Şimdi Ara

Jant hasarına onarım yeterli mi Değişim gerekir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, araçla bugün dalgınlık sonucu otoparkta bir bordüre çıktım. Sonuç fotodaki gibidir. Değişim mi onarım mı sizce arkadaşlar ? https://prnt.sc/j9cm68

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HY Gaming -- 24 Nisan 2018; 10:58:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam foto gozukmuyo link atarsaniz daha iyi olur. Gormeden de soyle bir yorum yapilabilir kirilma catlama yoksa taslanip boyanip kullanilabilir.

• Wonky kullanıcısına yanıt
    Ekledim hocam.

• Çok yamulmuş, düzeltme yapılır mı? illa ki yapan yerler var ama ben olsam içim rahat olsun diye değiştirirdim. Düzeltme iyi yapılmazsa lastik yanaktan hava kaçırabilir, balans tutmayabilir başka riskleri de olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun, görünmez kaza bu olsa gerek. Jantı arka tarafta kullanmak kaydıyla onarım yaptırıp kullanabilirsiniz fakat bu jant kesinlikle balans tutmaz benim başıma gelseydi 2. el sitelerinin altını üstüne getirir aynısından bir tane alırdım.
  • Tornayla düzelme ihtimali yüksek fakat vibrasyon problemi olabilir.

Denemeden bilemeyiz, değişim daha sağlıklı olabilir.
  • Bütçe varsa değiştirin,yoksa sağ arkada kullanılabilir..

• Özsaygılılar jant lastik. Göztepe'deler. Senelerdir bu işi yapıyorlar. Onlar size bir fikir verir.

Ben de aracımın bir jantını tamir ettirdim yakın zamanda. Hasar sizinki kadar değildi benimkinde sadece hava kaçırma vardı.

• Teşekkür ederim arkadaşlar herkes değiştir diyor, kasko değişim yaparsa bana maliyeti hasarsızlık indiriminden olmak olacak, buda 400 500 tlye geliyor, kendim jantı yaptırıp lastik alsamda buna yakın bir değer oluyor muhtemelen değiştirilecek.
  • Hocam jant sahibindende rahatlikla ikinci elino bulabileceginiz bir jant. Bence hic riske atmayip alin bir ikinci el balans yaptırıp kullanın. Bu duzen tutmaz cunku.

Ya da stepneyi kullanmaya baslayin bunu duzelttirip yedek yapin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.