Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (683. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.749
Cevap
178
Favori
1.302.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 681682683684685
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    11.2.6 da kalmanız gerektiğini okumuştum
  • Bir sorum olacak: halihazırda 11 sürümündeyim ve jb'li olarak kullanıyorum. jb'yi korumak istiyorum ama 11.1 ile birlikte kenara basarak son uygulamaların geri geldiği özellik geri getirildiğinden yükseltmek istiyorum. 11.1 sürümüne sorunsuz geçebilir miyim?

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlicanNalbat -- 9 Mayıs 2018; 12:7:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar merhaba,

ios 11.2.2 ye jb yapılmıyor değil mi şimdi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ücreti karşılığı iphone se ye ( olabilirse sıfır alacağım, normalde android Note8 kullanıyorum, sırf pejo3008 için alacağım ip se) bu işlemi yapabilecek bir vatan evladı varsa istanbul anadolu yakasında, lütfen haber verebilir misiniz?

• Facebook kapalı grupları görebilen tweak vss bi şey var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 11.2.5 için bir gelişme yok değil mi?
  • Selamlar, iphone 6 telefonumda 10.3.3 vrsiyonu duruyor ve NGXPlay için jb yapmıştım ama untethered oluyor herhalde telefon kapanınca tekrar pc den jb yapmam gerekiyor. 11 ve 11.1.2 sürümlere çıkan jb lerdemi aynı durumda? Eğer değilse geçiş yapma şansım var mıdır?
    Teşekkürler.
  • Merhabalar iphone5 sahibiyim 8.3 jailbreaklı cihazımı artık uygulamalar 8.3ü desteklemiyor diye 10.3.3 e güncelledim şuanda jailbreak yapmam mümkün mü ve nereden yapabilirim?
  • Beyler 11.3.1'de kalabilmek için watchOs profili yüklüyorduk. Ancak yüklediğimiz site pert olmuş. O profili baska nereden bulabiliriz? Google'dan baktım ama bulamadım. Ya da güncellemeyi indirmenin başka bir yöntemi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.R.E.S. -- 2 Haziran 2018; 11:54:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.R.E.S.

Beyler 11.3.1'de kalabilmek için watchOs profili yüklüyorduk. Ancak yüklediğimiz site pert olmuş. O profili baska nereden bulabiliriz? Google'dan baktım ama bulamadım. Ya da güncellemeyi indirmenin başka bir yöntemi var mı?
    http://www.ipodhacks142.com/download/tvos-11-beta-profile/

• Uzun zamandır takip etmiyorum konuyu, 11.3 de sürümüm, bu sürüme jb çıkma ihtimali varmı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Double King Chicken

Uzun zamandır takip etmiyorum konuyu, 11.3 de sürümüm, bu sürüme jb çıkma ihtimali varmı acaba ?
    11-11.3.1 e kadar jb gelecek. Çok yakında...
  • shsh, blobs gibi şeyler okudum. ne işe yarar?
  • 
Sayfa: önceki 681682683684685
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.