Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (903. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.749
Cevap
178
Favori
1.302.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 901902903904905
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ugur_Akd kullanıcısına yanıt
    denemedim ama galiba yok

• Herkese iyi forumlar. Küçük kardeşimde bir iPhone 5 var. İndirmek istediği bir uygulama var fakat iOS sürümü uygun olduğu halde uyumlu cihazlar 5s ve üzeri olarak gözüküyor. Bu uygulamayı kurmamın bir yolu var mıdır? Jailbreak olarak h4lix rc6 sürümünü iOS sürümü olarak 10.3.4 ü kullanıyor

• Ios 12 de cydia guncelleme probelemi yasiyorum ve youtube call recorder acilmiyor bilgisi olan var mi acaba
    #JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***
    #JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar merhaba, ios 13.5 uncover jailbreak kullanıyorum, apple watch serie 3 alacağım ancak sitesinde şöyle bir yazı var,

Apple Watch için iOS 14 veya daha yeni bir iOS sürümü yüklü iPhone 6s veya daha yeni bir iPhone modeli gerekir.

jailbreak gitmemesi adına telefonu güncellemek istemiyorum, ios 13.5 üzerindeyken saati kullanabileceğim bir tweak var mıdır?

• Merhaba arkadaşlar.
    İpad pro için ios 13.6 sürümünde jailbreak varmı.
    Konu başındakiler 13 e kadar ve 13.7, 14 var ama 13.6 için yok.
    Bu telefon için olan jailbreakler tabşet için olurmu?

Cahilim kusura bakmayın cevaplarsanız çok sevinirim.

• abuabuabu A kullanıcısına yanıt
    Evet var
    Checkrain

Ama hangi ipad pro

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • A12-13 için İos 14 jailbreak halen çıkmadı..

• Arkadaşlar merhaba. yeni unc0ver 5.3.1 ile jailbreak yaptıktan sonra hackyouriphone ve kiimo repolarını ekleyemiyorum. Neler oldu bu repolar silindimi ?

• Tek Han kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğin repolar Cydia’nın bile güvenlik için SOS verdiği repolar. Mainrepo var şimdiye dek bir yanlışını görmedim onu deneyebilirsin.
    https://mainrepo.org/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 11 Ekim 2020; 10:49:1 >
  • 10 yıldır jailbreak kullanırım. hackyouriphone cydia nın demirbaşıdır. Jailbreaki menuler uçsun kaçsın yıldız çıksın diye yapmıyoruzki. Amaç hack ve crack zaten. Cracklı tweaklerde zaten bu büyük repolarda bulunur. Yani anlmadım yeni jenerasyon jailbreaki "oleey jailbreak yaptım" demek için mi yapıyor ?

• Tek Han kullanıcısına yanıt
    :)) Yeni jenerasyon ekmek bulamıyor kardeşim. Hackyouriphone kaynaklı birçok soruna şahit oldum ve bilgi amaçlı cevap verdim. Sana linkini attığım repoda da aradığın birçok tweak’i bulabilirsin. Allah sana ekstradan birkaç yıl daha JB nasip etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 11 Ekim 2020; 11:26:5 >
  • Eyvallah kardeşim teşekkür ederim :))

• iPhone Xs iOS 13.5 te Unc0ver jb kullanmaya devam ediyorum. Ama bir yandan da iOS 14 e geçesim var. İnşallah en kısa sürede çıkarırlar şu a12 için iOS 14 jb yi.

• iPhone SE 2020 13.6 için jailbreak varmı?

• 6S ios 12 den ios13 e nasıl geçebilirim arkadaşlar cihaz jb li. ios 13 imzalar kapalı mümkünmüdür yüklemek

• 6s plus ios 14.0.1 için nasıl jailbreak yapabilirim illa pc şart mı arkadaşlar?

• 13.6 için pc olmadan bir yolu yok mu hala?

• https://github.com/foxlet/bootra1n/releases/tag/0.11.0

A8-A9 işlemcilere sahip 6s ve öncesi cihazlara windows’ta checkra1n- bootra1n ile iOS14-iOS 12 arası JB dosyaları için geliştirici sitesi yukarıda. 3utools ile de kolayca yapılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 17 Ekim 2020; 22:57:58 >
  • Iphone 12 ios 14 ile gelecek jb yapabilecek miyim hemen ?

• 
Sayfa: önceki 901902903904905
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.