Şimdi Ara

jack jones tüm ürünler %60 indirim (ozdilekteyim.com) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
8
Favori
54.676
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

Premium ve Vintage serileri evet,Lacoste gibi kaliteli.J&J kalitesi 2 sınıf.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sipariş verdikten kaç gün sonra kargo bize ulaşır?bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Bi mont aldın diye Jack Jones u nerdeyse Lacoste kadar kaliteli diycen:)) Koton Lcw kalitesinde bi marka bu Jj çok fazla beklentin yüksek olmasın haa kampanyada ki fiyatlar iyi 100 tl ye mont güzel fiyat..ama kalite o kadar yüksek değil. .

Adam LCW ile kıyasladı ben daha bişey demiyorum. İyi günler sana kardeş bu kafayla bu foruma üye olman bile büyük başarı senin için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nyanaa

3 ay once magazasinda mont begenmistim. 269 tl idi. Simdi 107 tl ye aldim. Daha ne olsun. Kalitesiz diyenler bence bidaha gozden gecirin. Yada sirf baskalari almasin diyemi kalitesiz diyorsunuz anlamiyorum.

lınk?
  • Ne gerek var yok levi's yok lcw yok bilmem ne.Ne gerek var abuk sabuk kıyaslamalara.Jack Jones işte, belli bi kalitesi ve tarzı olan firma.Ürün işinize geliyorsa alın geçin.Kimi almayıp yerden yere vuruyor markayı kimi alanlar da göklere çıkarıyor.Gereksiz işler.

Ben şu 87tl'lik montu aldım ama acaba sıcak tutar mı bu ürün, daha önce alıp kullanan oldu mu? yoksa 109 tl'lik olanı mı alsaydım, onun da tarzı da biraz kaba gibi geldi.
    http://www.ozdilekteyim.com/shop/tr/ozdilekteyim/erkek/erkek-giyim/erkek-mont-kaban/jack-jones-erkek-mont-12110376-rsn

• Pull&bear bershkadan filan üst giyim olarak m giyiyorum. Jj den de m m beden alsam büyük mü olur ?

• Benim ceket kargoya verilmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: svykr

Pull&bear bershkadan filan üst giyim olarak m giyiyorum. Jj den de m m beden alsam büyük mü olur ?

Zaradan aldıgım L beden deri ceketin önü kapanıyorken j&j deki L bedenin önü kapanmıyor

• Anladım hocam teşekkürler. Satın alacaktım ama bütün ürünler tükenmiş gözüküyor anlamadım.

• Yalayıp yutmuşlar tüm ürünleri yine. Kalır mı bize bu saate
  • Lcw'de çalışan bir yakınım var, ürünlerden çok fazla şikayet olduğunu söylüyor. jj ile kesinlikle kıyaslanamaz, lcw kalitesi gerçekten çok kötü. Bende lcw mont, kazak var ve ilk yıkamada neredeyse giyilemeyecek hale geldi. Zaten uzun zamandır lcw'den uzak duruyorum. Kalitesi konusunda tecrübem yeterince olduğundan artık önünden bile geçmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Live yourlife -- 31 Ocak 2017; 0:27:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

quote:

Orijinalden alıntı: nyanaa

3 ay once magazasinda mont begenmistim. 269 tl idi. Simdi 107 tl ye aldim. Daha ne olsun. Kalitesiz diyenler bence bidaha gozden gecirin. Yada sirf baskalari almasin diyemi kalitesiz diyorsunuz anlamiyorum.

lınk?

http://www.ozdilekteyim.com/shop/tr/ozdilekteyim/jack-jones-erkek-mont-12109636-blck&ved

Link bu suan site bakimda.

• Hangi markalardan alıyorsunuz mesela

• ödememin alındığını nerden bilebilirim...havale yaptım ama ne diye mail gelecek ?
  • lcw ve 1-2 marka dışında ayrım yaptığımı söyleyemem hocam. Uygun fiyatlı iyi performans verebilen ürünler tercihimdir, deneyip tecrübe ettiğim ve sonucunda pişman olduğum markalar dışında marka takıntım yoktur.
  • Mesela piyasada eh işte uygun denılebilecek birkaç Fırma var. Lcw defakto koton Collezıone bunlardır.

Ben de öncelik ekonomi olduğu için bunlardır benim aldığım markalar. Genelde lcw defakto kotondan yaparım çok alışveriş tutkunu olmasamda.

• Hocam ekonomiklik çoğumuz için en ön planda ama bir ürün düşününki 2 kez giydikten sonra yamuluyor. Bazı markaların kalitesi cidden çok düşük. Defacto şu an nasıldır bilmiyorum ama pişman olduğum bir diğer markadır, gömlek ve pantolonları hala duruyor ama lcw'den farkı olduğunu söylemem zor. Paranın kolay kazanılmadığı bu zamanda parayı çöpe atmış gibi hissediyorsunuz çünkü çok kısa sürede ya rengi kaçıyor ya ilk yıkamada xl bedenden s bedene düşüyor, ya da delik deşik oluyor. Bu yüzden artık 5-10 lira daha fazla verip ultra kalitede olmasa bile en azından ortalama kalitede ürünlere yönelmekte fayda var.
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Kullandigim kadariyla da lacostede bir kalite yok jj ile ayni diyebilirim.Eskide kaldi lacoste kalitesi

• valla açık konuşayım jack jones kot var 1 yıldır renk atmadı işte giyerim siyah koton aldım bir tane 1 ay sonra rengi soldu telefon koyduğum cepte iz yaptı o yüzden severim jack jones 1 mont aldım hayırlısı..
  • Hocam ben delik deşik olan.bir ürüne denk gelmedim. soluyor maalesef yıkama biçimiyle bir nebze engellenebilir belki birazda çeker. Ama bu sorunlar hemen hemen bir çok markada buna mavi us polo colins bir seviye üst fiyatta markalarda da durum çok farklı değil üstelik de fazladan pahalı. Zaten giyim sektöründe fahiş kar oranları ve moda gibi bir soygun sistemi varken bir de öyle aman aman bence kalite farkları olmamasına rağmen yüksek fiyatlara ürün almak gereksiz bu yüzden içim elvermiyor açıkçası.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.