Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (905. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.749
Cevap
178
Favori
1.302.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 903904905906907
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iPhone X kullanıyorum. iOS 13’te iken JB yapmıştım sonra 14’e vs ota ile güncelledim ancak bankacılık uygulamaları vs hala telefonunuz jbli uyarısı veriyor. İçndeki bilgilerim silinmeden değişmeden nasıl düzeltebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios 13,6,1 iphone 7 bende cydia ve zebrayı silemiyorum. 14 yüklesem silinir mi? e nabız ve birkaç proğramı kullanamıyorum

• stornado S kullanıcısına yanıt
    iTunes ile sıfırdan kurulum yapmalısınız. Birkaç güne 14.2 çıkar onu bekleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 4 Kasım 2020; 15:48:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBlondie

iOS 14.0-14.1 için şimdilik sadece A8-A9 çipli cihazlar JB olabiliyor. Yani 6s ve bazı A8-A9 çipli iPad modelleri

A10x çipli ipad'i 14.1 versiyon jb yapamıyoruz yani değil mi?

ipad pro 10.5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 5 Kasım 2020; 1:15:50 >
  • defected kullanıcısına yanıt
    Henüz checkra1n takımı aracı yayınlanmadı ama bunun için bi patch yayınlanmıştı 3. kişi tarafından Linux ve Mac üzerinden yapmak için. Checkra1n beklemek daha mantıklı.

• iphone 11 13.6.1 de checkra1n deniyen oldu mu acaba?

• https://checkra.in/ güncellemesi bugün yayınlandı. iOS 14.2 desteği ile birlikte iPhone 7-iPhone X desteği de geldi. Şimdilik Linux ve Mac üzeri yapılabiliyor. Yakında Windows yöntemleri de gelir. : https://iamjustatech.blogspot.com/2020/11/checkra1n-0120-windowscheckra1n.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 9 Kasım 2020; 20:22:38 >
  • A13 cihazlar için çıkar umarım. özledim telefonu kişiselleştirmeyi.#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** 

• iphone 6s 14.2 deyim. Mac üzerinden Yeni çıkan 0.12 jb aracı ile gerekli uygulamaları yapmama rağmen checkra1n uygulaması gelmiyor. Sebebini bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: omerfbc344

iphone 6s 14.2 deyim. Mac üzerinden Yeni çıkan 0.12 jb aracı ile gerekli uygulamaları yapmama rağmen checkra1n uygulaması gelmiyor. Sebebini bilen var mı?

checkn1xin hatası o jailbreak yaptıktan sonra odessyra1n modu var oradan onu başlat kuruyor programı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar Checra1n de Uncover gibi telefonu restart edince, eğer altstore ya da ReProvision sayesinde sertifikası imzalı ise tekrar pc ye baglamadan jb yapilmasina musade ediyor mu ?

• :SworD: kullanıcısına yanıt
    PC lazım

• rufusla yapılıyor beklemeye gerek yok iki dk iş

• Teşekkürler @espasio @clopin

• clopin C kullanıcısına yanıt
    Cevapladığınız mesajda altta linkte paylaşmışım zaten Hocam.

• Beyler yurtdışından iPad Pro 12.9 geldi fakat sürümü iPadOS 14.1. Şuan için jailbreak yok yanılmıyorsam ama şöyle bir sorum olacaktı jailbreakin bu pro 4th genlere çıkma ihtimali nedir ve jailbreakli cihazda appstoreda bulunan aktif aylık abonelik ücreti isteyen bazı uygulamaları tamamen ücretsiz bir şekilde indirip kullanabiliyor muyuz?

• Selamlar, iPad Air4 e kodi kurabilirmiyim

• Merhaba, iphone 7 plus telime j.b yaptim sorunsuz yuklendi ve calisiyor.
    Telefonumun sarji bitti dogal olarak kapanip acildigi icin j.b silindi. Sizde de boyle bir sorun var mi ? Tekrardan mi kurulum yapmam gerekiyor ?

• PoWDeR! P kullanıcısına yanıt
    Yeni nesil JBler maalesef semi-untethered yani her restartta düşüyor JB, tekrar yapmanız lazım.

• Konuyu editleyelim , a13 cihazlar için 13.5-13.7 arası odysey jailbreak geldi. Altserver ile kurmak mümkün. Fakat sileo ile geliyor , cydia yo nasıl yüklerim ben de onu araştırıyorum.

edit:

windows 11 kullanıcılarının telefona altserver yolu ile altstore kuracakken , windows defendiri kapatmalarını öneririm.

cihazim iphone 11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xclbr -- 21 Kasım 2020; 20:28:8 >
  • 
Sayfa: önceki 903904905906907
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.