Şimdi Ara

'Jahrein bu konuyu izleyip yorumluyor' (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
0
Favori
24.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Enes Batur + jahrein = 0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence saçma. İzlemiyorum.

Ama yalnızlık çekenler var, sanki beraber izliyormuş gibi oturup izleyenlere de acıyorum. Kötü manada değil, o kadar yalnız bırakan insanlık utansın.

• Kıskançlık vol 10
  • Kitmaker kullanıcısına yanıt
    Yayındaki jargon bu ama siz ne anlarsınız ki

• Bana nedense hiç gözükmüyor. Sürekli izliyorsun ki sana gösteriyorlar.

• Oyun izleme ve Twitch olayını saçma buluyorum. Daha önce burada Jahrein dahil herkese laf etmişimdir. Ama bu adamın oyun yayınlarından ziyade, günlük sohbetlerini sevdiğime kanaat getirdim. Düzenli takip etmem ama, gözüme bi videosu takıldıysa açar izlerim. Yayınları sadece oyunlardan ibaret değil.
  • Avukatları da hızır gibi yetişmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jahreini severim ama kitlesi çok kötü forumda da göreceğiniz üzere
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

1- sevmiyorsanız izlemeyin.

2- adam twitch türkiyede en çok izlenen kişi.

3- para atan atar atmayan atmaz kimseyi zorlamıyor.

4- adamın kazancı sizi ilgilendirmiyor.

5- bu kadar kıskanmayın yapabiliyorsanız buyrun açık platform siz de katılın yayın yapın.

6- jahrein 4 5 saat yayın yapıyor ama siz sadece youtubede gördüğünüz 4 dk lık kısma göre bir insanın kişiliğine laf edemezsiniz.

7- kendisi her zaman yardımseverdir ve asla egosu yoktur.

8- kendisine söveni söver. Sövmeyenide sövmez. Ekşide en ufak eleştiriyi sövüyor diyene gelsin bu cevabım. Eleştirinin bir dozu vardır karşınızdaki bir lord dahi olsa sabrı vardır.

Ayrıca; Jahrein o youtube de gördüğünüz videoları yüklemiyor tamamen anonim kişilerden yükleniyor. Burdan lorduma selamlar olsun.

"söveni söver" değil "sövene söver"

• Enes batur mu görmek isterdin. Beğenmiyorsan "istemiyorum" a tıkla karşına çıkmaz. Ne abarttın
  • FaLkenAuGe kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarının başında Jahrein değil de Enes Batur yazsan sırıtmaz. Aynı sığ argümanlar. O zaman herkes Enes Batur'u kıskanıyor hue hue çok güzel mantık tebrikler alkış
  • Oğuz Sasi, Yorekok birde bu herif. Terazinin bir kefesinde Enes Batur, Ruhi Çenet, Orkunlar falan varsa diğer kefesinde de bunlar var. Hepsini at çöpe gitsin. Kendini dahi sanan, Aleyna Tilki dinlemeyince elit olduğunu zanneden işe yaramaz Nerd / Geek sürüsü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Graphic Violence -- 5 Şubat 2018; 22:26:1 >
  • Adam almanyada yasıyor turkıyede ddos atmışlar 70 milyar almiş falan tipik yalan dolan ama sısko ısını bılıor

Sahsımca hos bir eleman izlemem ama işini emegiyle yapana saygim var yillar once bende video falan yapiordum ama vurdum duymaz sekılde ama kazanıyorsa emege saygi duyarim

• FaLkenAuGe kullanıcısına yanıt
    Verdiginiz örnek üzerinden gidelim.hiç bir maç yorumcusunun maçın ortasında konuyu bırakıp emmiogluyla suraya gittik manyak karilar vardi vs gibi muhabbetler duymamışinizdir. Yada bi spiker fail videolari izliyor gülmeme challange yapiyor gibi seyler.onuda gectim bi spiker maç yorumlarken şuna bi 20 dolar bagisladiginiz oldumu?

Aslında kaliteli icerik yapanlara tabiki laf yapmak dogru birsey degil. Bu isin ucunda parada oldugundan binlerce kişi sözde oyun kanali olarak gecen ama bana göre tamamen dilenmek için efor sarfeden tiplerle doldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: neytullah1

:D Herifin nickide çok sağlam

"Jahreinnnnnnn"

Jaaahhhreeeinn

Jahhhreinn

İnsanın bilinçaltında çok mühim bir zat uyandırıyor :D

Halbuki şişko klasik bir yayıncının teki :D

Ya şimdi tamam yine kaliteli yayıncılardan biride

Artık Türk Yayıncı Sektöründeki kalitesiz yayıncı fazlalığından mı bu şişko öne çıkıyor ? olabilir.

Ama diğer kanalların bu yayıncıdan prim yapması ve şişkonunda işine geldiği gerçeği değişmiyor :D

Aslında buradaki bıkkınlık noktası şu : jahrein şunu bunu yorumluyor diye sürekli aynı şeyleri görüyorsunuz üstüne nickde akılda kalıcı olunca bıkıyorsunuz

O kadar aptal ve kıskançsın ki o yozlaşmış kıskanç beynin sadece insanların fiziksel kusurlarıyla dalga geçmene yarıyor. Şişko diye laf atıyorsun ama acınacak durumdasın. Hayatına baktığında hiçbir işe yaramayan, kimseye bir faydası dokunmamış acınası bir insansın ama tek yaptığın başarı sağlamış insanlarla dalga geçmek. Rezil birisin ve seni rezil yapan fiziksel kusurların değil bir insana şişko diye alay etmeye yarayıp başka bir işe yaramayan o kıskanç beynin. Ve ne yazık ki bunun farkına asla varamayacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Master -- 5 Şubat 2018; 22:40:58 >

• jahrein çok zeki bir adam. aynı zamanda topunuzdan daha kültürlü. eski sözcük yancıları uzak dursun jahodan
  • Film çeken ve her ismini yazan ki Bu Cem Yılmaz'a kadar uzandı :) En ufak bir video'da reklam için kendine pay biçen birinden bin kat daha iyi Jahrein. :) Adam en azından dobra korkmuyor. Her bir eleştirisini dengeli yapıyor. Öteki arkadaş, film çıakrtıyor eyvallah tebrikler, ama biri ufak bir şey dediği an hemen kendine reklam için pay biçiyor. Örnek Cem Yılmaz'ın video'su. Sen kim Cem Yılmaz kim seni tınlasın :) Hadi onu geçtim Jahrein en azından arabam var evim var diye milletin gözüne sokmuyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackbox34

Verdiginiz örnek üzerinden gidelim.hiç bir maç yorumcusunun maçın ortasında konuyu bırakıp emmiogluyla suraya gittik manyak karilar vardi vs gibi muhabbetler duymamışinizdir. Yada bi spiker fail videolari izliyor gülmeme challange yapiyor gibi seyler.onuda gectim bi spiker maç yorumlarken şuna bi 20 dolar bagisladiginiz oldumu?

Aslında kaliteli icerik yapanlara tabiki laf yapmak dogru birsey degil. Bu isin ucunda parada oldugundan binlerce kişi sözde oyun kanali olarak gecen ama bana göre tamamen dilenmek için efor sarfeden tiplerle doldu.

Yorumcularda babasının hayrına çalışmıyor herhalde bu adam maaşlı eleman değil bir iş yapıyor ve insanlar karşılığında para gönderiyor. Futbolcu yorumcusu kıraathane sohbeti gibi yorumluyor ayda 1 milyon tl cukkalıyor onlara niye laf yok?
    Televizyonda rtük engel koymasa neler döneceğini emin ol tahmin bile edemeyiz.

Ayrıca ben bu adama bir kuruş para bile atmadım onu da ek olarak belirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaLkenAuGe -- 5 Şubat 2018; 23:26:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Viagara Şelalesi

quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

1- sevmiyorsanız izlemeyin.

2- adam twitch türkiyede en çok izlenen kişi.

3- para atan atar atmayan atmaz kimseyi zorlamıyor.

4- adamın kazancı sizi ilgilendirmiyor.

5- bu kadar kıskanmayın yapabiliyorsanız buyrun açık platform siz de katılın yayın yapın.

6- jahrein 4 5 saat yayın yapıyor ama siz sadece youtubede gördüğünüz 4 dk lık kısma göre bir insanın kişiliğine laf edemezsiniz.

7- kendisi her zaman yardımseverdir ve asla egosu yoktur.

8- kendisine söveni söver. Sövmeyenide sövmez. Ekşide en ufak eleştiriyi sövüyor diyene gelsin bu cevabım. Eleştirinin bir dozu vardır karşınızdaki bir lord dahi olsa sabrı vardır.

Ayrıca; Jahrein o youtube de gördüğünüz videoları yüklemiyor tamamen anonim kişilerden yükleniyor. Burdan lorduma selamlar olsun.

"söveni söver" değil "sövene söver"

Kusura bakma 5 dil biliyorum arada olur böyle şeyler

• yeniuye Y kullanıcısına yanıt
    Sadece birisinden para atarak alarak para kazanmıyorlar.Aşağıda koyduğum fotoğrafı varın ve gerçeklerin farkına varmanız dileğiyle sevgiler

https://i.hizliresim.com/LbQZDz.png
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.