Şimdi Ara

JAILBREAK SONRASI MUTLAKA YÜKLENMESİ GEREKENLER IOS 6-7-8 √√√ (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.829
Cevap
127
Favori
192.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zephyr ayarları nasıl bnde ingilizcede tam anlamlarını bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaki83

ScrollingBoard yukledim telefon kilit ekranında kalıyor ve iki dakikada bir reset atıyor.. itool telefonu goruyor itools ile pcden ScrollingBoard u silmem mumkunmu ?

Safe mode tuşu ayarladıysan activatorden safe moda alıp programı sil. Eğer safe mode tuşun yoksa bildiğim kadarıyla restore etmen lazım teli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradox1453

quote:

ScrollingBoard yukledim telefon kilit ekranında kalıyor ve iki dakikada bir reset atıyor.. itool telefonu goruyor itools ile pcden ScrollingBoard u silmem mumkunmu ?

Safe mode tuşu ayarladıysan activatorden safe moda alıp programı sil. Eğer safe mode tuşun yoksa bildiğim kadarıyla restore etmen lazım teli...

Hocam hallettim iTools ile sorunlu tweake ulaştım sildim hard reset attım düzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: paradox1453

quote:

Hocam hallettim iTools ile sorunlu tweake ulaştım sildim hard reset attım düzeldi

Çözülmesine sevindim dostum
  • Sbsettings benzeri bir program oneririmisiniz guvenilir olsun ram yiyen bir program olmasin batterydoctor gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: bLeasT

Sbsettings benzeri bir program oneririmisiniz guvenilir olsun ram yiyen bir program olmasin batterydoctor gibi

Hocam NCSetting kullanıyorum ben,memnunum oldukça ama ne kadar RAM yemekte bir fikrim yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axecalos

Hocam NCSetting kullanıyorum ben,memnunum oldukça ama ne kadar RAM yemekte bir fikrim yok..

• Takip...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

Auxo da bug mu var yoksa benim yukledigim yer mi sorunlu ya bazen multitasking yerinde acik uygulamalar oldugu halde mesela 5 uygulama acik 2 tanesini gosteriyo aralar boşluk oluyor falan

Aynı sorun bende de var. Belki cevap verilmştir ama ben bulamadım.
    Çözümü bilen bir arkadaş paylaşırsa sevinirim

• quote:

quote:

Sbsettings benzeri bir program oneririmisiniz guvenilir olsun ram yiyen bir program olmasin batterydoctor gibi

Bana sourcesini soylermisin acaba ? İnstagramda 477 takipcisi olan arkadasim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: teginkurt

şu 25pp App translate ile türkçe olmadı yardımcı olabiliecek var mı translate ayarlarda hangileri açık olmalı prompt translate vs gibi seçenekler var.

prompt translate kapalı diğer ikisi açık olacak. ben öyle kullanıyorum sorunsuz.
  • Güncellenmesi beklenen uygulama Gridlock 2.0 (2.0) Repomuzda mevcut

"http://cydia.myrepospace.com/kalora/" kalora ile günceli yakala
  • Gridlock 2www.boerse-repo.net repodan indirebilirsiniz ios 6 çalışıyor
  • Jailbreak yapmamak için kendimi zor tutuyorum ya. Telefon ne güzel ne kolay oluyordu öyle. Ama stabiliteden ödün vermek de işime gelmiyor. Safaride kapanmalar başladıktan sonra tövbe etmiştim JB ye. Şimdi baktıkça içim gidiyo. Bağımlılık yaptı resmen 2 haftada lanet ya
  • quote:

quote:

quote:

Bana sourcesini soylermisin acaba ? İnstagramda 477 takipcisi olan arkadasim :)

Söylerim tabii dostum.. Http://apt.modmyi.com

• quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

Jailbreak yapmamak için kendimi zor tutuyorum ya. Telefon ne güzel ne kolay oluyordu öyle. Ama stabiliteden ödün vermek de işime gelmiyor. Safaride kapanmalar başladıktan sonra tövbe etmiştim JB ye. Şimdi baktıkça içim gidiyo. Bağımlılık yaptı resmen 2 haftada lanet ya

jb siz iphone salçasız tuzsuz yemeğe benzer :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasimgurel -- 8 Mart 2013; 17:44:02 >
  • Arkadaşlar telefonu ikinci el aldığım için bazı tweaklerin ne işe yaradığını, silsem cydia'ya bi zararı olup olmayacağını ya da beğendiğim bi özelliği kaldırıp kaldırmayacağını bilmiyorum. O yüzden buraya yazayım dedim. Aşağıda ki tweakler ne işe yarar, sistem için gerekli midir?

APT 0.7 HTTPS Method
    Bigboss icon set (hangi iconlar onu merak ediyorum)
    Erica Utilities
    FFmpeg
    GUI-GPG-SEC
    Hackulous Resources
    HYI Repo Icons (hangi iconlar)
    İphobeDelivery
    Mobile Substrate
    Repo İcons
    Source GUI
    Substrate Safe Mode
    xSellize Security
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalora

Güncellenmesi beklenen uygulama Gridlock 2.0 (2.0) Repomuzda mevcut

Hocam aradığım bir tweakti..hem repoyu kaydettim hem uygulamayı indirdim...Teşekkür ederim.. +111
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalora

Güncellenmesi beklenen uygulama Gridlock 2.0 (2.0) Repomuzda mevcut

Baskan senden indirdigim sprintomize ile subtlelock imkani yok guncellenmiyor. File falan yaziyor kirmizi yaziyla. Cydia oyle 2 guncelleme ile bekliyor.

Nasil asarim ben bunu??

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.