Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (4 Mobil) - 4 Masaüstü4 Mobil
5 sn
18.466
Cevap
193
Favori
1.221.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1670
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1977
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1042
  • Favoriye Eklediklerim 207
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AlicanNalbat (1977 mesaj) cantekim (802 mesaj) 36 (368 mesaj) TheBlondie (195 mesaj) erayyo (183 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5584 mesaj) Mobil (6697 mesaj) Tablet (487 mesaj) Mini (1299 mesaj) Uygulama (1856 mesaj)
  • @
26 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> #JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***
Giriş
    2587 Mesaj
    ios 14.1 den 13 e geçiş olmuyor degil mi artık ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    386 Mesaj

İpad pro 3.nesil kullanıyorum, İos 14.0.1 deyim. Jailbreak çıktımı yapabilirmiyim ?

bilgisi olan varsa sevinirim... 4 senedir jailbreak yapmıyorum tabletlerime bu sefer yapacağım yeter artık.

|
    |
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Arkadaşlar merhaba, iPad 2'de Untethered jailbreak var, sürüm 8.4.1, ben bunu aynı sürümde nasıl restore edebilirim? JailBreak gitmesi önemli değil, aynı sürümde sıfırlama yada restore işimi görür!

cydia'ya girip cydia eraser tweakini aratıp yükleyin. işlemi yapmadan önce mutlaka yedeklerinizi itunes ile bilgisayarınıza alın.

tweak çalıştırın ve bütün silme işlemlerinin bitmesini bekleyin. işlem bittikten sonra aynı sürüme restore olmuş şekilde telefonuzu kullanmaya başlayacaksınız. ister tekrar jailbreak yaparsınız isterseniz hiç jb yapmazsınız.

size kalmış.

kolay gelsin.

|
    |
  • Yarbay
    8117 Mesaj

a10x desteği bir türlü gelemedi :(

|
    |
  • Yüzbaşı
    617 Mesaj

arkadaşlar merhaba, telefonumu yedeklemek istiyorum ancak itunes "yedekleme oturumu başarısız olduğu için yedeklenemiyor" tarzı bir hata veriyor. daha önce sorun yaşadığım için telefonu kapatım açtım yedeklemeden önce, jailbreak'in pasifleşmesi için ancak şuan yedek alamıyorum, telefonun saat dilimini değiştirin tarzı öneriler var ancak işe yaramadı, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/86/ef/08/86ef0827a0382f60a4432d843ce5cea6.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Yüzbaşı
    422 Mesaj
    iPhone X ios 14.2 checkrain ile jailbreak kullanıyorum ama FaceID kullanamıyorum. Sorunu çözebilen var mı?
    |
    |
  • Teğmen
    141 Mesaj
    Hort!
    Yeni sürüm yayınlandı.https://checkra.in/#release

|
    |
  • Yüzbaşı
    569 Mesaj

Arkadaşlar merhabalar, iyi yıllar. iPhone 11 iOS 14.0.1 Jailbreak mümkün mü acaba?

• Binbaşı
    1023 Mesaj

Yakında gelecek deniyor. Ama ne zaman belli değil.
    |
    |
    ppobelter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1023 Mesaj
    Little12 tweaki çıkmış. JB bypass tweak’i Liberty Lite ile uyumlu değil, FlyJB X bypass ile kullanılabilir. Kesinlikle tavsiyedir.
    |
    |
  • Er
    10 Mesaj

arkadaşlar ngxpaly 11 tweak kullanıyordum ios 12.4.8 çalışıyordu dün itibari ile + tuşu ile akrana yansıtma yapılamıyor bilgisi olan varmı

|
    |
  • Yüzbaşı
    824 Mesaj
    Jailbreak detect için ne kullanıyorsunuz arkadaşlar

• Binbaşı
    1245 Mesaj

iphone 7 plus 13.5 de benim beyler artık güncellemek istiyorum ama guncelleyince 14.3 diyor bu sürüme jailbreak yapmam mümkün mü

• Binbaşı
    1023 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sarhosbulasikteli

Alıntı

metni:
    iphone 7 plus 13.5 de benim beyler artık güncellemek istiyorum ama guncelleyince 14.3 diyor bu sürüme jailbreak yapmam mümkün mü

Yalnızca Checkra1n JB mümkün, Unc0ver yok.

Alıntı

metni:

A-Bypass, Liberty Lite Beta, FlyJB X

|
    |
  • Binbaşı
    1023 Mesaj
    Apple iOS 14.2 imzalarını kapattı ve bugün de cydiada iOS 14 destekli substitute güncellemesi yayınlandı. A12-A13 için JB yakındır. 14.2 ve altındaysanız unc0ver/Odsysey JB için güncellemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 8 Ocak 2021; 13:8:22 >
    |
    |
  • Teğmen
    141 Mesaj

iPad 6 14.2 jailbreak yaptım, checkrain araciligiyla. https://trappledestek.com/konu/ios-14-icin-appsync-unified-app-store-harici-uygulama-yukleme.7592/ 'te anlatildigi gibi appsync unified yükledim. sonra 3utools ile istediğim programların kurulumunu yaptım. tweaklerde calisan appsync unified bulamadığım icin bunu denedim.

|
    |
  • Yarbay
    5915 Mesaj

Evet yapabilirsin

|
    |
    PoyrazKarayel59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    107 Mesaj

A13 ip11 ve a14 ipadair ile bekliyorum gel artık vicdansız gel.

|
    |
  • Yarbay
    2636 Mesaj

jbsiz cihazlara yüklenen ipaların çoğunda problem oluyor, sağlıklı değil ayrıca carbridge için böyle bir ipa görmedim hiç

@k.a.a.n. Zaten 14.2 ve altınada gelecek A12-13 desteği bekleyin derim, gerçi güncelleme falan yine sürebilir biraz

|
    |
    Bahsedilenler: k.a.a.n., TheBlondie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2636 Mesaj

Turkcell TV+ için bypass kullanan var mı ? Tv modunda atıyor çoğu tweak

Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bitcoin Alım Satım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.