Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (915. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 913914915916917
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Jb siz kurulan crack app ler iki güne revoke oluyor. Jb siz uzun süre crack app kullanmak mümkün değil. Ayrıca işin özelleştirme kısmıda var. Özel yazı tipleri, özel simgeler, özel kontrol paneli, özel recent apps ekranı, özel ana sayfa kaydırma efektleri, dosya sistemine erişme, görüşme kaydı yapma, çentik gizleme, alt çizgi kaldırma, özel güçlü ekolayzır, pil döngüsü görme, uygulama işaretlerini 3d touch menüsünden tek dokunuşla silme, kilit açma kapama seslerini değiştirme, pencere içinde uygulama açma, safariden indirilen mp3 ü apple müzik uygulamasına import etme, safariden açtığınız videoyu indirebilme, alarm erteleme süresini değiştirme, vs vs daha aklıma gelmeyen birçok şey için jb yapılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aksam 4 saat ugrastim telefon sifirladim geri kurdum falan derken yine 9/30 veriyodu. Bugun guncelleme yayinlamislar 9/30crashi icin

• quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Merhaba arkadaslar. Yillar sonra ipad'e dondum. Eskiden crackli app kurmak icin jb yapardik, suan crackli app kurmak cocuk oyuncagina donmus, jb siz yapiliyor. Jb yapmak icin bana 10 sebep sayabilir misiniz?

Benim en buyuk jb yapmamdaki etken carbrisge uygulamasi. Arabada youtube safari herseyi açabiliyorum ekraninda. Daha sonra gorusme kaydi ve youtube reklam engelleyici arka planda acilmasi geliyor

edit: unc0ver 6.0.1 denedim yine 9/30dan sonra atiyor. Altstore ile yukleyemiyorum , sideloadly ile deniyorum sonuc bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -gg- -- 2 Mart 2021; 9:52:56 >
  • beyler iphone 12 mini gelecek bana haftaya, ama şu ime parası can sıkıntısı... imei kopyalama yok mu 12 de ?

• -gg- kullanıcısına yanıt
    altstore paralı sürümde güncelleme yayınlamıştı dün. ama sorun devam ediyorsa jb de sizin için olmazsa olmaz ise ufaktan bir restore düşünün bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 2 Mart 2021; 20:6:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBlondie

altstore paralı sürümde güncelleme yayınlamıştı dün. ama sorun devam ediyorsa jb de sizin için olmazsa olmaz ise ufaktan bir restore düşünün bence.

Hocam sonunda yaptim jb uzun ugraslar sonucu. Sorun kesinlikle altstore disinda programla yuklenmesi. Altstoreyi profile invalid hatasini cozdum 🥶😄

Merhaba jailbreak yaptığınıza sevindim..Nasıl yaptığınızı yazarsanız diğer arkadaşlarında faydalanmasını sağlamış olursunuz..

• quote:

hocam selam, telefonu sıfırladımda herşeyi kaybettim. Repo adresleri varmı bildiğiniz hocam, türkçe crackli repo vardı adını bulamadım uygulama indiremiyorum :)

merhaba, resimler sıkışsın diye biraz saçma görüntü olmuş. İdare edin.

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***
  • “unc0ver v6.0.2 is NOW OUT with additional improvements to iOS 14 support.” @pwn20wnd

ayrıca son beta sürüm (14.5 beta 3) checkra1n ile uyumlu değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 3 Mart 2021; 23:40:57 >
  • ios 14.4 ıpad 2018 jb yapamamıstım neyse uzakdogulu bı elemanın vıdeosunu ızlerken bısı farkettım checkr1n 0.12 de yanı sen surumde bı ayar yaptı ıphone u ıcın şaşırdım bende denedım pc yı baslattım ayarları yaptım jb denedım o da ney AMAN TANRIMM jb oldu cıhaz puhaa cok mutluyum o kadar kolay kı ısteyene atayım pm atsın tek gereken 16 gb usb bır wındows 10 bılgısayar o kadar taş gibi sorunsu jb mısler gıbı,ios 13 de degısık hatalar oluodu cydıa da su an cıhaz akıo tesekkurler checkra1n

• trcpt kullanıcısına yanıt
    checkra1n ayarlarından test edilmemiş sürümleri onayla (allow untested versions) seçeneği seçili olmalı. justatech, odysseyra1n, bootra1n, odyssen1x, checkn1x usb araçları windows checkra1n için kullanılabilir durumda.
  • iOS 14.4 iPhone 11 Pro jailbreak yapmak mümkün mü?
  • quote:

“unc0ver v6.0.2 is NOW OUT with additional improvements to iOS 14 support.” @pwn20wnd

ayrıca son beta sürüm (14.5 beta 3) checkra1n ile uyumlu değilmiş.

bu yolla yeni ipad air 4 ler oluyor mu artık ?

• ender E kullanıcısına yanıt
    hocam a8-a11 çipli cihazlar ios 14.4’e kadar sürümlerde checkra1n ile jb olabiliyor.

yeni cihazlarda ios 14.3 ve altı için unc0ver denemeniz gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 4 Mart 2021; 17:14:14 >
  • TheBlondie kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam zahmet verdim elinize saglik.
  • halen wındowsla jb yapamayanlar 14.4 surumune kadar checkra1n desteklıyor dosyayı yukledım usb ye yazdırın ıcınde yazdırma programı rufus da var sonra pc yı usb den baslat checkraın menusunde cıhaz uyumsuz derse ayarlara gır settıng kısmında resımdekı gıbı ayar cek ekrandakılerı takıp et oldu bıttı sonra cydıa yı yukle canavar gıbı akıo masallah su an bazıları uyumsuz onları da kurmuyorum

https://drive.google.com/drive/folders/1a5BKBQ0KymrxTtz4oNv3E7XEzuXb_e12?usp=sharing

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trcpt -- 4 Mart 2021; 21:30:38 >

• TheBlondie kullanıcısına yanıt
    “unc0ver v6.1.0 is NOW OUT with additional stability, reliability and capability improvements to iOS 14 support.”
  • Sorunsuz güncelledim 6.1.0 sürümüne, 12 mini 14.3

• “unc0ver v6.1.1 is NOW OUT with additional improvements to iOS 14 support.”
  • 
Sayfa: önceki 913914915916917
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.