Şimdi Ara

Jailbreak Rehberi (Adım Adım anlatım: Jb çıkan bütün sürümler) Jailbreak Hakkında Herşey *2014* (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.105
Cevap
49
Favori
285.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam restore ile shift+restore arasında ne fark var ? şimdi benim yurt içi alımlı 4.1. jb yapmadan önce backup'tır shsh kaydıdır falan yapmam lazım mı ?
  • Şuanda işlemi yaptım, fakat iconlar beyaz görünüyor.
  • Bu uyarıdan sonra hiçbirşey olmuyor telefon açılıyor ve limera1in vs. yok

Jailbreak Rehberi (Adım Adım anlatım: Jb çıkan bütün sürümler)  Jailbreak Hakkında Herşey *2014*
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3tyu

Limera1n'i açıyorum make it rain'e basıyorum telefon recovery moduna geçiyor sonra dfu moduna alıyorum işlem devam ediyor enjoy jailbreak vs. bi uyarı çıkıyor sonra telefon açılıyor kapatıp açıyorum hiçbişe çıkmıyor :s

jb yaparken ekrana damla çıkacak. damla çıkmadıysa dfu modu yanlış almışsın. tekrar dene damla çıkana kadar ekranda
  • Hakan Hocam'a konu icin tesekkurler...

2. denemede basarıyla JB yaptım. Ancak unlock olmuyor.

Versiyon 4.02, baseband 1.59. Yani normalde unlock(ultrasn0w) çalışması lazım...

Ne yapabilirim?
  •  Jailbreak Rehberi (Adım Adım anlatım: Jb çıkan bütün sürümler)  Jailbreak Hakkında Herşey *2014*

bu ne hatası arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekke6161 -- 10 Ekim 2010; 15:12:12 >
  • ultrasn0w'u kaldırıp tekrar yükledim. oldu:)

Arkadaslar: 4.02 1.59 JB+Unlock basarılı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiHilistt

quote:

Limera1n'i açıyorum make it rain'e basıyorum telefon recovery moduna geçiyor sonra dfu moduna alıyorum işlem devam ediyor enjoy jailbreak vs. bi uyarı çıkıyor sonra telefon açılıyor kapatıp açıyorum hiçbişe çıkmıyor :s

jb yaparken ekrana damla çıkacak. damla çıkmadıysa dfu modu yanlış almışsın. tekrar dene damla çıkana kadar ekranda

4 kez denedim olmuyor :S
  • Link Yenilendi.
  • üstad ellerine sağlık jb tamamdır 3gs 8gb newbootrom :) hatta install0us bile tamamdır sonunda kavuştuk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Error 404

hocam restore ile shift+restore arasında ne fark var ? şimdi benim yurt içi alımlı 4.1. jb yapmadan önce backup'tır shsh kaydıdır falan yapmam lazım mı ?

Shift+restore manual indirdiğin firmware 'yi yüklemek için kullanılan bir kombinasyon. JB'den önce özel bir işlem yapmana gerek yok. Konudaki adımları izleyerek kolayca uygulayabilirsin. Shsh kaydını da bir ara almanda fayda var. Çünkü ileride bu sürüme geri dönmek istediğinde hayati önem taşıyan bir işlem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle -- 10 Ekim 2010; 15:22:46 >
  • quote:

iPhone 3GS, iPhone 4, iPad, iPod Touch 3G ve iPod Touch 4G cihazlar için 4.0 ve 4.1 sürümlerini içerir...

iPad 3.2.2 veya iPad 4.2 Beta mi destekliyor

iPad 3.2.1 Coktan cikmisti zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

1 3Gs 4.1, bir iPod Touch 3G 32 GB 4.1 ve birde iPod Touch 4. Nesil 4.1'de denendi ve üçünde de sonuç başarısız. Burada verilen bütün yönergelere ve örnek videolara uyularak denendi. 3 farklı kişi denedi ve bir tanesi bizzat ben denedim. Tam sürümü bekliyorum.

iPod 3G 32 GB 4.1 olan 6 defa home + power denemesiyle olmuştur. Ancak menüye sadece "Limera1n" logosu gelmiştir ve açılırken internet bağlantısı istiyor. Arkadaş şimdi internet bulmaya gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackeagle

quote:

Orijinalden alıntı: Error 404

hocam restore ile shift+restore arasında ne fark var ? şimdi benim yurt içi alımlı 4.1. jb yapmadan önce backup'tır shsh kaydıdır falan yapmam lazım mı ?

Shift+restore manual indirdiğin firmware 'yi yüklemek için kullanılan bir kombinasyon. JB'den önce özel bir işlem yapmana gerek yok. Konudaki adımları izleyerek kolayca uygulayabilirsin. Shsh kaydını da bir ara almanda fayda var. Çünkü ileride bu sürüme geri dönmek istediğinde hayati önem taşıyan bir işlem.

teşekkür ederim cevap için. peki shsh'yi JB'den önce yada sonra almamın bir espirisi var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackOssi55

4.1 yaptiktan sonra jb yapabilir ve unlock yapa bilirmiyiz?

yapamazsınız. tinny umbrella ile baseband yükseltmeden 4.1 e yükseltebilirseniz yapabilirsiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: mobilecom

Merhaba,

Arkadaşlar konuya biraz uzağım, 3gs cihazım garantili unlock sorunu yok, gönül rahatlığı ile jailbreak yapabilirmiyim? (Versiyon:4.1)

gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.
  • Teşekkürler ilgili yöntemi bizimle paylaştığın için. Hiçbir problem yaşamadan 3 dakika içinde işlemi gerçekleştirdim.

1- İtunes programınız hep açık olsun.
    2- Elinizin altında muhakkak bir Wifi ya da 3G internetiniz olsun.
    3-Bilgisayarda Done yazısını gördükten sonra telefonun kapatıp tekrar açın.
    4-Telefondan limera1n programından cydia yı yükledikten sonra cydia ikonu görünmüyorsa telefonu kapatıp tekrar açın cydia nın yüklendiğini göreceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-veritas -- 10 Ekim 2010; 15:36:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: potenza

üstad ellerine sağlık jb tamamdır 3gs 8gb newbootrom :) hatta install0us bile tamamdır sonunda kavuştuk

Hayırlı olsun :)
  • iPod Touch 4G basarili ip4 daha denemedim tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-veritas

Teşekkürler ilgili yöntemi bizimle paylaştığın için. Hiçbir problem yaşamadan 3 dakika içinde işlemi gerçekleştirdim.

1- İtunes programınız hep açık olsun.
    2- Elinizin altında muhakkak bir Wifi ya da 3G internetiniz olsun.
    3-Bilgisayarda Done yazısını gördükten sonra telefonun kapatıp tekrar açın.
    4-Telefondan limera1n programından cydia yı yükledikten sonra cydia ikonu görünmüyorsa telefonu kapatıp tekrar açın cydia nın yüklendiğini göreceksiniz.

tşkler
  • quote:

Jailbreak yaptığınız yerde WİFİ olmalı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.