Şimdi Ara

JAGUAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Bu arac hayalimdeki araç. ilerde almak istiyorum. ancak yakıtta sıkıntı çekermiyim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-jaguar-sovereign-surus-keyfini-yasamak-isteyenlere-29856866/detay

• çekersin
  • bu arabayı park etmeyi denemek isterdim
  • Geçen şu araçlardan bir tanesi Nişantaşı'da direğe çakıldı, ortasından yamulttu. Arabaya saygım arttı resmen. Kökünden sökse hadi betonu dandikti diyecem de metali nasıl büktün arkadaş

Yakıt konusunda sıkıntı çekersin, hatta bir çok konuda sıkıntı çekersin. Çok sevmediğin ve iyi bir bütçen olmadığı sürece bulaşma.
  • bana sürüş keyfi olsun zaten pek yol yapmıyorum haftasonları çıkar gezerim gibi bir düşünceniz varsa alın
    zaten bunları kim alır meraklıları
    haa derseniz ben kmlerce yol yapacağım yada 100kmde 5 litreden fazla yakmasın derseniz hiç bulaşmayın
  • meraklısıyım. çok yakar ama. demek istediğim. ortalama bi depoyla kaç km giderim onu merak ediyorum. fazla yaksın razıyım. ancak süreklide benzinciye uğratmayacak şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIZILAĞAÇ

meraklısıyım. çok yakar ama. demek istediğim. ortalama bi depoyla kaç km giderim onu merak ediyorum. fazla yaksın razıyım. ancak süreklide benzinciye uğratmayacak şekilde.

tüp düşünmez misin?
  • Km de 1 liraya yakın yakar
  • tüp düşünmüyorum. arabaya küfür etmiş olurum :)
  • Hey gidi... eski şirket arabamız s classta bile yoktur bu arabadaki konfor sürüş keyfi...
    300 tl gibi deposunu doldurup 500km anca gidersin.
  • tamamdır benim için uygun
  • Gerçekten Lüks sıfatını sonuna kadar yaşatıyor. Gerçek Jaguar bu modeller zaten yenilerinde eski Jaguar ruhunu göremiyorum.
  • quote:

tamamdır benim için uygun

300TL'ye 500km gitmeyi kabul ediyorsanız, bu araç için daha fazla para vererek çok daha temiz örneklerini alabileceğinizi düşünüyorum. Çünkü resimlerde görünen temizlik doğru olamayacak kadar iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Concrete Jungle

quote:

300TL'ye 500km gitmeyi kabul ediyorsanız, bu araç için daha fazla para vererek çok daha temiz örneklerini alabileceğinizi düşünüyorum. Çünkü resimlerde görünen temizlik doğru olamayacak kadar iyi.

300 TL ye sehir ici 500 km giderse opup basina koysun bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATTRACTION

quote:

quote:

Yanlış hesaplamadıysam 17lt/100km gibi bir değer çıkıyor tüketim. En fazla ne kadar yakabilir ki şehir içinde? Bir fikrim olmadığı için soruyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ATTRACTION

quote:

quote:

Yanlış hesaplamadıysam 17lt/100km gibi bir değer çıkıyor tüketim. En fazla ne kadar yakabilir ki şehir içinde? Bir fikrim olmadığı için soruyorum.

eğer aynen dediğin gibiyse. benim için çok iyi. çünkü sıradan bir dizel araç 100km /5.5 lt yakıyor. e bırakalımda jaguar 17lt yaksın. inşallah öyledir. ayrıca diğer arkadaşın dediğine katılıyorum. yeni jaguarları beğenmiyorum. eski modelleri bi harika

• 17 lt yakarsa öp başına koy ferah yollarda 17lt karma tüketim sağlar ama dur kalkla geçer 2 sene falan oldu sanırım en yakın arkadaşlarımdan biri tam bu vakitlerdi bayram sonrası gibi bir dönemdi ikinci el olarak almıştı 2005 model xj 3.5 füme renkli ogunlerde benzın bundan çok daha ucuzken kmde 80-85 kuruş yakıyordu.ayrıca yakıt bır yana allah kaza bela vermesin senın baktığın o arac ile kazaya bulaşırsan durum fena hiçbir kasko şirketi o aracı sigortalamaz ayrıca yapsanda eğer şirkentiniz vs durumunuz varsa başka poliçelerde varsa hanı bunudu yapın yoksa diğerlerini başka bankaya aldırırım diyerek sıkıştırırsanız belki yaparlar ama oda 4-5bınden aşağı çıkmaz yanı hayallerinizi anca sırtınız pek sağlam değilse aracı alırsanız garajınız olduğu takdirde bir rafa kaldırın.orada yatsın dursun en azından aşkınızla sürtüşmemiş olursunuz külfeti ağır olduğundan.
  • cok guzel araba kardes allah nasıp eder ınsallah bendede ghıblı hastalığı var param olsa hıcbırseyı dusunmeden alırım askımı yanıma

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-maserati-ghibli-turkide-tek-ghibli-shamal/detay
  • Ghibli'yi bende severim. Bu baya özelmiş.
  • Madem yakıtına, vergisine ve bulunmaz parçalarına kabulsünuz, bulabildiğiniz en temizini tercih edin. Parça yine iyi kötü bulursunuz da bu tip araçların parçalarını 1-2 yer tekel olarak satar, işte o zaman başınız ağrır. Araştırmacıysanız, ilgilenirseniz ve cebinizde tiko paranız varsa büyük kazası olmayan temiz bir tane alıp kademe kademe yepyeni hale de getirebilirsiniz. Ama bu tamamen sizin isteğinize, vaktinize ve paranıza bağlı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.