Şimdi Ara

Jahrein İfşaladı: İmamoğlu'ndan Milyon Yolsuzluk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
0
Favori
13.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jahrein İfşaladı: İmamoğlu'ndan Milyon YolsuzlukJahrein ⚙️twitter
    “1) Sevgili dedem. İyi diyorsun, güzel diyorsun da... Benim gibi ekap dolaşabilen, biraz internet bilen insanların kafasında bazı soru işaretleri var. Ben mesela İBB ile ilgili birkaç TESADÜFle karşılaştım. Twitselimi okuyarak bana dönüş yaparsanız sevinirim @kilicdarogluk https://t.co/2FQERFN7we”
    https://twitter.com/jahreindota/status/1503723821307674629?t=3ZtuuD8S7-leeNvo8fsolQ&s=19

Özet: 10 milyona yapılacak iş, 21 milyona ihale ediliyor. İhaleyi alan şirket başka şirkete veriyor işi 15 milyona, o da başka şirkete veriyor 10.5 milyona. Aradaki 10.5 milyon ise İmamoğlu'nun tanıdıkları arasına kalıyor. Direkt söylememiş ama İmamoğlu tanıdıkları aracığıyla buradan kar alıyor deniyor.

• Jahrein kim kardesim ya hadi bakın işinize İBB 100 tane yaşlı ağaç kesti diye en büyük yeşilci oldu bunlar deli etmeyin adamı

İmamoğlu yine aday olsun yine seçilecek nokta Akepe bitti ömrü bitti ANAP DYP nasıl bitti AKP'de bitecek bu partilerin uzun süre hayatta kalması imkansız. CHP ve MHP bı 100 yıl daha kalacak mesela
    İsbak falan zaten belediyenin şirketi. Adam bunu bilmiyor. Komedi. İhale onlara verilmiş sanmış.

Jahrein gerçekten bilgisiz.

Bu olaydan tek çıkan o. Bu tür ihaleler belediye şirketine verilir onlarda yapabileceğini yapar gerisini parça parça ihaleye çıkarır. Zaten tamamı açık ihalele verilir. Tamamen bilgisiz ve cahil olduğu için normal işlemi anormal sanmış. Te Allah'ım.

Jahrein kim, araştırmacı gazeteci mi, müfettiş mi, vasfı ne bu adamın. Sosyal medyada izleyeni çok olması, ki bu tayfa genelde yaşı küçük tayfa, nasıl bir güç veriyor ki buna anlamış değilim. EEee tabi ortada araştırmacı gazeteciler, kalemi keskin yazarlar akp sayesinde kalmayınca ortalık bu abdurahman çelebilere kalıyor.

• Yok canım CHP yapmaz öyle şeyler. Yolsuzluk AKP icadıdır.

• Hiç bir partinin fanboyu olmadım yanlışa her daim yanlış dedim. Bu ülke vatandaşlarının yararına olmayan hiç bir şeyi savunmamalıyız bence.
    İmamoğlu beni hayal kırıklığına uğrattı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 15 Mart 2022; 18:7:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşin aslı astarı ne bilmeden buna yorum yapmak doğru olmaz.

Ama eğer gerçekten bir yolsuzluk varsa neden buna herkes ulaşabiliyor adam gözgöre göre mi yolsuzluk yapıyor,yapıyorsa nerede o zaman yargı,hukuk.

Belediyelere şeffaflığı zaten chp getirdi niye getirsin şeffaf ihale yapsın eğer bunu yapacaksa bunu da sorgulamak lazım.

Bir açıklama yapılması lazım tabi kim olursa olsun farketmez her verginin nereye gittiği sorulabilmeli yoksa boşuna 128 milyar dolar vs demesinler.

Burada bir yolsuzluk varsa hukuğun devreye girmesi gerekir,girmiyorsa sistemde sorun var demektir zaten,ha iktidarda olan onca yolsuzluğa bi yaptırım uygulanıyo mu bunlara da bakmak lazım.

• İmamoğlu’nun aklına gelmemiş mi 10.5 milyona yaptırmak? Eğer hile varsa AKPli üyeler onu çiğ çiğ yer. Mesela geçen ağaçları kesmiş İmamoğlu, hemen ağaçları savunmuşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tmp341 -- 15 Mart 2022; 18:20:31 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Karadenizli müteahhitten ne bekliyorsunuz ?

• Benim çok önceden söndü, ne iktidar ne de alternatifinde ışık belirtisi bile yok. Liyakat olmadığı ve paralar hortumlandığı sürece bu ülkenin

fakirlikten kurtulma ihtimali yok. Hak yeme zihniyetinin kökten değişmesi lazım.

• Onun için vatandaşlardaki “akraba kayırma”, “ben” ve “çok para kazanayım” gibi düşünceleri ayıklamak gerek. Bunların olmadığı insan pek yok. O yüzden, kökten reset lazım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Jahrein kim kardesim ya hadi bakın işinize İBB 100 tane yaşlı ağaç kesti diye en büyük yeşilci oldu bunlar deli etmeyin adamı

İmamoğlu yine aday olsun yine seçilecek nokta Akepe bitti ömrü bitti ANAP DYP nasıl bitti AKP'de bitecek bu partilerin uzun süre hayatta kalması imkansız. CHP ve MHP bı 100 yıl daha kalacak mesela

• Bu elemanda laf çokta belge nerede ??

• Jahrein İfşaladı: İmamoğlu'ndan Milyon Yolsuzluk

Ampucüler ve Jahrein ittifak kurmuş.

Bizim Ampulcü çakma Donald Turp zokayı yutmuş.

Jahrein İfşaladı: İmamoğlu'ndan Milyon Yolsuzlukwww.umutcocuklari.org.tr
    BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİNİN DERNEĞİMİZİ ZİYARETİ
    http://www.umutcocuklari.org.tr/beylikduzu-belediyesinin-dernegimizi-ziyareti

Bir zamanlar İmamoğlu'nun peşinde kuyruk gibi gidiyormuş. Menfaat bitince işte...

Derneğimizi ziyaret eden Sayın Ekrem İmamoğlu ve beraberinde eşlik eden Sayın Cengiz Alçayır ve Sayın Remzi Taşkıran’a Dernek Yönetim Kurulumuz ve tüm ihtiyaç sahibi bireyler adına teşekkür ederiz.

SENE 2014 Jahrein İfşaladı: İmamoğlu'ndan Milyon Yolsuzluk 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 15 Mart 2022; 18:49:54 >

• Eko çıkıp açıklamalıdır ne işler döndüğünü. Nasıl yıllardır akp ye bir kere bile oy vermediysem bunlara da vermem.

• Bu işler internet ortamında şov yapmakla olmuyor. Alırsın belgesini gidersin savcılığa suç duyusunda bulursun. Bir suç işlenmişse cezasını çeker.

• Bakalım buna mütakip chp veya ibb'den yapılacak açıklamaları merakla bekliyorum.

• jahrein ispatlayamazsa imamoğlu dava açarsa görür o zaman öyle sanal ortamda yazmaya benzemez

• İsbak falan zaten belediyenin şirketi. Adam bunu bilmiyor. Komedi. İhale onlara verilmiş sanmış.

Jahrein gerçekten bilgisiz.

Bu olaydan tek çıkan o. Bu tür ihaleler belediye şirketine verilir onlarda yapabileceğini yapar gerisini parça parça ihaleye çıkarır. Zaten tamamı açık ihalele verilir. Tamamen bilgisiz ve cahil olduğu için normal işlemi anormal sanmış. Te Allah'ım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 15 Mart 2022; 21:10:8 >
  • Şekilsizin takipçi sayısı düşmüşse demekki

• yolcum kullanıcısına yanıt

Açık ihaleymiş be hocam, İBB'nin sayfasında var bakabilirsiniz.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.