Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Jant kesiği tamiri ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
16
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Giriş
      2044 Mesaj
      19 Eylül 2017 17:21:36 Konu Sahibi
      Arkadaşlar tampondan sonra jantıda yardım 😄 Bunun tamiri hakkında fikriniz var mı? Araç golf 7. Kaldırıma sürttüm ne yazıkki :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
      |
    • Yüzbaşı
      589 Mesaj
      19 Eylül 2017 17:24:58
      Onu tamiri şöyle. Orayı taşlayıp alıyorlar zımparalıyorlar sonrada yeniden boyuyorlar. Bu işlem için jant başına 250-300 gibi bir rakam istiyorlar

• Yarbay
      2044 Mesaj
      19 Eylül 2017 19:34:49 Konu Sahibi

Stepmem orjinal jant. Bunun aynısı yani. Onunla değiştirsem satarken stepnede bu jant olsa. Sattığım kişi sizce rahatsız olur mu?

|
      |
      yeniuye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3776 Mesaj
      19 Eylül 2017 19:37:28
      Stepnede aynı janttan varsa direkt olarak onu takın.

Aracın altındaki lastikle stepnedeki jantta bulunan lastiği değiştirin yeterli.

|
      |

• Binbaşı
      1227 Mesaj
      19 Eylül 2017 20:00:46
      jantlarımız aynı bende çok dikkat ediyorum ama bakalım biz ne zaman yaracağız
      |
      |

xxxxxxxxxxxxxxx
    • Yarbay
      2054 Mesaj
      19 Eylül 2017 20:58:29
      quote:

Orijinalden alıntı: The Jolly Joker

Stepmem orjinal jant. Bunun aynısı yani. Onunla değiştirsem satarken stepnede bu jant olsa. Sattığım kişi sizce rahatsız olur mu?

kesinlikle rahatsız olurlar. müşterisi premium(!) müşteri eee arabada premium(!) olunca hata götürmez.
      |
      |

//M ------------------------------------------------ AMG
    • Yüzbaşı
      589 Mesaj
      19 Eylül 2017 22:34:02

O zaman sorun yok. Stepneyi takın geçin. Eğer bir adam stepne çizik mi diye bakmak isterse arabaya binin ve oradan uzaklaşın. Öyle adama araba mı satılır. Tamam aldığımız her aracı expertiz yaptırıp aldık inceledikte ama o kadarda değil yani oha.

|
      |
      The Jolly Joker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1100 Mesaj
      19 Eylül 2017 22:47:15
      quote:

Orijinalden alıntı: yeniuye

O zaman sorun yok. Stepneyi takın geçin. Eğer bir adam stepne çizik mi diye bakmak isterse arabaya binin ve oradan uzaklaşın. Öyle adama araba mı satılır. Tamam aldığımız her aracı expertiz yaptırıp aldık inceledikte ama o kadarda değil yani oha.

Para kolay kazanılmıyor hocam alacak adam elbette her tarafını inceleyecek.Binin,uzaklaşın vs. bunlar anlamsız yorumlar

• Yarbay
      3977 Mesaj
      19 Eylül 2017 23:05:15
      Yeteneğim var diyorsan eğer;Tek jantta sıkıntı var gibi duruyor ve dolgu malzemesine gerek de yok görünen çiziklerden anlaşıldığı kadarı ile;ince su zımparası 800'lük mesela ile güzelce geç çizilen yerleri,ardından mumlu bezle siliver,üstüne de tercihe göre astar spray uygula,renk kodu nedir bilmiyorum ama gri-gümüş türevi jant boyası işini görebilir.

Sana ortalama 50 liraya malolur.

Herro merro girerim dersen bu şekilde deneyebilirsin,en azından kabası düzelemiş olur ve o şekilde stepneye koyarsın.
      |
      |

1938'de babası 8 dolar borç yüzünden tutuklandı. 1946'da doğum günü hediyesi olarak bisiklet istedi, annesi birkaç dolar yüzünden bisikleti alamadı, onun yerine oğluna bir gitar hediye etti,Elvis efsanesi böyle eksik birkaç doların eseridir.
    • Yüzbaşı
      589 Mesaj
      19 Eylül 2017 23:10:20

Size durumu yaşadığım bir olayla açıklayayım. Orjinal lpg li kazasız boyasız hatta çiziksiz sorunsuz aracımı sırf sınıf yükseltmek için sattım ve şuanki aracımı aldım. Bana göre bu araçta hiç bir sorun yok. Neyse geldiler epeyce bir inceledikten sonra aldılar aracı helalleştik gittiler. Ve adam 2 hafta sonra hangi sebepten aracı iade etmek istedi biliyor musunuz? Lpg enjektörleri sesli çalışıyormuş. İlk aradığında şunu sordum araçta tekleme titreme çok yakma vs. Var mı? Yok sadece sesli çalışıyor ben memnun değilim. Ses çok hafif belli belirsiz diyorum olsun hiç olmayacak diyor. Enjektörlere müdahale şansımız yoktu üstünde geldi diyorum yalan söylüyorsun diyor. Beni 2 hafta rahatsız etti. Pişman oldum böyle birine sattığıma. İnşallah sana stepneye kadar bakan biri denk gelir diyorum.

|
      |
      Yalnız Yolcu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2220 Mesaj
      19 Eylül 2017 23:30:05
      Değiştir stepneyi geç, çok da ince düşünmemek gerek.

|
      |

• Binbaşı
      1100 Mesaj
      20 Eylül 2017 01:10:43

Hocam mesajın sonundaki dileğiniz için teşekkürler

Aracı aldıktan 2 hafta sonra lpg enjektörleri sesli çalışıyor diye aracı iade etmek isteyen müşteri ile aracın stepnesine bakan müşteri aynı sınıfta değil yalnız hocam belirtmek isterim.İyi forumlar dilerim

|
      |
      Bahsedilenler: yeniuye

• Yarbay
      4725 Mesaj
      20 Eylül 2017 11:13:52
      Hocam böyle kullan geç jant bu, yarın öteki jantın çizilmeyeceğinin garantisi varmı takılmayın böyle şeylere. Alan adam bu janttaki çiziği dert ediyorsa almasın zaten.
      |
      |

• Yarbay
      2044 Mesaj
      21 Eylül 2017 09:29:35 Konu Sahibi
      Herkese teşekkür ederim beyler

Böyle biraz daha gitsin daha da çizilirse stepneyle değiştiririm. Yada satmadan önce değiştirir öyle satışa çıkartırım. Stepnedeki çizik kalsın. Alacak olan adama da açar gösteririm stepnedeki çizik diye. Alıyorsa öyle alsın

|
      |

• Yarbay
      18643 Mesaj
      21 Eylül 2017 11:57:05
      Kafaya taktığın şeye bak!
      |
      |

➤ 2017 BMW 118i ZF8 JOYPLUS LCI2 BEYAZ
      ★ Simon's Cat /★ RallyCross / ★ Hot Wheels / ★ Akustikhane / ★ JoyTurk Akustik
    • Yarbay
      3369 Mesaj
      21 Eylül 2017 12:26:24
      Peki bu sekildeki bir jantin tamir ucreti nedir? Ustte bir arkadas jant basina 250-300 liradan bahsetti, bu mudur fiyat? Yaptiran bir arkadas var midir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Amd FX8320 3,5 ghz / Sapphire r9 290 Tri-x / Asus M5A97 r2.0 / Corsair vengeance LP 2*4gb / Xigmatek Asgard 382 600w / WD cavier blue 500gb / Kingston Extreme 120gb SSD
    • Çavuş
      79 Mesaj
      21 Eylül 2017 14:10:37
      quote:

Orijinalden alıntı: _AsDeRf_

Peki bu sekildeki bir jantin tamir ucreti nedir? Ustte bir arkadas jant basina 250-300 liradan bahsetti, bu mudur fiyat? Yaptiran bir arkadas var midir?

Benim aracımda daha derin çizikler tamir oldu, bu hayli hayli olur.
      250-300 liraya bu çizikler düzeltilir verilen fiyat doğru ama işçiliği iyi bir yere gitmenizi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gisigisi -- 21 Eylül 2017; 14:13:49 >
      |
      |

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.