Şimdi Ara

Jahrein Denen Şahsın Meclisteki Tüm Vekillere Hakaret Etmesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu kadar boş adam bile haklıysa kalanını siz düşünün o zaman ?

• Hakaret göremedim. Kendince ise yaramadığını belirtmis. Yanlış bir sey yok. Bizlerin vergisi ile orda duran insanlar bugun sokak hayvanlarına çözüm bulabilmiş mi? Hayır. Kadin cinayetlerine çözüm bulabilmiş mi? Hayır. Kendilerini korumak için koydukları bir yasayi göstermek onları haklı çıkarmıyor. Ayrica ironik. Ise yarar hiçbir yasayi yürürlüğe almayanlari, bu yasa üzerinden korumaya çalışmak... Onların isi kendilerini garantiye almak değil, halkın çıkarlarını savunmak. Bunun için yasa göstermeleri lazım. Jahren kimdir bilmem. Ama söylediği yanlış bir şey değil. Vatandaşın faydasına bir görüş belirtmiş... Işe yarar bir adim var mi? Yok. Bitmiştir. Bak Antalya'daki çocuk vefat etmis. Kim bunun sorumlusu şimdi? Aileye ne olacak? Halkın çıkarlarını gözetmesi gereken kurumlar ne yapmış bununla ilgili? Hiçbir şey... Hergun kadin cinayeti, köpekten kaçıp yaralanan çocuk haberleri görmeye devam ediyoruz. Ekonomik egitim hukuk vs. saymıyorum bile...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Meclistekiler hiçbir iş yapmıyor. Ne zorunuza gitti bu kadar? 2022 yılında Türkiye'de küçücük bir kız çocuğu, başıboş köpekler yüzünden öldü. Meclisteki taptıklarınız ve onların belediyelere doldurdukları adamlar ne yapıyorlar? "Can dostlar, mama, oyun istiyor, sevgi..." muhabbeti. Haydi lan oradan!

• Adam yanlış bir şey dememiş ki. 600 işe yaramaz çok doğru bir tanım.

• Redeemertr kullanıcısına yanıt

Tipik bir narsisist profili çiziyor. Neden "gamer" diye tabir edilen bir youtuber olduğu halde milletvekili olmaya kalkıştığını şimdi anladım. Maksadı başkalarını haksız yere suçlayıp dikkat çekerek kendisini ilgi merkezi yapmak ve kendi faaliyetlerini gözünde iyicene abartıp büyüterek böbürlenmek. Literatürde bu adamın durumundakilere "büyüklenimci narsisistik tip" diyorlar. Esasında çok toksik olabilecek ve ortalığı karıştıracak bir insan türü. Yokmuş gibi davranmakta ve siyasi kariyer anlamında önüne görünmez setler çekmekte fayda var.

• Küfür nerede kardeş?

• Muhalefetten birine çakınca nası da zevkleniyosunuz ama.

• İşe yaramaz demek hakaret değildir.

• Kim bu göbek adam ne iş yapar ne işe yarar?

• Hakaret tam olarak nerde? Ben yazdıklarında yanlış br şey görmedim. Hatta ziyadesiyle kibar bir dil kullanmış.

• kaLpazan kullanıcısına yanıt

ne zevki? aksine kahroluyorum.

• Boş yapmada üstüne yok!

• Akepeye çakarken zevkten kendinden geçen guruh muhalefete laf edince Jahreini yağlı kazığa oturtmuş.  İyi oluyor hem aktrollere hem chptrollere koydukça mıyaklıyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.