O

Çavuş
23 Mart 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba dostlar, internette pdf i bulunmayan hukuk kitaplarım var ve bunların üzerine iPad’den not almak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? 700-800 sayfalık kitaplardan bahsediyorum. Aklıma gelen çözümler tarama uygulamalarıyla taramak veya fotoğraf çekmek. Kolay bir yol bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
Merhaba dostlar, iPhone 7 Plus kullanıyorum bazen telefon çok ısınıyor iOS 12.4.1 JB. Jailbreak ile veya appstore dan indirebileceğim bi uygulama var mı işlemci, batarya vs. sıcaklıklarını görmek için. Macbook'daki MacsFanControl gibi. Teşekkürler
Macbook Pro 2011 15 inç cihazını kullanıyorum. Bu cihazlarda amd ekran kartı problemi var. İnternette çözüm ararken bişeyler yaptım ancak Mac açılırken Apple logosu ve dolma barı yerine CMD + S yaptığımızdaki ekran açılıyor kendiliğinden yazılar çıkıyor ve en son cihaz normal açılıyor. Bu yazı ekranı yerine eski hale nasıl geçiş yaparım?
Dün gece yatmadan önce müzik dinlemiştim sorun yoktu hepsi telefona indirilmiş durumdaydı. Bu sabah uyandığımda Apple Müzik e girdiğimde tüm şarkılarımın yanında indirme butonu görünüyordu. Saklama ve Depolamadan baktım. Normalde 3 GB olan müzik uygulaması olmuş 30 Mb. iPhone XR 64GB kullanıyorum. Ayarları foto ekliyorum sorun nedir sizce?

Macbook Air 2017 128GB alacağım ve bi usb almak istiyorum bazı film ve dosyaları orda tutacağım hatta düşünüyorum ki boyutu küçük olan bi usb alsam sürekli takılı olsa. 64 veya 128GB küçük boyutlu okuma yazma hızı iyi olan bi usb arayışındayım fikirlerinizi bekliyorum.

Bunu buldum sizce iş görür mü?

SanDisk Ultra Fit 128GB USB 3.1 USB Bellek SDCZ430-128G-G46

https://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-fit-128gb-usb-3-1-usb-bellek-sdcz430-128g-g46-p-HBV00000BOUK2?magaza=Hepsiburada
Beta profinini yüklediğimde 13.1 beta yükleniyor. 12.4 deyim. Nası 13 beta 8 yükleyebilirim?
Şu ekran sürekli çıkıyor nasıl kurtulabilirim
Turk Telekom Kullanım Bilgisi Kapatma
Hakkında
Forum İmzası:
iPhone 12 Pro Pasific Blue /// Macbook Air M1 Gold /// iPad Mini 6 Space Gray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 40
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 36)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.