Şimdi Ara

Jailbreak Rehberi (Adım Adım anlatım: Jb çıkan bütün sürümler) Jailbreak Hakkında Herşey *2014* (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.105
Cevap
49
Favori
285.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MortingenSitranze

amerikadan at&t kilitli iphone 4 alsam , konuda anlatıldığı gibi cydia'dan unlock yapabilir miyim?

Baseband'ine göre değişir.
  • Merhaba,

4.2.1 Vodafone'dan alınma JB'li i4'üm var.

JB'li iken yüklediğim program ve ayarları kaybetmeden sürümü nasıl 4.3.3'e yükseltebilirim?

Var mı böyle bir imkan? Yoksa, 4.3.3'e yükseltince her şey sıfırlanacak ve yeniden JB yapıp bütün programları (activator, navigator, vs.) yeniden tek tek mi yükleyeceğim?

tşk.
  • Daha once yapmışstım jb fakat şuan verilen linkte telefona gore olan ipsw yi bulamıyorum 4.3.3 (8J2) suan jbli fakat restore yapmam gerekiyor bir program yüzünden kullanımla bekleme paralel devam etmekte nerdeyse bircok yeni yüklediğim app yi sildim ama yinede aynı devam edeyor..
  • arkadaşlar 4.2.1 03.10.01 sim kilitli cihaz kullanıyorum,sürüm yükseltmeden jailbreak yapabilir miyim ?
  • arkadaşlar iphone4 4.2.1 sim kilitsiz cihazım var....
    elimde bulunsun diye shsh kaydı alayım dedim ama tinyumbrella 5.00.09 ile shsh kaydı alamdım.
    Neden olabilir sizce?
  • 2. Linkteki ipsw lerden uyumlu olanını indirin.
    http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/ (cihazınızı seçin ve ipsw i seçin)

Benim cihazım 4.3.3 sürümü burda yok :S

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben yeni aldım amerikadan daha kayıt ettirmedim, ama wf üzerinden safari ile jailbreakme yaptım, itunesdan yedek filan da almadım zaten telefonda sim kart veya kişisel herhangi bir şey kayıtlı değil, iki dakkada halloldu şimdi bu ilk sayfadaki tonlarca şeyi yapmamış oldum, acab eksik birşey mi var, yada sim kartı takınca bir sorun olur mu? fabrika ayarlarına geri dönme imkanım varmıdır? herşey bir anda oldu bitti hiç bir şey anlamadım, cydia nın sitelerini de kaydettim oradaki programları da yükledim çalışıyor
  • 4.3.5
    05.16.02
    iphone 3gs
    ne zaman cıkar acaba unlock?
    çok beklermiyim? youtubede cok gördum ama sanırım coğu video hit yapsın diye fake galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38

quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38

arkadaşlar ip4 üm 4.3.3 jailbreaklı orjinal fw ye dönmek için ne yapmam lazım? orjinal itunes yedek almıştım. sanırım şu anki itunes yedeği jb li,dir o nedenle yedekteki eski orjinal halinimi seçmem gerekiyor restore yaparken? yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap yokmu direk restoreye bassam veya 4.3.4 e update yapsam jb silinirmi ( ben silinmesini istiyorum)

Cihazi restore yaptigin an jb silinmis olur;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: d1g3st3r

2. Linkteki ipsw lerden uyumlu olanını indirin.
    http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/ (cihazınızı seçin ve ipsw i seçin)

Benim cihazım 4.3.3 sürümü burda yok :S

Alttakinden seçeceksin. Ipod touch olanı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackfir3

quote:

Orijinalden alıntı: madozan

bende aynı soruyu kafamda döndürüyorum :) 4.3.3 jb li benim şu anda günceli çıkmışken eskide kalmak üzücü çıktıysa yapalım hemen :D

Ben de yeni, 4.3.3(8J2) iPod Touch var. Sadece bu cihaz için anlatılmış JB konusu veya linki verebilirmisin?

www.jailbreakme.com adresine safariden girmek yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

Merhaba,

4.2.1 Vodafone'dan alınma JB'li i4'üm var.

JB'li iken yüklediğim program ve ayarları kaybetmeden sürümü nasıl 4.3.3'e yükseltebilirim?

Var mı böyle bir imkan? Yoksa, 4.3.3'e yükseltince her şey sıfırlanacak ve yeniden JB yapıp bütün programları (activator, navigator, vs.) yeniden tek tek mi yükleyeceğim?

tşk.

Versiyon guncellemelerinde yuklemis oldugunuz tum uygulamalar silinir ve telefon orjinal haline doner. Daha sonra iygun jb programiyla jb yaptiktan sonra cihazi iTunes'a eslestirip sync yaparsaniz, yuklemis olsugunuz tum uygulamalar geri gelecektir.Istediginiz versiyon icin Iphone 4.3.3 firmware diye google'dan ararsaniz bulursunuz.
    Not: guncelleme yapmadan once iTunes guncellemenizi yapmanizi tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

ben yeni aldım amerikadan daha kayıt ettirmedim, ama wf üzerinden safari ile jailbreakme yaptım, itunesdan yedek filan da almadım zaten telefonda sim kart veya kişisel herhangi bir şey kayıtlı değil, iki dakkada halloldu şimdi bu ilk sayfadaki tonlarca şeyi yapmamış oldum, acab eksik birşey mi var, yada sim kartı takınca bir sorun olur mu? fabrika ayarlarına geri dönme imkanım varmıdır? herşey bir anda oldu bitti hiç bir şey anlamadım, cydia nın sitelerini de kaydettim oradaki programları da yükledim çalışıyor

4.3.3 user exploit jb yöntemi çok yeni. Normalde redsn0w ile yapılıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

quote:

ben yeni aldım amerikadan daha kayıt ettirmedim, ama wf üzerinden safari ile jailbreakme yaptım, itunesdan yedek filan da almadım zaten telefonda sim kart veya kişisel herhangi bir şey kayıtlı değil, iki dakkada halloldu şimdi bu ilk sayfadaki tonlarca şeyi yapmamış oldum, acab eksik birşey mi var, yada sim kartı takınca bir sorun olur mu? fabrika ayarlarına geri dönme imkanım varmıdır? herşey bir anda oldu bitti hiç bir şey anlamadım, cydia nın sitelerini de kaydettim oradaki programları da yükledim çalışıyor

kötü bir şeymi? iyi bir şey mi?
    yapmam gereken bir şey var mı?

• quote:

quote:

quote:

Yok hayır, aynı işlemi daha kolay yoldan yapma diyelim. İkisi de aynı işi yapıyor. Bugün 4.3.3ü jb yapacaksanızwww.jailbreakme.com u kullanmak birkaç dakika önce işi bitirir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok hayır, aynı işlemi daha kolay yoldan yapma diyelim. İkisi de aynı işi yapıyor. Bugün 4.3.3ü jb yapacaksanızwww.jailbreakme.com u kullanmak birkaç dakika önce işi bitirir.

www.jailbreakme.com 'dan yaptık diyelim 665mb lık restore dosyası indirdim o ne olacak yani ne işe yarar

• d1g3st3r jailbreak yapmak istiyorsan ww.xx.comdan yap gitsin. Shift+delete ile sil istersen fw dosyasını sonra.
  • http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/ da iphone4 4,3,5 var seçenekler arasında bu kırıldı demekmidir arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: madozan

http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/ da iphone4 4,3,5 var seçenekler arasında bu kırıldı demekmidir arkadaşlar?

aynen???
  • 4 ümde güncel sürüm olan 4.3.5 yüklü, bunu jb yapabilir miyim? bu konuda pek bilgim yok, nasıl yapabilirm yardımcı olursanır sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.