Şimdi Ara

Jeep'ten 707 beygirlik canavar: Grand Cherokee Trackhawk (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bugatti'nin yarısı gücünde. Bence her ikisi de arazi aracı. Bastımı gaza ikisinde de arazi oluyorsun. Hiç bana boşuna segment farkı var filan demeyin.
  • Süperşarjlı 6.2 litre V8.

Ne yakar be aga. Boşa da atamazsın ki.

• Gereksiz
  • Evde misafir odasına çekip süs niyetine bakmalık araba benim için.Ne vergisini ne de yakıtını karşılayabilirim.Yürütemeyince dursun evde
  • yaklaşma ve uzaklaşma açıları ne?arazi becerileri ne?

resimlere bakmayınca bir spor "araba" haberine benziyor.parayı geçtim,böyle bir güç arıyorsam tek kapı adam gibi bir spor araba alırım.mclaren 650S falan var yani piyasada

Jeep'ten 707 beygirlik canavar: Grand Cherokee Trackhawk
  • Bi karlıkçı Halil gördüm sanki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeep'ten 707 beygirlik canavar: Grand Cherokee Trackhawk

Jeep'lerin ön panjurunu seviyorum. Özellikle simetrik olarak iyi çizildiğinde harika görüntülü Suv araçlar ortaya koyabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

yaklaşma ve uzaklaşma açıları ne?arazi becerileri ne?

resimlere bakmayınca bir spor "araba" haberine benziyor.parayı geçtim,böyle bir güç arıyorsam tek kapı adam gibi bir spor araba alırım.mclaren 650S falan var yani piyasada

Hocam oncelikle bu arac o bahsettiginiz aracin 3te biri fiyatina falan satilir buyuk ihtimalle.
    Soyle dusunun Mercedes S classtan daha ucuza 707 beygir bir arac alabiliyorsunuz. Hem de icinde ailenizi tasiyabileceginiz seyahat edebileceginiz bir arac.
    Bu aracin amaci super sporlara rakip olmak degil zaten ama 700 beygir uzeri alabileceginiz en ucuz arac buyuk ihtimalle.

Yine Mercedesin G,GL ve ML de AMG si var, Bmw nin X5M i var vs. Yani bu tarz guclu SUVleri seven insanlar var.

• Tasarım ı hoşuma gitti bide jeep olunca.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hemican

quote:

Hocam oncelikle bu arac o bahsettiginiz aracin 3te biri fiyatina falan satilir buyuk ihtimalle.
    Soyle dusunun Mercedes S classtan daha ucuza 707 beygir bir arac alabiliyorsunuz. Hem de icinde ailenizi tasiyabileceginiz seyahat edebileceginiz bir arac.
    Bu aracin amaci super sporlara rakip olmak degil zaten ama 700 beygir uzeri alabileceginiz en ucuz arac buyuk ihtimalle.

Yine Mercedesin G,GL ve ML de AMG si var, Bmw nin X5M i var vs. Yani bu tarz guclu SUVleri seven insanlar var.

amerika fiyatına bir baktım.bunun 475bg'lik güncel modeli SRT $67000.haberde bahsi geçen 707bg'liği de heralde $75000 falan olur.resimdeki son model dodge srt hellcat ise 707bg ve $65000 :)

ne olursa olsun SUV seven bir kitle var ama SUV ise SUV olarak kalmalı.yani arazi aracını spor olacak şekilde modifiye etmek komik geliyor.spor arabayı da araziye girecek hale getirelim o zaman bence aynı mantık.benim bakış açım böyle en azından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 11 Nisan 2017; 8:47:53 >

• Gerçeklerden çok uzaklaşmış hayaller garibana sigara ve içki tüketiminde artışı ve öbür dünyanın hurileri halüsinasyonları yaratır. Birileri de bu durumu "ey Osmanlı torunu sen ne atlara binebilirsin yeter ki evet de" diye kullanmaya çalışır. Meeeee,meee.... ver mehteri ver!
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hemican

quote:

amerika fiyatına bir baktım.bunun 475bg'lik güncel modeli SRT $67000.haberde bahsi geçen 707bg'liği de heralde $75000 falan olur.resimdeki son model dodge srt hellcat ise 707bg ve $65000 :)

ne olursa olsun SUV seven bir kitle var ama SUV ise SUV olarak kalmalı.yani arazi aracını spor olacak şekilde modifiye etmek komik geliyor.spor arabayı da araziye girecek hale getirelim o zaman bence aynı mantık.benim bakış açım böyle en azından.

SUV artik araziden cikti aile araci oldu. Ozellikle Amerikada cocugu olan herkes SUV aliyor. Arazi icin degil aile araci olarak aliyorlar.
    Tabi aslinda dediginiz gibi SUVnun agirligindan ve yuksekliginden dolayi onu hizlandirmak sporlastirmak birbiriyle celisiyor.

• Nihayet!!

• Şunun renginin güzelliğine bak :http://www.yeniarabafiyati.com/2018-jeep-grand-cherokee-trackhawk/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfdorp -- 15 Nisan 2017; 10:58:20 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.