Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.473
Cevap
194
Favori
1.222.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 1672
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1977
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1042
  • Favoriye Eklediklerim 208
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AlicanNalbat (1977 mesaj) cantekim (802 mesaj) 36 (368 mesaj) TheBlondie (196 mesaj) erayyo (183 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5588 mesaj) Mobil (6700 mesaj) Tablet (487 mesaj) Mini (1299 mesaj) Uygulama (1856 mesaj)
  • @
26 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> #JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***
Giriş
    2326 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tommy_Vercetti

Reprovision cortladı sanırım. Yada benimkinde sıkıntı var. Önceden sorunsuz bir şekilde unc0ver’ı imzalar, telefonu kapatıp açtığımda pc ye ihtiyaç duymadan tekrar jailbreak yapardım. Şimdi ise telefonu kapatıp açtıktan sonra unc0ver açılmıyor. Tekrar pc ye bağlayıp AltStore dan sideloading yapmak zorunda kalıyorum.

Ben gecen sene yazin altstoreden windows a birsey yukleyip imza yapmistim . ( unuttum islemleri ) halen reprovision ile 4 gun de bir imzaliyor. Hic bozulmadi , imza derdimde kalmadi . Kendi icloud mailimi yazmistim imzalamada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    166 Mesaj

Bende kendi mailimi yazıyorum ama. Anlamadım ya niye böyle oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    36 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1084 Mesaj

Telefon donduğu için yeniden başlatmak zorunda kaldım.

Macbook üzerinden Altstore 'yi telefona yükledim.

Güvenlik profilinden onayladım.

Telefondan AltStore açınca anında kapanıyor. Ne yapabilirim ?

|
    |
  • Binbaşı
    1045 Mesaj
    iOS 14.5 Beta 1’de checkra1n desteği henüz yok.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    665 Mesaj
    Altstore güncellemeden sonra haşırt oldu şu anda windows kullananlar bootrain le jb yapabilir , dün gece yattım sabah kalktım uncover jb gitmiş neyse altstoru yukluyorum atıyor sureklı dedim bootrain devam baslattım win10 pc den tak yaptı jb yı su an sorunsuz kullanıyorum, jb siz cihaz çöp
    |
    |
  • Binbaşı
    1045 Mesaj
    Checkra1n Windows aracı geliştirilmiş ama henüz hazır değil. Yayınlanması yakındır.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    496 Mesaj
    A13 ve A14 için ios 14 jb ile ilgili bir gelişme yok sanırım halen
  • Binbaşı
    1045 Mesaj

Ara ara söylentiler çıkıyor ancak JB için net bir şey yok. Şimdilik A12+ çipli iPhonelar iOS 14.3/14.2’de kalabilir deniyor JByi beklemek için.
    |
    |
    k.a.a.n. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4078 Mesaj
    A14 14.3 jb bekliyorum duyun sesimizi checkrain 😄
  • Binbaşı
    1045 Mesaj

Odessy ya da unc0ver bekleyebilirsiniz ama checkra1n şimdilik a12+ çipler için imkansız.
    |
    |
    -gg- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1045 Mesaj
  • Yarbay
    4078 Mesaj

Guzel haberler geliyor hocam. Coolstar diye birisi var o da A14 cihazlar icin ios14 jailbreak yapilabildigini tweet atmis. 6S i ozledim vallahi jb den dolayi 😄
    |
    |
    TheBlondie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1045 Mesaj

Birkaç yıl Androidde root ile takıldım. Ama Jailbreak’in verdiği özgürlüğü hiçbir android veremez.
    |
    |
    -gg- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1084 Mesaj

Iphone 11 pro max kullanıyorum.

İos 13.5 de kaldım.

Ios 14.4 de sanki jaibreak çıkar gibi geliyor.

Ios 14.4 ' e geçip beklesem mi ?

• Binbaşı
    1084 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lidze1864

Unc0ver mı checkra1n mi bekliyoruz uzun süredir hatta 13.5 dayım ben hala jailbreakli olarak 14.1 mi yapmalıyım telefonu

bende Ios 13.5 de kaldım.

İphone 11 pro max sahibi olarak.

şuan ios 14.4e günceliyor ne yapsam..

|
    |
  • Binbaşı
    1140 Mesaj

IOS 14 JB gelecek ama biraz zaman geçmeli.Çünkü daha geçmiş çok az oldu .Genelde dikkat ederseniz Haziran gibi JB Geliyor.Bu yüzden daha çok erken.A13 ve A14 için.Zaten diğer modeller donanımsal açıktan JB oluyor.iPhone x ve önceki seri zaten her sürümde otomatik çıkıyor.
    |
    |
    SirrealsQ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1084 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: QRocKfire

IOS 14 JB gelecek ama biraz zaman geçmeli.Çünkü daha geçmiş çok az oldu .Genelde dikkat ederseniz Haziran gibi JB Geliyor.Bu yüzden daha çok erken.A13 ve A14 için.Zaten diğer modeller donanımsal açıktan JB oluyor.iPhone x ve önceki seri zaten her sürümde otomatik çıkıyor.

şuan ios 13.5 deyim

direk 14.4 e geçebiliyorum.

14.4 ' de a13 için sizce beklemeli miyim ?

|
    |
  • Yüzbaşı
    314 Mesaj
    Selamın aleyküm arkadaşlar succesion çalışıyor mu iOS 14
    |
    |
  • Yüzbaşı
    552 Mesaj

Merhaba . Jailbreak'de yeniyim yardımınıza ihtiyacım var. Se2020 kullanıyorum. 13.6 sürümünde. Odessey ile jailbreak yaptım. Sileodan anemone ve tema olarak da darklight kurayım dedim. Bir türlü tema değişmedi , bir de üstüne hatırlatıcı ve kişiler ikonunun görselleri bozuldu. Redditte "uicache" yapın demişler. Birisi sorununu bu sayede çözmüş ? uicache nedir ? nasıl yapılır ? Yardımcı olabilir misiniz ?

konu : https://www.reddit.com/r/jailbreak/comments/bkzgow/help_reminders_icon_just_disappeared/

ekran görüntüsünde reminder ikonuna olan şey oldu. x ve yuvarlak haline geldi ikon. Ayarlardan ana ekran yerleşimini sıfırladım ancak çözülmedi malesef.

@TheBlondie

@-gg-

@Tommy_Vercetti

• Binbaşı
    1045 Mesaj

“CCModules” tweak’ini yüklerseniz denetim merkezi kısayollarına “uicache” kısayolunu ekleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 12 Şubat 2021; 17:57:26 >
    |
    |
    torquehp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.