Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (907. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 905906907908909
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet, checkra1n 0.12.1 aracı ile windows için usb bellek yardımıyla yapılabilir. Ama PC lazım her restartta bunu unutmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBlondie

Evet, checkra1n 0.12.1 aracı ile windows için usb bellek yardımıyla yapılabilir. Ama PC lazım her restartta bunu unutmayın.

Daha önce yapmış olduğum bütün JB’ler bu şekildeydi zaten. Doğru düzgün JB bir türlü gelmedi ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos 14.2 Xs max için JB yapabiliyormuyuz
  • 12 pro Max ler ne zaman jb olacak bilgi var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14.1 sürümünde kalın tüm modellere JB gelecek söylentileri dolaşıyor.
  • Unc0ver mı checkra1n mi bekliyoruz uzun süredir hatta 13.5 dayım ben hala jailbreakli olarak 14.1 mi yapmalıyım telefonu
  • Arkadaşlar merhaba, iPad 2'de Untethered jailbreak var, sürüm 8.4.1, ben bunu aynı sürümde nasıl restore edebilirim? JailBreak gitmesi önemli değil, aynı sürümde sıfırlama yada restore işimi görür!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 4 Aralık 2020; 19:7:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lidze1864 kullanıcısına yanıt

Bildiğim kadarıyla 13.5'ten 14.1'e geçme şansınız yok. Geçebileceğiniz sürüm 14.2 olabilir.

Eğer cihazınız iPhone X ve altı ise zaten Checkra1n sürekli güncelleniyor Jailbreak için. Ama daha üst bir cihazda iseniz söylentilere göre 14.1 için de Odeyssia ya da unc0ver desteği gelebilir.

• Herkese iyi forumlar. Elimde iPhone SE 2020 IOS 13.5.1 cihaz var. nasıl jailbreak yapabilirim. unc0ver yapıyorum unsported yazıyor olmuyor. alternatif var mı yoksa IOS 14'e mi yükseltip yapmalıyım?

• HOMRA kullanıcısına yanıt
    https://theodyssey.dev
  • Teşekkür ederim. Sanırım sileo kullanıyor bu jailbreak. kurulum yaparken cydia seçme şansım var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheBlondie

https://www.idownloadblog.com/2020/07/26/how-to-install-cydia-odyssey-jailbreak/
    Çok teşekkür ederim hocam.
  • Hocam odssey i kurdum jailbreake basıyorum tam dolmadan kapanıyor elmayla beraber açılıyor jailbreak olmuyor 7-8 defa denedim sonuç aynı, çözüm var mı?
  • HOMRA kullanıcısına yanıt
    Hocam odesseyi hiç denemedim.
  • Birkaç deneme sonunda oldu jailbreak.
  • İos 14.2 ile iphone x de jailbreak yaptım ama bu face ID kilidi veya ekran koruyucu eklemeyi nasıl yapacağız. Bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Arkadaşlar merhaba, iPad 2'de Untethered jailbreak var, sürüm 8.4.1, ben bunu aynı sürümde nasıl restore edebilirim? JailBreak gitmesi önemli değil, aynı sürümde sıfırlama yada restore işimi görür!

Hmm, cihazınızı Mac ya da PC'den iTunes'a bağlayıp. CTRL + Geri Yükle diyerek iPad 2 iOS 8 ipsw dosyasını seçmelisiniz. Bu şekilde var olan sürüme format gerçekleşecektir.

Eğer bu işlemde hata alırsanız, ayarlar kısmından iPad'i fişe takarak sıfırlayın. Bu işlem de gerçekleşmez iste jailbreak yaptığınız tool'u bulup unthethered olan Jailbreak'i kaldırmanız gerekir. Sonrasında iPad üzerinden sıfırlamayı tekrar deneyin.

• İos 14.2 xsmax kullanıyorum,şuan sürüme jailbreak olmadığı için carbridge tweakini yükleyemiyorum haliyle..
    bu carbridge uygulamasını jailbreak yapmadan yüklemenin bir yolu yokmu bilen varmı acaba ? “Tweakmo” ile jailbreak yapmadan jailbreak uygulamaları yüklenebiliyor deniliyor doğrumu ? Bilen varmı ?
  • k.a.a.n. kullanıcısına yanıt
    Bazı uygulamaları iPA dosyası şeklinde Altstore yardımıyla jailbreak olmadan yükleyebiliyoruz. Acaba carbridge ipasını bulup bu şekilde yüklemek mümkün mü?
  • 
Sayfa: önceki 905906907908909
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.