Şimdi Ara

jack jones tüm ürünler %60 indirim (ozdilekteyim.com) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
401
Cevap
8
Favori
54.670
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 ay once magazasinda mont begenmistim. 269 tl idi. Simdi 107 tl ye aldim. Daha ne olsun. Kalitesiz diyenler bence bidaha gozden gecirin. Yada sirf baskalari almasin diyemi kalitesiz diyorsunuz anlamiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dragonborn95 D kullanıcısına yanıt
    dolar 4 TL'ye dayanmış burası da Türkiye işte:) Yurt dışından getirilen ürünlere bir göz dikip vergi sınırını düşüren bir yapıdayız
  • İndirim güzelde site dandik abi. Hiç yakıştıramadım özdileğe. bi sipariş verecez diye 40 takla attırıyor. Ayrıca jj nin kumaşları ve kesimi güzel ama dikimi kötü, hemen sökülüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratgurler -- 30 Ocak 2017; 11:24:47 >
  • Arkadaşlar hangi kargo firmasi ile gönderiyorlar ben ilcedeyimde iade gibo bir durum olursa ltt ile gonderebilir miyim?

• murattekno kullanıcısına yanıt
    Ups le gönderiyorlar galiba. İade de ptt sıkıntı olur

• Hocam teşekkürler iade için hangileri oluyor

• Şimdi baktım kargoda iadede ups ile oluyormuş.

• O zaman sıkıntı olmaz değil mi hocam birde bu maxipuan icin mesaj mi yazmamiz lazim?

• muratgurler M kullanıcısına yanıt
    haftada 1 gün illaki uğruyordur ups. ups'yi arayıp geldiği günü öğrenip çalaşının telefon numarasını alırsın. O gün o adamı muhakkak arayıp iadeyi eline verirsin.
    Bende ilçedeyim ben şahsen öyle yapıyorum
    Sıkıntı olmaz hocam. Puan için mesaj atacaksın bankaya

• dj_alper_ D kullanıcısına yanıt
    Aynen, kargocuyla aranız iyi anlaşılan:)

• quote:

Orijinalden alıntı: DtMt7

1 mont 1 sweat aldim 183 boyunda 78 kilo birbadamim L almis bulundum

hocam bende mont aldım 1.85 boy 82 kilo medium aldım bakalım inş olur :D montlarda genelde medium çok rahat oluyor bide geri göndermekle uğraşmayalım
  • Teşekkür ederim hocam

• Hocam son sorum olacaktı ben alışveriş yaptim şimdi ama maxipuan için sms atmam gerekiyorya ben onu sanal kartla yaptim şimdi son 6 hanesi derken, sanal kartinmi? Yoksa gerçek kartımin mi son 6 hanesini yazicam

Gerçek kartının son altı hanesi diye biliyorum hocam ama neden alışverişten önce mesaj atmadın. Bankayı arayıp katılımın sağlandığını teyit ettiysen sıkıntı olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratgurler -- 30 Ocak 2017; 12:42:39 >
  • Meraxes kullanıcısına yanıt
    82 kiloya M hayatta olmaz zaten kalıpları darmiş L alman lazımdı..

• sipariş verme esansında ödeme almadılar??? siparişi verdim şimdi havale mi yapıcam ?
  • mekaonee kullanıcısına yanıt
    Bi mont aldın diye Jack Jones u nerdeyse Lacoste kadar kaliteli diycen:)) Koton Lcw kalitesinde bi marka bu Jj çok fazla beklentin yüksek olmasın haa kampanyada ki fiyatlar iyi 100 tl ye mont güzel fiyat..ama kalite o kadar yüksek değil. .

• quote:

Orijinalden alıntı: muratgurler

Aynen, kargocuyla aranız iyi anlaşılan:)

bu tür alışverişler sonucunda kargo işlerini de öğrendik
    kusura bakma hocam diğer Murat arkadaşın mesajına cevap olacakken senin mesaja istanaden cevap vermişim
  • hocam valal unuttum ya :(, bankayı aramadım şimdi bankıyı mı arayıp söyliyeyim
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.