Şimdi Ara

Jailbreak Rehberi (Adım Adım anlatım: Jb çıkan bütün sürümler) Jailbreak Hakkında Herşey *2014* (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.104
Cevap
49
Favori
285.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zGr.

tmm ztn sim kard taktınız demedim ayrıca yazdıgım gibi bu uyarının simlockla bir alakası yok.

aktive etmek için pin kodu olmayan bir sim kart takın ve aktive edin yazıyor diyorum.

evet , pin kodu kapatıp , sonra micro sim takıp kullabilirsiniz gibi gorunuyor (başka bir sorun yoksa telefonla ilgili , sim lock gibi.)

teşekkürler
  • arkadaşlar 4.3.3 ip4 üm var jailbreakme den jb yaptığım zaman sorun olduğunda 4.3.5 gibi üst sürümlere sorunsuzca geçebilirmiyim.yada aldığım yedeğe?
  • Beyler Greenposion programı bende excel dosyası olarak iniyor nasıl çözücem bu durumu...
  • Şu an 4.3.1 ver.u jailbreakli ve gevey cardla kullanıyorum..4.3.3 e yükseltip yine jailbreakli kullanmak istiyorum..Activation card a tekrar ihtiyacım olacak mı yoksa direk versiyon yükseltip sonra da jailbreak yapabilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: grimfandango83

Şu an 4.3.1 ver.u jailbreakli ve gevey cardla kullanıyorum..4.3.3 e yükseltip yine jailbreakli kullanmak istiyorum..Activation card a tekrar ihtiyacım olacak mı yoksa direk versiyon yükseltip sonra da jailbreak yapabilir miyim

Evet activation card mecbur...Ayrıca 4.3.3ten yukarısa gitme çünkü 4.3.3 ten yukarısı için untethered jailbreak .ıkmadı...tethered jb mevcut şu an 4.3.4 için.

Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus88

arkadaşlar 4.3.3 ip4 üm var jailbreakme den jb yaptığım zaman sorun olduğunda 4.3.5 gibi üst sürümlere sorunsuzca geçebilirmiyim.yada aldığım yedeğe?

ELbette geçebiliyorsun ancak untethered jailbreak 4.3.4 ve 4.3.5 versiyonlarda henüz çıkmadı.jb siz kalırsın.4.3.3 ile yola devam etmeni tavsiye ederim...
  • Arkadaşlar 3 gs 4.3.2 var bende. Aktivasyon yapılmamış ve locked. Şu an bunu Tr'de kullanmak için ne yapabilirim?
  • 4.3.4 le ilgili bi gelişme varmı arkadaşlar?
  • Hocam daha yeni Amerika'dan iPod touch 4 getirttim. Bu konudaki JB uyarmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: madozan

4.3.4 le ilgili bi gelişme varmı arkadaşlar?

az önce 4.3.5 çıktığını gördüm sorum halen geçerli :)
  • quote:

quote:

4.3.4 le ilgili bi gelişme varmı arkadaşlar?

az önce 4.3.5 çıktığını gördüm sorum halen geçerli :)

Yani su anda 4.3.4 e jb yapilamiomu?
  • bende aynı soruyu kafamda döndürüyorum :) 4.3.3 jb li benim şu anda günceli çıkmışken eskide kalmak üzücü çıktıysa yapalım hemen :D
  • quote:

bende aynı soruyu kafamda döndürüyorum :) 4.3.3 jb li benim şu anda günceli çıkmışken eskide kalmak üzücü çıktıysa yapalım hemen :D

Ben de yeni, 4.3.3(8J2) iPod Touch var. Sadece bu cihaz için anlatılmış JB konusu veya linki verebilirmisin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son sürümlerde kullanılan Untethered Jailbreak için gerekli açığı bulan i0nic (Stefan Esser) tarafından twitter'da yazılanlara göre iOS 4.3.4 için untethered jailbreak hiç gelmeyebilir.Ümidimizi kırmaya gerek yok shsh tinyumbrella ile 4.3.3 düşebilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alluregirl

Son sürümlerde kullanılan Untethered Jailbreak için gerekli açığı bulan i0nic (Stefan Esser) tarafından twitter'da yazılanlara göre iOS 4.3.4 için untethered jailbreak hiç gelmeyebilir.Ümidimizi kırmaya gerek yok shsh tinyumbrella ile 4.3.3 düşebilirsiniz...

ios 4.3.4-4.3.5 önemli değil de.ios 5 için untethred jailbreak çok önemli.yoksa 4.3.3 ten ne farkı var 4.3.4 ve 4.3.5 in
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiPoKondRiyaK_07

quote:

Orijinalden alıntı: Alluregirl

Son sürümlerde kullanılan Untethered Jailbreak için gerekli açığı bulan i0nic (Stefan Esser) tarafından twitter'da yazılanlara göre iOS 4.3.4 için untethered jailbreak hiç gelmeyebilir.Ümidimizi kırmaya gerek yok shsh tinyumbrella ile 4.3.3 düşebilirsiniz...

ios 4.3.4-4.3.5 önemli değil de.ios 5 için untethred jailbreak çok önemli.yoksa 4.3.3 ten ne farkı var 4.3.4 ve 4.3.5 in

Kısmet

• sayın ustadlar usadan aldıgım iphone 4 401 telefonumu snowbreeze ile baseband yükseltmeden 4.3.3 e yükselttim
    şimdi teli acınca sim kartı takın diyo
    ne yapmam lazım
  • amerikadan at&t kilitli iphone 4 alsam , konuda anlatıldığı gibi cydia'dan unlock yapabilir miyim?
  • Arkadaşlar bi tane iPhone 4'üm var. Sürüm ve basebandi 4.2.1 (3.10.01)
    Bu cihaza jb ve unlock yapılabiliyor mu ilk sayfada anlattığınız yöntemlerle. Greenpasi0n ile jb yapıp, ultrasn0w ile unlock yapabilir miyim ?
  • Arkadaşım yanlışlıkla 4.3.5'e güncellemiş 4.3.3 redsnow jailbreakli , simkilitsiz iPhone4'ünü .
    Herhangi bir shsh kaydı aldığını hatırlamıyor .

Nasıl olur da sorunsuz bir şekilde 4.3.3'e downgrade edebiliriz ? Bir yolu var mı ?

Teşekkürler .
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.