Şimdi Ara

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.773
Cevap
55
Favori
298.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Kullanım sürenizde ekran sizi ne derece rahatsız etti veya etti mi?
    Kamera performansından ve oyun performansından memnun musunuz?
    Bütçeme bağlı olarak a7 ile j7 prime arasındayım. Arada bayağı bir fark var lakin tam olarak prime'a bir türlü içim ısınamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Dexter

Merhabalar. Kullanım sürenizde ekran sizi ne derece rahatsız etti veya etti mi?
    Bütçeme bağlı olarak a7 ile j7 prime arasındayım. Arada bayağı bir fark var lakin tam olarak prime'a bir türlü içim ısınamıyor.

Kullanım süresi bende süper, 24 saattte 8 saate yakın kullanım sunuyor.
    Kamera performansı benim için yeterli, teli fazla hareket ettirmediğimiz sürece iyi resimler çıkar.
    a7 alacak kadar paran varsa, j7 prime yada a7 ye bulaşma, git c7 al bak keyfine.
  • Hayalci kullanıcısına yanıt
    garanti sorunu olmasa düşünmeden c7 alırım zaten ama ne olur ne olmaz bu zamana kadar pek servislik işimiz olmadı ama tut ki olursa sıkıntı yaşamak istemiyorum.
    zaten a7'yi hediye çekiyle 1450, 1500 fiyatlarıyla alma düşüncem var, yoksa satış fiyatı olan 1800e a7 almam :)
  • quote:

garanti sorunu olmasa düşünmeden c7 alırım zaten ama ne olur ne olmaz bu zamana kadar pek servislik işimiz olmadı ama tut ki olursa sıkıntı yaşamak istemiyorum.
    zaten a7'yi hediye çekiyle 1450, 1500 fiyatlarıyla alma düşüncem var, yoksa satış fiyatı olan 1800e a7 almam :)

Garanti niye sorun olsun ki. Türkiye garanti li satılıyor al kullan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba, bugün ALLAH nasip ederse Samsung J7 Prime sipariş veriyorum Türk Telekom üzerinden hattıma ek fiyat olarak alıyorum + 55 tl. Bence nakit fiyatlarıda o civarlarda. Altın gold rengini verdim yarın gelecek İnşallah. Pişman olmam İnşallah güzel bir telefona benziyor. Deneyimlerimi kullandıkça yazarım İnşallah.
  • Bir zahmet okuyun arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-78790BCA0 -- 25 Kasım 2016; 10:25:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Android kullanicisi 1

Bir zahmet okuyun arkadaşlar

Aynen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsilGirdap

Arkadaşlar Merhaba, bugün ALLAH nasip ederse Samsung J7 Prime sipariş veriyorum Türk Telekom üzerinden hattıma ek fiyat olarak alıyorum + 55 tl. Bence nakit fiyatlarıda o civarlarda. Altın gold rengini verdim yarın gelecek İnşallah. Pişman olmam İnşallah güzel bir telefona benziyor. Deneyimlerimi kullandıkça yazarım İnşallah.

Bekliyorum kardeşim
  • quote:

Şarj konusunda net söyleyebilirim efsane 2 günü çıkardığım oluyor 4.5g wifi sürekli açık geceleri kapali oluyor ve sürekli kullanimda min 1.5gun görüyorum
    Oyun konusunda performansı muhteşem ama ekrandan dolayi biras parlaklik açmak gerekiyor
    Kamera sistemi muhteşem benim için yeterli sonuçta bir amiral gemi yada 4binlik telefon değil
    Isletim sisteminden islemcisine ram uygulamalar vs vs her şeye kadar gayet kullanışlı seri sorunsuz bir telefon tavsiye edebilirim seve seve
    J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı

• Arkadaslar cihazi alali 1 hafta oldu, sarj aleti sarj etmemeye basladi bugun. Su an bilgisayardan sarj ediyorum, usb kablosunda veya telefonda sikinti yok gibi ama adaptor problemli. Boyle bir sorunla karsilasaniniz var midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hvrs

Arkadaslar cihazi alali 1 hafta oldu, sarj aleti sarj etmemeye basladi bugun. Su an bilgisayardan sarj ediyorum, usb kablosunda veya telefonda sikinti yok gibi ama adaptor problemli. Boyle bir sorunla karsilasaniniz var midir?

Telin yanında gelen şarj aleti berbat. sorunlu. Ben garantiye gönderdim. Kendim hızlı şarj aldım onu kullanıyorum.

• quote:

Size tavsiyem bide samsun c7 ye bakın

• İthalatçı garanti olayına güvenemiyorum maalesef o yüzden sıcak bakamıyorum. 1 hafta içinde nihai kararımı vericem, artık telefonsuzluk sıkmaya başladı.
    Aslında zenfone 3'ü bekleyenlerden biriydim ancak şu an çıksa bile almam o derece soğuttu adamlar.

• quote:

İthalatçı garanti olayına güvenemiyorum maalesef o yüzden sıcak bakamıyorum. 1 hafta içinde nihai kararımı vericem, artık telefonsuzluk sıkmaya başladı.
    Aslında zenfone 3'ü bekleyenlerden biriydim ancak şu an çıksa bile almam o derece soğuttu adamlar.

Resmi distürübütör garantili olsun diyosanız j7 prime alın

• Mr Dexter M kullanıcısına yanıt
    J7 prime daha güncel model. A7 de tip çok güzel ama 2017 serisi çıkacak suan fiyati çok pahalı ve gereksiz şıklık için o para etmez s6 daha mantıklı amiral gemisi hemde.

• Mr Dexter M kullanıcısına yanıt
    zenfone 3 aralığın birinde çıkıyor bekle biraz daha istersen 4 gün kaldı
  • bende soğudum birazda 1300 civarında gelirse göz ardı edilmiyecek bir model
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalman133

beyler buna kap nerden aldınız ?
    gittim bugün adam 30 lira fiyat çekti . bildiğin patates düz kap .
    cam filmi alayım dedim ona da 30 lira çekti .

internette de adam gibi bulamadım telefon yeni hiçbir yerde yok doğru düzgün prime kabı

Ben bulunduğum ilçede ki cep telefonu aksesuarları satan bi mağazadan aldım 10TL kırılmaz cam + 10 TL yan kısımları şeffaf arka kısmı gold aynalı kılıftan aldım cuk diye oturdu çok da şık oldu. İkisine 20TL ödedim çıktım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Hawk.

quote:

internette de adam gibi bulamadım telefon yeni hiçbir yerde yok doğru düzgün prime kabı

Ben bulunduğum ilçede ki cep telefonu aksesuarları satan bi mağazadan aldım 10TL kırılmaz cam + 10 TL yan kısımları şeffaf arka kısmı gold aynalı kılıftan aldım cuk diye oturdu çok da şık oldu. İkisine 20TL ödedim çıktım.

Kırılmaz cam ekranı kapladı mi yoksa boşluklar kaldi mi hocam? Benimkinde boşluk var toplasan 1cm kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: berkaykacar06

quote:

Orijinalden alıntı: Black Hawk.

quote:

Kırılmaz cam ekranı kapladı mi yoksa boşluklar kaldi mi hocam? Benimkinde boşluk var toplasan 1cm kadar

Maalesef istediğin kırılmaz ekranı al boşluk olacaktır. 2 buçuk kadar ekran kavisli olduğu için yapacak bişeyyok

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.