Şimdi Ara

Jailbreak Rehberi (Adım Adım anlatım: Jb çıkan bütün sürümler) Jailbreak Hakkında Herşey *2014* (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.105
Cevap
49
Favori
285.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mericgenc

quote:

Beyler ben yaptım jailbreak ama Müzik, Video gibi şeyler yokoldu. Nasıl düzeltebilirim.
    Cihaz: iPod Touch 4 32GB

update yaptıysanız eski ayarları yükleyerek backup dan.(backup aldıysanız tabi)
  • Jb den sonra cydia'da cydia.hackulo.us bağlantısını ekleyip ordan appsync 4.1 kurarsanız , itunes dosya atımında sorun yaşamazsınız.Bu dosyayı kurmadan jbli telefona itunes'den crackli şeyleri atamazsınız , hata verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duru-kan

Bu konu altında simlock işinin de nasıl yapılacağı anlatılabilir mi acaba arkadaşlar? Benim ilk kez bir iphone'm oluyorda. Şu an yanımda kendisi, bakışıyoruz
    İphone4 4.0.2 ve 01.59.00

Hemen ekleyelim :D 1 dakika sonra hazır.
  • hocam mrb. ben iphone 3g kullanıyorum 4.1 e yukseltmiştim. buna jb yaparsam kasma gibi bir problem yasar mıym bu konuda bilgin var mı?
  • Ellerine saglik super..Mac icin halen bi gelisme yok degil mi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pittsburgh -- 10 Ekim 2010; 14:30:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN

quote:

quote:

Beyler ben yaptım jailbreak ama Müzik, Video gibi şeyler yokoldu. Nasıl düzeltebilirim.

TinyUmbrella'yla shsh kaydı aldım bahsettiğiniz şey bu mu? yoksa iTunes'dan mı bişey yapacağım
  • sımdı arkadaslar bende amerıkadan alınma at&t kartlı 4.0.2 1.59.00 basbandlı bu işi ılk defa yapıcam telefoncuyamı bırakıyım yoksa becerebılırmıyım? bu arada at&t kartla aktıvasyon yaptım cıhazı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

TinyUmbrella'yla shsh kaydı aldım bahsettiğiniz şey bu mu? yoksa iTunes'dan mı bişey yapacağım

Hayır İtunes dan hiç bir işlem yapmayacaksınız. Telefonunuz Unlocklu ise ve 4.1 kurmak istiyorsanız ancak ozaman itunes kullanırsınız

quote:

Orijinalden alıntı: rocker_boy

hocam mrb. ben iphone 3g kullanıyorum 4.1 e yukseltmiştim. buna jb yaparsam kasma gibi bir problem yasar mıym bu konuda bilgin var mı?

Yaşamassınız hocam. İşletim sistemine bir zararı yok. Aynı şekilde kasmasız kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

sımdı arkadaslar bende amerıkadan alınma at&t kartlı 4.0.2 1.59.00 basbandlı bu işi ılk defa yapıcam telefoncuyamı bırakıyım yoksa becerebılırmıyım? bu arada at&t kartla aktıvasyon yaptım cıhazı

Yapabilirsiniz kendiniz. Telefoncuya gerek yok. Boşuna para vermeyin 3 kağıtçılara.

quote:

Orijinalden alıntı: pittsburgh

Ellerine saglik super..Mac icin halen bi gelisme yok degil mi??

Sağolun. Henüz Yok Hocam MAC ler için.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hayır İtunes dan hiç bir işlem yapmayacaksınız. Telefonunuz Unlocklu ise ve 4.1 kurmak istiyorsanız ancak ozaman itunes kullanırsınız

Hocam telefon değil iPod Touch 4. Peki nasıl yapacağım ?

• Unlocking için ayrıca teşekkürler N Hakan

Başlıyorum, inşallah becerebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duru-kan -- 10 Ekim 2010; 14:45:44 >
  • 4.1 yaptiktan sonra jb yapabilir ve unlock yapa bilirmiyiz?
  • Merhaba,

Arkadaşlar konuya biraz uzağım, 3gs cihazım garantili unlock sorunu yok, gönül rahatlığı ile jailbreak yapabilirmiyim? (Versiyon:4.1)
  • Tabiki yapabilirsin mobilecom.
  • Bende Limera1n ikonu gelmedi 2 kere denedim neden olabilir ?
  • 1 3Gs 4.1, bir iPod Touch 3G 32 GB 4.1 ve birde iPod Touch 4. Nesil 4.1'de denendi ve üçünde de sonuç başarısız. Burada verilen bütün yönergelere ve örnek videolara uyularak denendi. 3 farklı kişi denedi ve bir tanesi bizzat ben denedim. Tam sürümü bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sayın

Tabiki yapabilirsin mobilecom.

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3tyu

Bende Limera1n ikonu gelmedi 2 kere denedim neden olabilir ?

Telefonu bir restart et tekrar bak. Belki yüklememiş de olabilirsin. Olmadı en baştan bir daha yap. Yüklemenin en sonunda yeşil damla ekranını gördünmü işlem tamamdırr.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle -- 10 Ekim 2010; 15:02:43 >
  • Limera1n'i açıyorum make it rain'e basıyorum telefon recovery moduna geçiyor sonra dfu moduna alıyorum işlem devam ediyor enjoy jailbreak vs. bi uyarı çıkıyor sonra telefon açılıyor kapatıp açıyorum hiçbişe çıkmıyor :s
  • 4.02 versiyon baseband ı 1.59 olan iphone mu öncelikle baseband ı 1.59 kalacak şekilde 4.1 e yükseltip mi jb yapsam yoksa 4.02 versiyonunda kalıp mı jb yapmalıyım kararsız kaldım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.