Şimdi Ara

jack jones tüm ürünler %60 indirim (ozdilekteyim.com) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
8
Favori
54.675
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mavi renk görmekten usandım. Her yeri mavi görmeye başladım. Yok mu şunun daha koyu tonlu renkleri.
    http://www.ozdilekteyim.com/shop/tr/ozdilekteyim/erkek/erkek-giyim/jack-jones-12102551-surf-the-web-erkek-mont

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Live yourlife -- 29 Ocak 2017; 15:2:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biskrem42

http://www.ozdilekteyim.com/shop/tr/ozdilekteyim/erkek/erkek-giyim/erkek-mont-kaban/jack-jones-erkek-mont-12109636-blck

bu montun s beden kimin sepetindeyse almayacaksa ben alacağım çıkarsın lutfen

Hocam o mont kalmamış sanırım müşteri temsilcisine yazdım, hafta sonu olduğu için fatura kesilemedi yarın stokta gözükmez dedi.Dun akşamdan beri sepette gözüküyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mont fiyatları iyi geçen sene boyner ve lidyanadan bunları ve benzerlerini yine bu fiyata hatta düşüğüne almasam alırdım hatta farklı rengini alayım mı diye düşündüm ama gereksiz israf geliyor. jj kalitelidir bu arada şişme mont alırken bir beden büyük alın denemeden sipariş vermeyin derim kalıplar çok değişiyor montuna göre dikkat etmek lazım.
  • Site ne dandik be yapanların elleri dert görmesin.
  • Arkadaşlar pirana gibisiniz bir tane ürün alamadım bir sürü mont vardu şu an hiçbirisi yok.
  • Fiyatlar iyi de site dandik. İki saattir ayakkabı sayfasında gezemedim
  • smclk89 kullanıcısına yanıt
    Maxipuan nasıl oldu?
  • gerçekten site okadar sıkıntılı ki çin işkencesi gibi, çok fazla bug var;
  • Hangi kargo firması ile yolluyorlar acaba, bilen var mı? UPS Kargo mu?
  • Dreamcream kullanıcısına yanıt
    UPS
  • Dreamcream kullanıcısına yanıt
    Evet
  • arkadaşlar bazı montlarda hala stok var gözüküyor doğrumu yoksa sistemde sıkıntımı var
  • Hafta sonu gönderim yapılmıyor galiba dün verdim siparişi henüz kargoya teslim edilmedi.

• Pazar günleri gönderim yokmuş arkadaşlar.

• freedom1259 kullanıcısına yanıt
    Çoğunda sepete ekle deyince başka üyenin sepetinde diyor.

• Şahsen indirimi bende seviyorum. Güzelde bir indirim olmuş. Ama böyle salak bir siteden alışveriş yapmaya uğraşamam. Site kendi kendine oturumu kapatıyor. Ürünler sepetten siliniyor. Beğendiğim ürünü sepete ekliycem başkasının sepetinde diyor. Olur olmadık site çöküyor. Böyle salak bir sistem var mı? İyi küfür ettim akşam akşam. Boş verin sistemin kölesi olmayın 3 tane don gömlek için uğraşmaya strese girmeye deymez. B*ktan bir sitenin 30 lira indirimi için 9 sayfa. Sonra niye adımız ölücüye çıktı.
  • Bu montun kolunda fermuar varmi acaba

http://www.ozdilekteyim.com/shop/tr/ozdilekteyim/erkek/jack---jones-erkek-mont-12099529-blk

• quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

quote:

Orijinalden alıntı: surge Voltage

quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Millet jack jones u birşey sanıyor ona yanıyorum. İki yıl giyer atarsın. Rengi atar kolları sökülür yakası süner vs.

bu fiyat segmentinde daha iyi marka varmı hocam? bir tık üstü Levis zaten. Mavi filan demeyin ama tasarım olarak yanından geçemez JJ'nin bence.

Tasarım veya trend olması açısından kesinlikle önde gelen bir marka fakat eskiden bir kot pantolonu 150₺ dı. Kalitesi eski little big ile aynı idi. Ürünleri sadece Boyner de falan bulabiliyordun. Sene 2008-2010. Fakat şuan kalite o kadar düştü ki ürünler özdilekte, kot alırsın daha ilk giydiğinde diz iz yapar, montların kolları dikişleri 2 sezon giyersin sökülür vs. Markayı öne çıkaran kalite çok ciddi düştü. Koton lcw Collins kalitesine geldi. Arada %30 fiyat farkı var bu markalar ile. Bu da tasarımdan kaynaklanıyor. Neticede insanlar hala jack jones kalitesini satın aldığını sanıyor, mavi ile aynı kalitede olan. Fakat o kalite 5-6 sene önce gitti bunu anlatmaya çalıştım

Hocam bende mavi mont var 2014 yılında aldım 2 senede kolları deforme oldu. Mavininde o kadar kaliteli bir marka olduğunu düşünmüyorum.

• geç kaldık beden kalmamıs mıllet somurmus resmen :)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.