Şimdi Ara

Jagermeister çarpar mı? Çarpıyomuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (4 Mobil) - 2 Masaüstü4 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
48.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çarparsa kaç shot tan sonra çarpar ortalama bünyeyi?sek [sm=super.gif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CBE59604 -- 16 Ekim 2011; 0:41:55 >

• genelde almanlar onu dışarda barbekü falan yaparken üşümemek için shot içiyorlar ama normalde nasıl içilir bilemem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: splendour.rrr

genelde almanlar onu dışarda barbekü falan yaparken üşümemek için shot içiyorlar ama normalde nasıl içilir bilemem :)

çarpmaz mı?
  • Buzluğa at 1-2 gün beklesin soğuk olabildiği kadar soğusun (merak etme donduramazsın) Sonra shot bardağına koy ve çak.

Jagerbomb da yapabilirsin ama tavsiye etmem şahsen. 1 bardak redbull içine shot bardağına jageri at ve dik kafaya. Her ikisi de fondip/shot.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlutosDaddy

Buzluğa at 1-2 gün beklesin soğuk olabildiği kadar soğusun (merak etme donduramazsın) Sonra shot bardağına koy ve çak.

Jagerbomb da yapabilirsin ama tavsiye etmem şahsen. 1 bardak redbull içine shot bardağına jageri at ve dik kafaya. Her ikisi de fondip/shot.

Arkadaşa sordum o da jagerbomb yapma dedi. Sek shot yapmayı düşünüyorum. Ama sarhoş etmez dedi.
  • Sarhoş etmez göreceli bi kavramdır, bünyeye bağlı her içkide olduğu üzere... Mideni biraz yakabilir, ne de olsa baharat likörü. Reflü varsa hazırlıklı ol

EDIT:

@f(x)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlutosDaddy -- 24 Eylül 2011; 22:32:13 >
  • quote:

Sarhoş etmez göreceli bi kavramdır, bünyeye bağlı her içkide olduğu üzere... Mideni biraz yakabilir, ne de olsa baharat likörü. Reflü varsa hazırlıklı ol

EDIT:

@f(x)

Tamam.
  • up
  • jager icerken carpmaz. sonradan cikar ortaya yarim saat kadar sonra.
    bunyeye gore degisir

3 kisi ictik

ben a ve b

ben 9 shot
    a 9 shot
    b 8 shot icti

sonuclari yaziyorum:

a isimli sahsi tuvaletten 2 metre uzakta odanin tam ortasina pislemis halde buldum

b isimli sahsi clubda bir kizin uzerine isedigi icin burnu kirilmis halde buldum.

ben bu durumlari gorunce ayildim haliyle.

not:bunlari ictikten sonra arkadaslari bir sure gormedim baska bisey icmediklerini soyluyorlar ama hatirlamiyor olabilirler

o piskolojiyle ben 1 litralik siseyi yariladim cok guzel oldum ama bunlar kadar olmadim...

kivami ve alkol orani yuzunden oldukca carpicidir dikkatli tuketin... kola ile karistirabilirsiniz daha az etkiler

bu arada elinde satilik jager bulunduran var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr_infernal -- 6 Aralık 2011; 16:41:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_infernal

jager icerken carpmaz. sonradan cikar ortaya yarim saat kadar sonra.
    bunyeye gore degisir

3 kisi ictik

ben a ve b

ben 9 shot
    a 9 shot
    b 8 shot icti

sonuclari yaziyorum:

a isimli sahsi tuvaletten 2 metre uzakta odanin tam ortasina pislemis halde buldum

b isimli sahsi clubda bir kizin uzerine isedigi icin burnu kirilmis halde buldum.

not:bunlari ictikten sonra arkadaslari bir sure gormedim baska bisey icmediklerini soyluyorlar ama hatirlamiyor olabilirler

o piskolojiyle ben 1 litralik siseyi yariladim cok guzel oldum ama bunlar kadar olmadim...

kivami ve alkol orani yuzunden oldukca carpicidir dikkatli tuketin... kola ile karistirabilirsiniz daha az etkiler

b sensin di mi? İtiraf et! Hep de anlatan kişiye bişey olmaz böyle muhabbetlerde

• Jagermeister içersen şehir dışında bir akrabanda kalıyormuş gibi hissedersin ve tuvalete gitmekte zorlanırsın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dr_infernal

jager icerken carpmaz. sonradan cikar ortaya yarim saat kadar sonra.
    bunyeye gore degisir

3 kisi ictik

ben a ve b

ben 9 shot
    a 9 shot
    b 8 shot icti

sonuclari yaziyorum:

b sensin di mi? İtiraf et! Hep de anlatan kişiye bişey olmaz böyle muhabbetlerde

ahahhah yok ben degilim bana olan seyleri yazmak istemedim ama boyle rezil durumlar olmadi :D merak edenlere ozelden yazarim :D

bu arada jager sindirim sitemine yardimcidir. ertesi gun ishal olma ihtimali yuksektir :D

• Horr

Dun gece 12 sularinda 70 lik getirmisler ilk shot serisinden sonra kisi sayisi 5 den 3e dustu baya baya ictim saymadim

Kafasi sonradan geldi guzeldi suan biraz kusmakla kusmamak arasinda geziyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.