Şimdi Ara

Jant Işıkları Yasak mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
8.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=zULnMcebS4E

Arkadaşlar yukardaki cihazı getirip Türkiyede kullansak her hangi bir sıkıntı çıkar mı ?

• Şahsen ben bunun için her hangi bir yasa veya kanun olduğunu düşünmüyorum. Ancak bizim ülkemizde bu sistemin kullanılması halinde trafik polisleri veya fahri trafik müfettişleri "seyir halinde iken diğer sürücülerin dikkatlerini dağıtacak unsur" adı altında ceza yazabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Şahsen ben bunun için her hangi bir yasa veya kanun olduğunu düşünmüyorum. Ancak bizim ülkemizde bu sistemin kullanılması halinde trafik polisleri veya fahri trafik müfettişleri "seyir halinde iken diğer sürücülerin dikkatlerini dağıtacak unsur" adı altında ceza yazabilirler.

Bilgilendirme için teşekkür ederim ürünün fiyatı 600 dolar türkiye ye sokmak ayrı bir dert şimdi bilgisizce alır da cezaya tabi tutulursak bir ton masraf olur yinede bilgisi olan arkadaşlar varsa yazması hepimiz açısından çok iyi olur
  • Bence ürün hoş durmuyor çok büyük ihtimal ceza yazarlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazabilirler.Ayrıca getirtmek bence zor olacaktır muhtemelen takılır ve gümrüğe vergi ödemek zorunda kalırsınız o zaman da fiyat hayli artar üstüne bir de ceza vs. Olursa kötü olur açıkcası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onun yerine daha basit şeyler deneyip trafik polislerinin tavrını ölçmek daha mantıklı. El konsa bile içiniz acımaz.
  • Babam polis ama asayiş isterseniz karakoldaki trafik polislerine birine sordurayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 2000 model polo gördüm bugün JANT KAPAĞINIDAKİ VW LOGOSUNDA rengarek ledli ışık vardı logoda güzel bişidi :)

• Değilse de yasaklanmalı aga bu nedr
  • açıkçası benimde hoşuma gidiyor logo felan :) araştırıp neticeye kavuşturmak çok iyi olacak gibi
  • Yasak diyen bir yasa yok ama polis gördümü durdurur

• tam apachi işi yolda görsem park halinde söker atarım
  • Ben de bmw var umarım yoktur efsane duruyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Alias_sefs

Ben de bmw var umarım yoktur efsane duruyo
    Yazı stili ve 6 senelik konuyu hortlatmanız neticesinde anladığım kadarıyla,eski kasa bir BMW.Arabaya kıymayın.Lastiklere yük bindiriceksiniz,sonra yanlarsınız falan gerek yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.