadaşımız varmı Yakıt konusunda ...

Jetta 1.9 tdi or focus 1.6 tdci ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackeyes38

Evet belki, peki net bilgisi olan bir arkadaşımız varmı Yakıt konusunda ...

Jetta 1.9 tdi or focus 1.6 tdci ????

saygılar hocam 2007 yılında focus ile aynı motora sahip cıtroen c4 marka dizel aracım vardı.60 litre motorin ile şehir içi kullanımda maksimum 780-800 km yol yapıyordum.jetta 55 litre motorinle 700-720 km şehir içi istanbul trafiginde yol yapıyor.yani yakıtları aynı diyebiliriz.jetta 1.9 tdi oldugu için vergisi yüksek ama özellikle uzun yoldaki dik rampalarda harika çekişi var,bunun yanında gerçekten saglam konforlu ve prestijli bir araç.focusta güzel ama ben jetta kadar güzel kaliteli olacagını zannetmiyorum. saygılar..
  • Bende de 2007 octavia var 1.9 tdi bxe kodlu motora sahip ve ankara şehir içi 25 kuruş, şehirler arası 20 kuruş yakıyor (120-130 arası sürüyorum uzun yolda) konforlu ve sağlam bir araba, tavsiye ederim.ayrıca ankara içi mazot için ankamallden sonraki shell den başka yerden almayın.gerçekten shell in kendi şubeleriyle şahısa ait şubeleri arasında kalite farkı baya var

• eski Pumpe Duse TDI motor için gayet iyi.kesinlikle ekonomik motor TDI.bizde jettayla 4 litre yaktık.şehir içi 5 litreyi geçmiyor.performansıda kesinlikle yeterli.(2014 Trendline 1.6 TDI DSG)

• Alınır mı 2008 1.9 tdi

• quote:

Orijinalden alıntı: PoloClassic75

eski Pumpe Duse TDI motor için gayet iyi.kesinlikle ekonomik motor TDI.bizde jettayla 4 litre yaktık.şehir içi 5 litreyi geçmiyor.performansıda kesinlikle yeterli.(2014 Trendline 1.6 TDI DSG)

5.1lt hiç görmez he izmirde istanbulda bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

quote:

eski Pumpe Duse TDI motor için gayet iyi.kesinlikle ekonomik motor TDI.bizde jettayla 4 litre yaktık.şehir içi 5 litreyi geçmiyor.performansıda kesinlikle yeterli.(2014 Trendline 1.6 TDI DSG)

Kesinlikle Tebrik ediyorum,içinde TDI geçen her konuda efsane yorumlarınız var

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

quote:

Kesinlikle Tebrik ediyorum,içinde TDI geçen her konuda efsane yorumlarınız var

teşekkür ederim hocam

•  Jetta 1.9 TDI Yakıt Tüketimi yıl 2017 Haziran, 370 bin km de 1.9 Tdi Jettam var. 369 da aldım. 2 hafta içinde Bursa içi yoğun, 2 Yalova ortalama 500 km yi geçtim. Klima hep açık. Şuan 30 kuruşun altındayım. Bu sürüş konforu için bence bu araç çok çok az yakıyor . 1.9 tdi bu kasada nekadar uyumlu ve performans gösteriyormuş, çok memnun kalıyorum

• 1.9 tdi jettayı 1.5 yıldır her türlü yolda kullanıyorum ve genel olarak da aşırı zorlamadan basıyorum bana mısın demiyor taş gibi motor. Yakıt olarak şehir içi hızlı kullanıyorum ve klima açık 5.5 litre. Uzun yolda 5 litreyi görüyorum yine aynı şekilde hızlı kullanım ve klima açık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deimos18

1.9 tdi jettayı 1.5 yıldır her türlü yolda kullanıyorum ve genel olarak da aşırı zorlamadan basıyorum bana mısın demiyor taş gibi motor. Yakıt olarak şehir içi hızlı kullanıyorum ve klima açık 5.5 litre. Uzun yolda 5 litreyi görüyorum yine aynı şekilde hızlı kullanım ve klima açık.

kaç bin km de?

model kaç yılı ?

• Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    Hızlı , şehir içi klima açık ve eski pd motor 5,5 litre iyiymis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.